سیستم اطفای گازی یوروگاردینIG

برند: یوروگاردین
دسته بندی: سیستم اطفاء حریق / سیستم اطفا گازی / اطفای گازی یورو گاردین
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
مقایسه
توضیحات

IG یک گاز بی اثر است. شامل ترکیبی از آرگون و نیتروژن که هر دو از گازهای جوی می باشند. سیستم IG با پتانسیل تخریب لایه اوزون صفر، پتانسیل گرمایش جهانی صفر و طول عمر جوی صفر، بهترین استانداردهای زیست محیطی را دارا می باشد. این سیستم اطفاء حریق، راه حلی است برای شرکت هایی که سیاست های آگاهانه سازگار با محیط زیست را اتخاذ می کنند.

سیستم های اطفای حریق IG برای محافظت از اتاقهای سرور، کنترل، مخابراتی، موزه ها، مخازن نگهداری اسناد، دارایی های با ارزش، مصنوعات گران بها و اتاق های بایگانی ایده آل می باشند. IG در سیلندرهای گاز فشرده می شود و کاملا خشک است.
زمانی که تخلیه می شود بدون تراکم بوده و باعث صدمه دیدن تجهیزات حساس و بحران نمی شود. سیستم های IG، با ۲۰۰ و ۳۰۰ بار فشار می تواند به صورت اتوماتیک و یا دستی تخلیه شوند.

این گاز از طریق شبکه لوله کشی شده در محیط حفاظت شده و از طریق نازل های ویژه، تخلیه و پخش می شود.
سیستم IG از طریق کاهش سطح اکسیژن محیط آتش را خاموش می کند. به منظور خاموش کردن آتش، سطح اکسیژن باید به ۱۴ درصد یا کمتر کاهش یابد. یک سیستم نرمال بسته به نوع منطقه خطر، طوری طراحی می شود که که اکسیژن را کاهش دهد.

 

جهت دریافت مشاوره فنی رایگان، طراحی و بهترین قیمت سیستم های اطفای حریق ، اطفا حریق آبی ، اطفا حریق گازی با فروشگاه آموت نماینده فایک با گارانتی  تماس بگیرید.

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر