بهترین برندهای اعلام حریق ایرانی

بهترین برندهای اعلام حریق ایرانی

کشور ایران در صنعت سیستم های اعلام حریق در حال تولید و ارائه خدمات به مورد ایران می باشد.مسئولان ایران به دلیل حوادث سنگین و دردناک، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق در ساختمان سازی را به یک بخش ضروری و الزامی در مقررات ملی ساختمان تبدیل کرده اند.در دهه اخیر، در تمام شهر های ایران ساختمان های نوساز از این قانون پیروی می کنند و به جای استفاده از اعلام حریق خارجی، از برندهای ایرانی با حق امتیاز امتیاز تولید استفاده می کنند.

 

اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس یکی از معروفترین سیستم های اعلام حریق ایرانی می باشد. در واقع این برند اعلام حریق اولین برند ایرانی و مورد تائید آتش نشانی و شهرداری می باشد. سیستم اعلام حریق زیتکس در کنار تائیدیه آتش نشانی، گواهینامه ها و تائیدیه های بین المللی را نیز کسب کرده است. این سیستم سال های زیادی است که در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و موجب رضایت مشتریان خود شده است.

سیستم اعلام حریق زیتکس( (zite، به عنوان سیستم اعلام حریق معتبر ایرانی و مورد تائید سازمان آتش نشانی از سال 1399 و خدمات ایمنی شهرداری شناخته شده است.گواهینامه و تائیدیه های اروپایی و بین المللی از افتخارات برند اعلام حجریق زیتکس می باشد.محصولات اعلام حریق زیتکس از سال 99 در پروژه های ایمن سازی زیادی مورد استفاده قرار گرفت.

 

اعلام حریق سایان

اعلام حریق سایان یکی دیگر از سیستم های اعلام حریق معروف ایرانی است که موفق شده بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. تمام لوازم اعلام حریق سایان اعم از کنترل پنل مرکزی، دتکتور، آژیر فلاشر و ... شامل استانداردها و تائیدیه آتش نشانی می باشد.شرکت اعلام حریق سایان با تائید سازمان آتش نشانی و تولید کننده محصولات اعلام حریق متعارف ایرانی با کیفیت و کاربردی یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده در عرصه اعلام حریق می باشد.

 

اعلام حریق سنس

شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر با نام تجاری سنس (sens)، محصولات خود را در زمینه سیستم اعلام حریق در سال ۱۳۸۷ به بازار عرضه کرد. سنس به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده در زمینه تجهیزات اعلام حریق در ابتدا محصولات اعلام حریق کانونشنال، سپس با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر را نیز ارائه داد. سنس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اعلام حریق، محصولات خود را در سراسر ایران همچنین در کشور های همسایه نیز ارائه می دهد.

 

تولید و طراحی محصولات جدید، به روز، کارپسند و قابل رقابت به با برند های خارجی معتبر ، منطبق با استاندارهای معتبر جهانی از جمله خصوصیات سیستم اعلام سنس می باشد، که باعث شده در کمترین زمان ممکن به یکی از برندهای نام آشنا در زمینه تجهیزات سیستم اعلام و اطفای حریق تبدیل شود. شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر طی این سالها تمامی تلاش های خود را بر مبنای اهداف افزایش رضایت مشتری، بهینه سازی روز افزون کیفیت محصولات، ارائه کمترین قیمت ممکن و انجام اصلاحات با توجه به نیاز و نظر مشتریان نهاده است.

 

اعلام حریق زتا

جهت پیشگیری و جلوگیری از حوادث غیر متقربه و آتش سوزی که موجب ترس و واهمه در انسان می شود، از ابزارهایی مانند سیستم اعلام حریق با برندهای مختلف گلوبال فایر، فایک،زیتکس ،.... که سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شرکت ها را جهت وارد کننده شناسایی کرده و کیفیت و استانداردهای محصولات را بررسی می کنندد. یکی از این برندها سیستم اعلام حریق زتا می باشد. این سیستم برای هشدار وقوع آتش سوزی جهت هشدار به حاضرین در محل اطفا و اجرای اطفای خودکار حریق و کنترل آتش سوزی استفاده می شود.توجه به کیفیت محصول و تائیدیه برند توسط سازمان آتش نشانی از موارد اصلی در انتخاب سیستم اعلام و اطفا حریق می باشد. برند اعلام حریق زتا این ویژگی را دار می باشد.

 

شرکت فراحفاظ آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، نصب دوربین مداربسته) و نمایندگی اختصاصی اعلام و اطفا حریق در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.