شرکت و نمایندگی اعلام و اطفا حریق

شرکت و نمایندگی اعلام و اطفا حریق

شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های حفاظتی و امنیتی در بخش خصوصی و دولتی با ابعاد و استانداردهای بین المللی با بیش از 8 سال سابقه، مفتخر است در زمینه مشاوره، فروش، نصب و اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق به همراه نگهداری و پشتیبانی، دزدگیر اماکن،دوربین های مداربسته،  سیستم های نظارت تصویری، انواع تجهیزات آتش نشانی و .... با بهترین محصولات و کیفیت خدمات، خدمات تخصصی و حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

نمایندگی رسمی اعلام و اطفا حریق

شرکت فراحفاظ آموت به عنوان شرکت اعلام حریق و نمایندگی رسمی اعلام حریق تا کنون فعالیت های فراوانی در زمینه تامین، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و امنیتی انجام داده است، از جمله پروزه های موفق شرکت فراحفاظ آموت پروزه اعلام حریق شرکت ناوکو، موسسه اعتباری توسعه، آلتون رای و ... می توان اشاره کرد.

 

مشاوره و طراحی

انتخاب سیستم اعلام حریق مناسب با توجه به مقیاس پروژه و بودجه مورد نظر نیاز به مشاوره تخصصی با متخصصان این صنعت دارد. شرکت فراحفاظ آموت به عنوان نماینده رسمی اعلام حریق قبل از طراحی و اجرای سیستم های حفاظتی و امنیتی، مشاوره و بازدید رایگان از پروزه را انجام می دهند.

بخش های اصلی سیستم های محافظت در برابر حریق در سه بخش پیشگیری از حریق، جلوگیری از توسعه حریق، مقابله با حریق تقسیم بندی می شوند. تیم طراحی سیستم های اعلام و اطفا حریق با شناخت کامل این سه بخش، یک طرح جامع و استاندارد را جهت اجرا ارائه می دهد و از خسارات و خطرات حریق تا حد امکان جلوگیری می کند.

شرکت و نمایندگی سیستم اعلام و اطفا حریق

اجرای پروژه اعلام حریق

 

جهت صحت اجرای پروزه اعلام و اطفا حریق، استفاده از تجهیزات معتبر و با کیفیت، اجرای فنی سطح بالا پروژه و توجه به رعایت استانداردهای nfpa امری مهم و ضروری است. عدم بکارگیری تجهیزات استاندارد و با کیفیت موجب عدم اجرای صحیح پروزه، تشخیص درست علائم حریق و شرایط پیشگیری از حریق می شود. 

شرکت فراحفاظ آموت با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و متخص، محصولات با کیفیت بالا را در روند اجرای پروژه اعلام و اطفا حریق مورد استفاده قرار می دهد.

 

تامین تجهیزات اعلام و اطفا حریق

شرکت فنی مهندسی آموت به عنوان نمایندگی اعلام و اطفا حریق با داشتن سوابق طولانی و اجرای بیش از ده ها پروژه سیستم های اعلام و اطفا حریق و همکاری مستمر با بزرگترین کمپانی های تولید کننده، آمادگی لازم را جهت تامین تجهیزات اعلام حریق استاندارد اعلام و اطفا حریق، برای استفاده در کارخانجات و اماکن، اعم از (اعلام حریق متعارف، اعلام حریق آدرس پذیر،اطفا گازی، اطفا آبی و...) را دارد.

 

سرویس و نگهداری

در پروژه های سیستم اعلام و اطفا حریق، پشتیبانی و نگهداری از این سیستم ها اهمیت خاص و ضروری دارد و باید تمامی تجهیزات اعلام حریق، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر داشته باشد تا مشتریان بابت تعویض یا تعمیر محصولات خیالشان آسوده باشد.

شرکت فنی مهندسی آموت، شرکت اعلام و اطفا حریق، خدمات پشتیبانی پس از فروش، خدمات بازرسی دوره ای و سرویس و نگهداری را برای تمامی محصولات با داشتن تیمی مجرب و حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.در این نوع بازرسی باید دتکتورهای حریق، عملکرد شستی، آژیر فلاشر، کابل های اعلام حریق، ماژول ها و ..... چک شود.

مطالب مرتبط: راهنمای خرید سیستم اعلام حریق