سیستم اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس سابقه طولانی و موفقی دارد که به عنوان مرکز انتشارات و پروژه های موسسه تاریخی زیمنس عمل می کند. موضوعات به اندازه تاریخ خود زیمنس متنوع است. آنها شامل بیوگرافی، ارائه سؤالات خاص در مورد تاریخ شرکت ها و فناوری، بحث های کلی و تواریخ کامل عملیات در کشورهای خاص هستند. بسته به موضوع و مخاطب، نتایج تحقیق در کتاب ها، مقالات یا سخنرانی ها و همچنین محصولات دیجیتال ظاهر می شود. شرکت اعلام حریق زیمنس پروژه هایی را با محققان خارجی، آرشیوها و موزه ها، آژانس های خلاق، نویسندگان و روزنامه نگاران طراحی و تولید می کنیم تا متناسب با هر موضوع، رسانه و مخاطب باشد.

 

ویژگی برند سیستم اعلام حریق زیمنس

 

فناوری نوآورانه ای که به شما برتری می دهد

مشاغل و ساختمان ها روز به روز پیچیده تر می شوند و بنابراین به رویکردهای پیچیده ای برای ایمنی آتش سوزی نیاز دارند. شما می توانید به مجموعه نوآورانه اعلام حریق زیمنس تکیه کنید تا همیشه با آخرین پیشرفت های فناوری به روز باشید.بهترین محافظت ممکن را تضمین می کنیم که از همه پتانسیل ها استفاده می کند - امروز و فردا.

نمایندگی اعلام حریق زیمنس

 

 

حفاظت در برابر آتش برای سیستم های ذخیره انرژی باتری لیتیوم یون

سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری لیتیوم یون طیف وسیعی از کاربردها را از نسل تا مصرف پوشش می‌دهند و به تثبیت فرکانس و ولتاژ و متعادل کردن تغییرات عرضه و تقاضا کمک می‌کنند. بنابراین تشخیص آتش زودهنگام و قابل اعتماد هنگام طراحی سیستم های حفاظت آتش برای سیستم های باتری لیتیوم یون ضروری است. خاموش کردن سریع نیز ضروری است و می توان با استفاده از سیستم های اطفاء خودکار با استفاده از یک عامل مناسب اطمینان حاصل کرد.

 

نوسازی

در دنیای شرکت‌های امروزی، اطمینان از ایمنی زندگی و تداوم کسب‌وکار به همان اندازه مهم است که بتوانیم به سرعت و انعطاف‌پذیری نسبت به نیازهای متغیر بازار، نیازهای مشتری و ریسک‌های نوظهور واکنش نشان دهیم. فکر کردن به آینده به ویژه برای ایمنی آتش سوزی مهم است. فرآیندهای تجاری جدید، کاهش عملکرد سیستم یا افزایش هزینه های عملیاتی به دلیل افزایش نیازهای تعمیر و نگهداری یا هشدارهای کاذب می توانند اقدامات حفاظتی مدرن تری را ایجاب کنند. با پیشرفته‌ترین سیستم‌های تشخیص، هشدار، تخلیه، اطفاء و مدیریت ساختمان از مجموعه گسترده خود، می‌توانیم راه‌حل‌های مناسب برای مدرن‌سازی و گسترش سیستم شما برای مطابقت با استانداردهای امروزی - و آینده - ارائه دهیم.

شرکت اعلام حریق زیمنس در ایران


خاموش کردن بی صدا

داده ها در قلب جامعه مدرن قرار دارند. سرزندگی کسب و کارهای کوچک و بزرگ اکنون به شدت به داده های الکترونیکی وابسته است که از دست دادن چنین داده هایی احتمالاً یکی از بزرگترین خطرات برای تداوم کسب و کار و حتی بقای کل شرکت ها است. آیا مفهوم حفاظت در برابر آتش مناسبی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات خود دارید؟ در صورت آتش سوزی، نه تنها واکنش سریع و کارآمد ضروری است، بلکه می توان هرگونه آسیب به تجهیزات الکترونیکی پرهزینه و حساس را به حداقل رساند. فناوری خاموش کردن خاموش Sinorix ما به طور خاص برای ایمن نگه داشتن سیستم های مدرن ذخیره سازی داده و تضمین تداوم کسب و کار حتی در صورت آتش سوزی توسعه یافته است.

 

اعلام حریق زیمنس

 

برآورده کردن نیازهای خاص بازار شما

معنای ایمنی در برابر آتش در بازار شما می‌تواند بسیار متفاوت از آنچه در بازار دیگر مورد نیاز است باشد: برای مثال، در مراکز داده، اجتناب از آسیب به تجهیزات سرور از اهمیت بالایی برخوردار است، در حالی که موزه‌ها اغلب باید با چالش‌های حفاظت از معماری دست و پنجه نرم کنند. شرکت فراحفاظ آموت راه حل های اختصاصی را برای بازارهای مختلف توسعه داده است که به طور ایده آل با خطرات و ویژگی های آتش سوزی مناسب هستند.

 

اجزای سیستم اعلام حریق زیمنس

حفاظت از مکان ها با کنترل و عملیات کارآمد

سیستم های حفاظت آتش مدرن طیف گسترده ای از عملکردهای پیچیده را ارائه می دهند. اینکه آیا این عملکردها می توانند به طور مؤثر کنترل شوند و همه اطلاعات عملیاتی حتی در شرایط اضطراری به راحتی قابل دسترسی باشد، یک عامل تعیین کننده است. بنابراین، پانل‌های کنترل آتش و پایانه‌های سیستم اعلام حریق زیمنس برای عملیات آسان و شهودی طراحی شده‌اند، در حالی که ویژگی‌های کنترل جامع را ارائه می‌دهند - بنابراین افراد مسئول می‌توانند به سرعت تصمیمات درست را بگیرند. شرکت اعلام حریق زیمنس شامل طیف گسترده ای از پانل های آتش نشانی و همچنین پایانه های راه دور برای برنامه های کاربردی در هر اندازه است. همه پانل‌ها و پایانه‌های ما به لطف ویژگی‌های ایمنی پیشرفته، مانند حالت‌های تخریب و عملکردهای آماده به کار، بسیار قابل اعتماد هستند. و با رابط های بصری و قابلیت های دسترسی از راه دور، کنترل خطرات آتش سوزی را تا جایی که می تواند آسان می کنند.

سیستم اعلام حریق

 

محافظت از مردم با صدا، صدا و نور

برای هدایت مؤثر مردم به ایمنی در مواقع اضطراری، سیستمهای اعلام حریق در ساختمان های عمومی و تجاری باید به دقت با الزامات محلی مطابقت داده شوند. با مجموعه گسترده شرکت اعلام حریق زیمنس از صداگیرهای قابل آدرس دهی سقفی و دیواری، صداهای صوتی و فانوس های دریایی، پایه ای را برای هشدار و تخلیه مطمئن در ساختمان خود ایجاد کنید. آلارم‌های حلقه‌دار ما با آخرین استانداردهای هشدار صوتی (EN 54-3) و هشدار نوری (EN 54-23) مطابقت دارند و می‌توانند برای پاسخگویی به تقاضای فردی شما سفارشی شوند.

 

دتکتور اعلام حریق زیمنس

 

دتکتور شعله اس

دتکتور شعله ای در سخت‌ترین محیط‌ها کار می‌کنند تا طیفی از انواع شعله از آتش‌های هیدروکربنی معمولی گرفته تا آتش‌سوزی‌های ناشی از آمونیاک، هیدروژن، الکل و سایر مواد منفجره را شناسایی کنند. زیمنس طیف کاملی از آشکارسازهای شعله Spectrex را ارائه می دهد.

 

دتکتور پرتو

آشکارسازهای دود پرتو نوری نظارت قابل اعتمادی را در فواصل طولانی و در مناطقی که آشکارسازهای نقطه سنتی عملی نیستند، فراهم می کند. آشکارسازهای پرتو مناطق وسیعی را پوشش می‌دهند و تشخیص دود را در اتاق‌هایی با سقف‌های بلند، محیط‌های گرد و غبار و کثیف، مناطق با درجه حرارت شدید و غیره ارائه می‌دهند.

 

فن آوری های تشخیص تخصصی

تشخیص هوشمند با انتخاب فناوری های مناسب برای برنامه شما آغاز می شود. فناوری‌های تشخیص مونوکسید کربن، آشکارسازهای گرما و نمونه‌برداری هوا، پیشنهادات ما را تکمیل می‌کنند

درباره ASAtechnology™ و ضمانت عدم هشدار نادرست ما

هنگامی که ساختمان شما توسط آشکارسازهای آنالیز سیگنال پیشرفته زیمنس-ASAtechnology™- محافظت می شود، شرکت زیمنس ضمانت عدم هشدار کاذب خود را به شما ارائه دهیم. فناوری بسیار پیشرفته ما به طور هوشمند دود، گرما و مونوکسید کربن را در هر محیطی بدون هشدارهای کاذب تشخیص می دهد.

شرکت زیمنس آنقدر به این فناوری و توانایی آن در شناسایی سریع مواقع اضطراری آتش سوزی، بدون تأثیرپذیری از پدیده های فریبنده اطمینان دارد، به شرطی که دستگاه از زیمنس مجاز خریداری شده باشد، جریمه های ناشی از هشدار نادرست ایجاد شده توسط این آشکارسازها را پرداخت خواهیم کرد. خروجی، تنظیمات به درستی اعمال شد و آشکارساز به درستی آزمایش و نگهداری شد.

 

یک مکان عالی یک مکان محافظت شده است

ایمنی آتش نشانی شامل بسیاری از رشته ها از تشخیص، هشدار، تخلیه و اطفاء تا خطر و مدیریت ساختمان است. تنها در صورتی که همه آنها به دقت به یکدیگر و همچنین نیازهای خاص شما تطبیق داده شوند، می توانید مطمئن باشید که از کارکنان، بازدیدکنندگان، مهمانان و دارایی های شما حداکثر محافظت می شود. ما تمام محصولات، سیستم ها و راه حل های مورد نیاز را از یک منبع واحد ارائه می دهیم تا از تداوم کسب و کار شما محافظت کنیم.

 

فناوری های تشخیص حریق مناسب را برای تاسیسات خود انتخاب کنید

بزرگ یا کوچک، تک ساختمان یا کل پردیس، مجموعه جامع فناوری های تشخیص حریق زیمنس استانداردهایی را برای تشخیص قابل اعتماد، اطلاع رسانی سریع و واکنش سریع تعیین می کند. از آشکارسازهای استاندارد مقرون به صرفه گرفته تا آشکارسازهای پیشرفته (ASAtechnology) که تشخیص برتر با حسگرهای اضافی را افزایش می‌دهد و قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد و پراکندگی نور به سمت عقب را ارائه می‌دهد که در عین حال از هشدارهای اشتباه جلوگیری می‌کند.

 

سایر مقالات: اعلام حریق هوچیکی