قیمت و هزینه اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق در بازار

قیمت و هزینه اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق در بازار

هزینه نصب سیستم اعلام حریق مجتمع های مسکونی

قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق با توجه به مقیاس پروژه و تعداد محصولات مورد استفاده در پروژه مشخص می شود. با استفاده از برندهای اعلام حریق ایرانی ( زیتکس، سایان، سنس و ...) می توانید با هزینه مناسب تری، نصب و اجرای اعلام و اطفاء حریق را انجام دهید. اما اگر کیفیت و صحت عملکرد سیستم اعلام و اطفا حریق، ضریب خطای خیلی کم، پشتیبانی و گارانتی محصول برای شما مهم است، شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان شرکت سیستم های حفاظتی و امنیتی برند اعلام حریق گلوبال فایر را با گارانتی مادام العمر به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

هزینه نصب سیستم اعلام حریق پروژه های صنعتی

برای اجرای پروژه های اعلام حریق صنعتی به دلیل اینکه سیستمهای اعلام حریق و اطفاء حریق مورد استفاده در مصارف صنعتی از جهت دقت و سرعت تشخیص حریق یا نشانه‌های آن بسیار دقیق‌تر هستند. این موضوع به علت شرایط سخت و پیچیده‌ی محیط‌های صنعتی است. وجود گرد و غبار و ذرات معلق، خطر انفجار و نیاز به درجه حفاظت بالا، استفاده از سایر برندهای اعلام حریق نظیر اعلام حریق هوچیکی، کنتک، هانیول، زیمنس، مینیماکس که داخل وندور نفت هستند مناسب است. 

شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان شرکت فنی مهندسی سیستم های حفاظتی و امنیتی، برند اعلام حریق گلوبال فایر و سایر برندهای اعلام حریق صنعتی اروپا را با گارانتی مادام العمر و نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

نحوه اطلاع از هزینه اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق

جهت اطلاع از قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق در ابتدا باید با شرکت تماس بگیرید و بعد از مشاوره رایگان و ارسال عکس برای مقیاس پروژه جهت تامین تجهیزات اعلام حریق، هزینه محصولات و اجرای پروژه برای شما مشخص شود. با تماس با شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت می توانید مشاوره رایگان از متخصصین حرفه ای دریافت کنید و بازدید رایگان نیز جهت مشخص شدن میزان قیمت پروژه داشته باشید.

 

انواع قرارداد اجرای سیستم اعلام و اطفایء حریق 

قرارداد مشاوره و طراحی : در این قرار داد نقشه انجام پروژه طراحی و به مشتری تحویل داده می شود.

قرارداد فروش : این قرارداد برای تامین کالا و محصولات اعلان حریق اعم از دتکتور، آژیر فلاشر، شاسی، کنترل پنل و ... می باشد. جهت اطلاع از قیمت اعلام حریق بعد از تماس فاکتور قیمت محصولات برای مشتریان ارسال می شود.

قرارداد نصب و راه اندازی : بعد از تامین کالا اعلام حریق این پروژه باید توسط تیم متخصص و فنی نصب و اجرا شود تا شرایط گارنتی و پشتیبانی را شامل شود. این قرارداد برای نصب و اجرای سیستم اعلام حریق بعد از تامین تجهیزات اعلام حریق صورت می گیرد.

قرارداد پشتیبانی و نگهداری : بعد از نصب اعلام حریق جهت حفظ عملکرد سیستم اعلام و اطفاء حریق در هنگام آتش سوزی باید تمامی دستگاه ها ماهانه و سالانه چک و بررسی شود. در صورت عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم اعلام حریق به صورت سالانه، خیال خود را بابت صحت عملکرد پروژه راحت کنید. بازدید از دتکتور، آژیر ها، شستی ها، پنل اعلام حریق و تست اعلام حریق، پمپ ها آتش نشانی، شیر تخلیه و ... از موارد مهمی است که شخص تکنیکال باید تست و بررسی کند.

مقالات مرتبط: شرکت اعلام حریق

آموت