سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل

امروزه عوامل اصلی موفقیت شرکت ها و بنگاههای اقتصادی تعهد،تخصص،خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس با آمیختن آن با دانش و فناوری نوین،یک اثر ماندگار خلق کنند.
شرکت فرا حفاظ آموت در فضایی که احترام و بردباری سر لوحه آن است فعالیت می کند و هدف مشخص آن رضایت مشتری،ارتقاءدانش فنی و شغلی و در کنار آن ارتقا کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت زندگی همکارانش می باشد . علی رغم اینکه اکثر مردم موفقیت ها را به شانس و تصادف نسبت می دهند،اعتقاد ما بر این است که پس از صرف فعل خواستن و باور به خداوند به عنوان مهم ترین عوامل،انتخاب مسیر درست همراه با پشتکار،نظم،انضباط،تجربه و ریسک پذیری مناسب تحقق هر دشواری را میسر می نماید . پس انداز در بانک خدا بسیار سود آور است و میزان بازگشت آن،چندین برابر بیش از مقدار اولیه است فقط لازمه آن اعتماد به خالق هستی است .
امیدواریم با بهره گیری از سرمایه ارزشمند انسانی،توان تخصصی و عزم راستین،شاهد رشد روزافزون شرکت فرا حفاظ آموت و تبدیل شدن آن به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های حفاظتی و امنیتی در بخش خصوصی با ابعاد و استاندارد های بین المللی توأم با پایبندی به اصول و ارزش های حاکم بر فرهنگ ایرانی و اسلامی باشیم.


 به امید موفقیت در تمام عرصه ها
 دنیا حسینی