بهترین برندهای اعلام حریق ایرانی

بهترین برندهای اعلام حریق ایرانی

کشور ایران در صنعت سیستم های اعلام حریق در حال تولید و ارائه خدمات به مورد ایران می باشد.مسئولان ایران به دلیل حوادث سنگین و دردناک، نصب اعلام حریق در ساختمان سازی را به یک بخش ضروری و الزامی در مقررات ملی ساختمان تبدیل کرده اند.در دهه اخیر، در تمام شهر های ایران ساختمان های نوساز از این قانون پیروی می کنند و به جای استفاده از اعلام حریق خارجی، از برندهای ایرانی با حق امتیاز امتیاز تولید استفاده می کنند.

 

بهترین برند اعلام حریق خارجی

اعلام حریق گلوبال فایر

شرکت گلوبال فایر در سال 1994 در دانمارک شکل گرفت و چند سال بعد به محل جدید خود در شمال شهر فارو، پایتخت فعلی کشور پرتغال منتقل شد. محل کارخانه در شهرک صنعتی تکنولوژی و صنعت قرار دارد.شرکت گلوبال فایر در لیست شرکت های سهامی عام و مورد توجه دولت پرتغال قرار دارد و با استفاده از مهندسین مجرب در سیستم تحقیق و توسعه و به کارگیری ماشین آلات بسیار پیشرفته سعی در تولید محصولات متنوع با قیمت بسیار مناسب می باشد.

کلیه محصولات گلوبال فایر که به اختصار GFE نامیده می شود دارای گارانتی مادام العمر می باشد.گلوبال فایر تولید کننده کلیه قطعات و محصولات در دو نوع اعلام حریق آدرس پذیر و اعلام حریق متعارف با سازگاری و تحت یک نام در پرتغال می باشد.تجهیزات گلوبال فایر یک شرکت بین المللی پیشرو و یک اتنخاب مطمئن در زمینه تجهیزات اعلام حریق تجهیزات در شرکت گلوبال فایر در چند مرحله به دو صورت دستگاهای اتوماتیک و دستی ساخته می شود. که این تولیدات در دو مرحله بوسیله ماشین های اتوماتیک و کارشناسان با تجربه مورد آزمایش قرار می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت سیستم اعلام حریق با ما تماس بگیرید.

اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس سابقه طولانی و موفقی دارد که به عنوان مرکز انتشارات و پروژه های موسسه تاریخی زیمنس عمل می کند. موضوعات به اندازه تاریخ خود زیمنس متنوع است. آنها شامل بیوگرافی، ارائه سؤالات خاص در مورد تاریخ شرکت ها و فناوری، بحث های کلی و تواریخ کامل عملیات در کشورهای خاص هستند. بسته به موضوع و مخاطب، نتایج تحقیق در کتاب ها، مقالات یا سخنرانی ها و همچنین محصولات دیجیتال ظاهر می شود. شرکت اعلام حریق زیمنس پروژه هایی را با محققان خارجی، آرشیوها و موزه ها، آژانس های خلاق، نویسندگان و روزنامه نگاران طراحی و تولید می کنیم تا متناسب با هر موضوع، رسانه و مخاطب باشد.

 

اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس یکی از معروفترین سیستم های اعلام حریق ایرانی می باشد. در واقع این برند اعلام حریق اولین برند ایرانی و مورد تائید آتش نشانی و شهرداری می باشد. سیستم اعلام حریق زیتکس در کنار تائیدیه آتش نشانی، گواهینامه ها و تائیدیه های بین المللی را نیز کسب کرده است. این سیستم سال های زیادی است که در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و موجب رضایت مشتریان خود شده است.

سیستم اعلام حریق زیتکس( (zite، به عنوان سیستم اعلام حریق معتبر ایرانی و مورد تائید سازمان آتش نشانی از سال 1399 و خدمات ایمنی شهرداری شناخته شده است.گواهینامه و تائیدیه های اروپایی و بین المللی از افتخارات برند اعلام حجریق زیتکس می باشد.محصولات اعلام حریق زیتکس از سال 99 در پروژه های ایمن سازی زیادی مورد استفاده قرار گرفت.

 

اعلام حریق زتا

جهت پیشگیری و جلوگیری از حوادث غیر متقربه و آتش سوزی که موجب ترس و واهمه در انسان می شود، از ابزارهایی مانند سیستم اعلام حریق با برندهای مختلف گلوبال فایر، فایک،زیتکس ،.... که سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شرکت ها را جهت وارد کننده شناسایی کرده و کیفیت و استانداردهای محصولات را بررسی می کنندد. یکی از این برندها سیستم اعلام حریق زتا می باشد. این سیستم برای هشدار وقوع آتش سوزی جهت هشدار به حاضرین در محل اطفا و اجرای اطفای خودکار حریق و کنترل آتش سوزی استفاده می شود.توجه به کیفیت محصول و تائیدیه برند توسط سازمان آتش نشانی از موارد اصلی در انتخاب سیستم اعلام و اطفا حریق می باشد. برند اعلام حریق زتا این ویژگی را دار می باشد.

 

بهترین برند اعلام حریق ایرانی

اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس( (zite، به عنوان سیستم اعلام حریق معتبر ایرانی و مورد تائید سازمان آتش نشانی از سال 1399 و خدمات ایمنی شهرداری شناخته شده است.گواهینامه و تائیدیه های اروپایی و بین المللی از افتخارات برند اعلام حجریق زیتکس می باشد.محصولات اعلام حریق زیتکس از سال 99 در پروژه های ایمن سازی زیادی مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه برای حفط امنیت و جلوگیری از آتش سوزی در اماکن مسکونی، اداری،تجاری، پاساژ و... استفاده از سیستم اعلام حریق (اعلام حریق زتا، اعلام حریق گلوبال فایر، اعلام حریق زیتکس و...) جهت حفاظت از ساختمان و انسان ها امری ضروری و مهم است.

 

اعلام حریق سایان

اعلام حریق سایان یکی دیگر از سیستم های اعلام حریق معروف ایرانی است که موفق شده بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. تمام لوازم اعلام حریق سایان اعم از کنترل پنل مرکزی، دتکتور، آژیر فلاشر و ... شامل استانداردها و تائیدیه آتش نشانی می باشد.شرکت اعلام حریق سایان با تائید سازمان آتش نشانی و تولید کننده محصولات اعلام حریق متعارف ایرانی با کیفیت و کاربردی یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده در عرصه اعلام حریق می باشد.

 

اعلام حریق سنس

شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر با نام تجاری سنس (sens)، محصولات خود را در زمینه سیستم اعلام حریق در سال ۱۳۸۷ به بازار عرضه کرد. سنس به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده در زمینه تجهیزات اعلام حریق در ابتدا محصولات اعلام حریق کانونشنال، سپس با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر را نیز ارائه داد. سنس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اعلام حریق، محصولات خود را در سراسر ایران همچنین در کشور های همسایه نیز ارائه می دهد.

تولید و طراحی محصولات جدید، به روز، کارپسند و قابل رقابت به با برند های خارجی معتبر ، منطبق با استاندارهای معتبر جهانی از جمله خصوصیات سیستم اعلام سنس می باشد، که باعث شده در کمترین زمان ممکن به یکی از برندهای نام آشنا در زمینه تجهیزات سیستم اعلام حریق تبدیل شود. شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر طی این سالها تمامی تلاش های خود را بر مبنای اهداف افزایش رضایت مشتری، بهینه سازی روز افزون کیفیت محصولات، ارائه کمترین قیمت ممکن و انجام اصلاحات با توجه به نیاز و نظر مشتریان نهاده است.

 

آموت ارائه دهنده بهترین برند اعلام حریق

شرکت فراحفاظ آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، نصب دوربین مداربسته) و بهترین شرکت اعلام حریق در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.

قیمت سیستم اعلام حریق

آموت