قیمت سیستم اعلام حریق 1403

قیمت سیستم اعلام حریق 1403

به هنگام خرید سیستم اعلام حریق و یا فروش اعلام حریق، یک سری اقدامات الزامی می‌باشند. مورد بررسی قرار دادن برند ها و قیمت دستگاه اعلام حریق از مهم ترین اقدامات پیش از خرید و فروش سیستم اعلام حریق می‌باشد. پیش از پرداختن به لیست قیمت اعلام حریق، بهتر است نکاتی را در رابطه با خرید اعلام حریق بدانید.

سیستم اعلام حریق مانند سایر محصولات موجود در بازار، توسط تولید کننده خارجی و ایرانی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. برندهای فایک، هوچیکی، زیمنس، زتا، گلوبال فایر، اورلوکس و کریتک از بهترین تولید کنندگان خارجی سیستم اعلام حریق می‌باشند. شرکت فراحفاظ آموت دارای نمایندگی انحصاری برند گلوبال فایر بوده و کیفیت آن را تضمین می‌کند. برند گلوبال فایر از بهترین برندهای سیستم اعلام حریق می‌باشد.

 

طی سال های اخیر تولید کنندگان ایرانی بسیاری دست به تولید سیستم اعلام حریق زده‌اند که از این برندها می‌توان به آریاک، تسلا، زیتکس، سنس و سایان اشاره کرد. قیمت دستگاه اعلام حریق ایرانی بسیار پایین تر از قیمت دستگاه اعلام حریق آمریکایی، چینی و اروپایی بوده و خریداری آن تصمیمی اقتصادی می‌باشد.

برندهای ایرانی عموماً دارای سیستم اعلام حریق متعارف می‌باشند و زیتکس اولین و تنها برندی است که اقدام به تولید سیستم اعلام حریق آدرس پذیر نموده است. قیمت اعلام حریق به یک سری توانایی و ویژگی وابسته می‌باشد و تنها المان تاثیر گذار بر آن برند و کشور تولید شده نمی‌یاشد. بلکه آدرس پذیر یا متعارف بودن، هوشمند بودن یا نبودن و کیفیت آن و… از عوامل تاثیر گذار بر قیمت اعلام حریق می‌باشند.

در ادامه به بررسی قیمت سیستم اعلان حریق و لیست قیمت اعلام حریق برندهای ایرانی و خارجی می‌پردازیم.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق گلوبال فایر ( Global Fire )

شرکت گلوبال فایر در سال 1994 در دانمارک شکل گرفت و چند سال بعد به محل جدید خود در شمال شهر فارو، پایتخت فعلی کشور پرتغال منتقل شد. محل کارخانه در شهرک صنعتی تکنولوژی و صنعت قرار دارد. شرکت گلوبال فایر در لیست شرکت های سهامی عام و مورد توجه دولت پرتغال قرار دارد و با استفاده از مهندسین مجرب در سیستم تحقیق و توسعه و به کارگیری ماشین آلات بسیار پیشرفته سعی در تولید محصولات متنوع با قیمت بسیار مناسب می باشد.

کلیه محصولات گلوبال فایر که به اختصار GFE نامیده می شود دارای گارانتی مادام العمر می باشد. گلوبال فایر تولید کننده کلیه قطعات و محصولات در دو نوع اعلام حریق آدرس پذیر و اعلام حریق متعارف با سازگاری و تحت یک نام در پرتغال می باشد. گلوبال فایر یک شرکت بین المللی پیشرو و یک انتخاب مطمئن در زمینه تجهیزات اعلام حریق بوده و تجهیزات گلوبال فایر در چند مرحله به دو صورت دستگاهای اتوماتیک و دستی ساخته می شود. جهت اطلاع از لیست قیمت سیستم اعلان حریق گلوبال فایر با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق فایک ( FIKE )

سیستم اعلام حریق فایک بخشی از محصولات متنوع و گسترده کمپانی FIKE واقع در میسوری، ایالات متحده امریکا بوده که رنج کاملی از محصولات اعلام حریق، مانیتورینگ و اطفاء حریق را تولید و عرضه میکند. کمپانی سیستم های حفاظتی FIKE در سال 1963 تاسیس شده و در حال حاضر به دلیل ارائه راه حل های نوین و نوآوری در تولید محصولات حفاظتی، جایگاهی در صدر بازار دارد. همچنین FIKE دارای استاندارد ISO 9001 (TUV ) نیز میباشد.

کمپانی FIKE تأمین کننده تجهیزات متنوع صنعتی از جمله سیستم های حفاظتی که رنج کاملی از تجهیزات اعلام حریق، مانیتورینگ و اطفاء حریق را در بر دارد، میباشد. جهت اطلاع از لیست قیمت سیستم اعلان حریق فایک با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند اورلوکس ( Everlux )

Ertecna Lda که تولید کننده محصولات برندهایی از جمله اورلوکس می‌باشد، در اکتبر 1989 با هدف شروع مطالعه، تحقیق و توسعه فناوری های قابل استفاده در تولید محصولات در پرتغال ایجاد شد. این صادرات در سال 1992 آغاز شد و اکنون در بیش از 60 کشور در دسترس است. این برند همچنین دارای نمایندگی در بازارهای اسپانیا، انگلستان، فرانسه و مجارستان بوده و از سال 2005 امکانات تولید خود را در برزیل گسترش داده است. همچنین با هدف ارائه بازخورد برای یک فرهنگ ایمنی بهتر و با وجدان تر، در چندین کمیته استاندارد محلی و بین المللی مستقر است. جهت اطلاع از لیست قیمت سیستم اعلان حریق اورلوکس با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند هوچیکی ( Hochiki )

شرکت هوچیکی در سال 1918 تأسیس و تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های تولید محصولات سیستم اعلان حریق در دنیا شد که با توجه به گستردگی استفاده از محصولات این شرکت در دنیا، تولیدات آن در سه کشور ژاپن، انگلیس و آمریکا انجام می شود. کمپانی هوچیکی سیستم های اعلام و تشخیص حریق را تولید و نصب کرده و اخیراً اقدام به ایجاد یک سیستم اطفاء حریق کرده است. محصولات آنها شامل کنترل پنل، آنالوگ، سنسورها و آشکارسازهای معمولی سیستم اعلام حریق می باشد.

هر یک از کارخانجات شرکت هوچیکی، محصولات اعلان حریق را بر اساس استانداردهای محلی آن منطقه تولید می کنند؛ به طوری که این شرکت محصولات خود را در ژاپن بر اساس استاندارد JK، در انگلیس بر اساس استانداردهای LPCB و VDS، و در آمریکا بر اساس استانداردهای UL و FM تولید و به بازار عرضه می کند. جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه اعلام حریق هوچیکی با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند زتا ( Zeta )

سیستم اعلام حریق زتا از تولیدات شرکت GLT EXPORTS در کشور انگلستان می باشد که در سال 1985 به تولید رسید و تبدیل به یکی از معتبرترین برند های سیستم اعلام حریق دنیا شد و به همین دلیل به بازار های جهانی بسیاری راه یافته است. همچنین می توان گفت سیستم اعلام حریق زتا دارای تاییدیه از سوی سازمان آتش نشانی نیز می باشد. جهت اطلاع از لیست قیمت سیستم اعلان حریق هوچیکی با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند کریتک

کریتک نیز از برندهای خارجی تولید کننده سیستم اعلام حریق بوده و برندی معتبر می‌باشد. تنوع بالای برندهای خارجی به شما امکان این را می‌دهد که در مورد هر برند تحقیق کرده و با توجه به بودجه و هدف خود، بهترین برند را انتخاب کنید.

برندهای داخلی نیز دارای تنوع بوده و به شما این امکان را می‌دهند تا برندهای مد نظر خود را از نظر کیفیت و قیمت با هم مقایسه کرده و بهترین سیستم اعلام حریق را انتخاب کنید. جهت اطلاع از لیست قیمت اعلام حریق کریتک با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند زیمنس ( Siemens AG )

در 12 اکتبر سال 1847 زمانی که فردی به نام ارنست فون زیمنس به فکر داشتن یک شرکت برای خودش افتاد، شرکت زیمنس در شهر مونیخ آلمان تاسیس شد. بدین ترتیب ارنست موفق شد تا رسما در همان سال زیمنس را در برلین بنا کند.

ارنست هولتزر بیشترین نقش را در ورود زیمنس به ایران داشته است. وی در سال 1864 و برای آموزش مهندسان تلگراف ایرانی به کشور سفر کرد و فعالیت آموزشی خود را در دارالفنون پی گرفت. ارنست سپس مدیریت پیاده‌سازی خطوط تلگراف از کاشان تا اصفهان و از اصفهان تا آباده را نیز بر عهده گرفت. با کمک او، ایران صاحب اولین خطوط تلگراف داخلی شد. جهت اطلاع از لیست قیمت اعلام حریق زیمنس با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند

هر شرکت، منزل و… دارای شرایط ویژه و مخصوص خود می‌باشد. به تعداد مشخص و خاصی از سیستم اعلام حریق نیاز داشته و ممکن است دارای استثنا و شرایط خاص باشد. در این شرایط، بهترین راه برای اطلاع از قیمت خرید اعلام حریق و فروش اعلام حریق بازدید از محل، در نظر گرفتن هدف و بودجه، انتخاب یک کارشناس یا مشاور مطمئن و در نهایت انتخاب یک سیستم اعلام حریق خوب و مناسب می‌باشد.

علاوه بر ویژگی های محیطی که بر قیمت سیستم اعلان حریق تاثیر می‌گذارد، انواع سیستم اعلام حریق دارای ویژگی های منحصر به فرد و مخصوص خود هستند و همین امر باعث می‌شود قیمت دستگاه اعلام حریق دارای رنج بزرگی باشد.

برای مثال قیمت سیستم اعلام حریق هوشمند و قیمت سیستم اعلان حریق آدرس پذیر مشخصاً از سیستم اعلان پذیر عادی و معمولی بالاتر می‌باشد.

لیست قیمت اعلام حریق به دلیل نوسانات روز، مدام در حال تغییر بوده و دارای قیمت ثابتی نمی‌باشد. جهت اطلاع از جدید ترین لیست قیمت اعلام حریق با کارشناسان فروش شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت تماس بگیرید.

 

عوامل موثر در تعیین قیمت سیستم‌ اعلان حریق

تا اینجا به بررسی برندهای مختلف پرداختیم و ذکر کردیم که یکی از عوامل موثر در قیمت اعلام حریق خرجی و یا ایرانی بودن آن می‌باشد.

قیمت سیستم اعلام حریق ایرانی به مراتب پایین تر از سیستم اعلام حریق خارجی می‌باشد. با گذشت از بحث کشور تولید کننده، ویژگی ها و اجزاء سیستم اعلام حریق می‌تواند بر قیمت آن موثر باشد. ویژگی هایی مثل هدف دستگاه اعلام حریق، کاربری ساختمان مد نظر، بودجه در نظر گرفته شده شما، توقعاتی که شما از سیستم اعلام حریق دارید و توانا بودن سیستم در برآورده کردن آنها و سایر ویژگی ها.

همچنین آدرس پذیر و یا متعارف بودن بر قیمت دستگاه اعلام حریق تاثیر گذار می‌باشد.

چرا که سیستم اعلام حریق آدرس پذیر دارای توانمندی های بیشتری بوده و با توجه به ارائه خدمات بالاتر، از قیمت بالاتری نیز برخوردار می‌باشد.

 

هزینه نصب سیستم اعلام حریق مجتمع های مسکونی

قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق با توجه به مقیاس پروژه و تعداد محصولات مورد استفاده در پروژه مشخص می شود. با استفاده از برندهای اعلام حریق ایرانی ( زیتکس، سایان، سنس و ...) می توانید با هزینه مناسب تری، نصب و اجرای اعلام و اطفاء حریق را انجام دهید. اما اگر کیفیت و صحت عملکرد سیستم اعلام و اطفا حریق، ضریب خطای خیلی کم، پشتیبانی و گارانتی محصول برای شما مهم است، شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان شرکت سیستم های حفاظتی و امنیتی برند اعلام حریق گلوبال فایر را با گارانتی مادام العمر به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

شرکت آموت مجری اعلام حریق

 

هزینه نصب سیستم اعلام حریق پروژه های صنعتی

برای اجرای پروژه های اعلام حریق صنعتی به دلیل اینکه سیستم اعلام حریق و اطفاء حریق مورد استفاده در مصارف صنعتی از جهت دقت و سرعت تشخیص حریق یا نشانه‌های آن بسیار دقیق‌تر هستند. این موضوع به علت شرایط سخت و پیچیده‌ی محیط‌های صنعتی است. وجود گرد و غبار و ذرات معلق، خطر انفجار و نیاز به درجه حفاظت بالا، استفاده از سایر برندهای اعلام حریق نظیر اعلام حریق هوچیکی، کنتک، هانیول، زیمنس، مینیماکس که داخل وندور نفت هستند مناسب است. 

شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان شرکت فنی مهندسی سیستم های حفاظتی و امنیتی، برند اعلام حریق گلوبال فایر و سایر برندهای اعلام حریق صنعتی اروپا را با گارانتی مادام العمر و نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

نحوه اطلاع از هزینه اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق

جهت اطلاع از قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق در ابتدا باید با شرکت تماس بگیرید و بعد از مشاوره رایگان و ارسال عکس برای مقیاس پروژه جهت تامین تجهیزات اعلام حریق، هزینه محصولات و اجرای پروژه برای شما مشخص شود. با تماس با شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت می توانید مشاوره رایگان از متخصصین حرفه ای دریافت کنید و بازدید رایگان نیز جهت مشخص شدن میزان قیمت پروژه داشته باشید.

 

انواع قرارداد اجرای سیستم اعلام و اطفایء حریق 

قرارداد مشاوره و طراحی : در این قرار داد نقشه انجام پروژه طراحی و به مشتری تحویل داده می شود.

قرارداد فروش : این قرارداد برای تامین کالا و محصولات اعلان حریق اعم از دتکتور، آژیر فلاشر، شاسی، کنترل پنل و ... می باشد. جهت اطلاع از قیمت اعلام حریق بعد از تماس فاکتور قیمت محصولات برای مشتریان ارسال می شود.

قرارداد نصب و راه اندازی : بعد از تامین کالا اعلام حریق این پروژه باید توسط تیم متخصص و فنی نصب و اجرا شود تا شرایط گارنتی و پشتیبانی را شامل شود. این قرارداد برای نصب و اجرای سیستم اعلام حریق بعد از تامین تجهیزات اعلام حریق صورت می گیرد.

قرارداد پشتیبانی و نگهداری : بعد از نصب اعلام حریق جهت حفظ عملکرد سیستم اعلام و اطفاء حریق در هنگام آتش سوزی باید تمامی دستگاه ها ماهانه و سالانه چک و بررسی شود. در صورت عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم اعلام حریق به صورت سالانه، خیال خود را بابت صحت عملکرد پروژه راحت کنید. بازدید از دتکتور، آژیر ها، شستی ها، پنل اعلام حریق و تست اعلام حریق، پمپ ها آتش نشانی، شیر تخلیه و ... از موارد مهمی است که شخص تکنیکال باید تست و بررسی کند.

مقالات مرتبط: شرکت اعلام حریق

آموت