سیستم اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق زیمنس

هنگام خرید سیستم اعلام حریق، توجه به برند و کیفیت سیستم اعلام حریق بسیار مهم است. چرا که یک سیستم اعلام حریق خوب می‌تواند با اعلام حریق به موقع و سریع، به سیستم اطفاء حریق اجازه دهد حریق را به موقع مهار و خاموش کند و این فرایند از خسارات جانی و مالی احتمالی‌ای که ممکن است حریق به شما وارد کند جلوگیری می‌کند.

با گذشت زمان و بالا رفتن ریسک آتش سوزی، سیستم اعلام حریق توسط برندهای مختلفی طراحی و تولید شد که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد و در نتیجه کیفیت مختلفی داشتند. در میان تمامی این برندها، سیستم اعلام حریق زیمنس به بهترین سیستم اعلام حریق تبدیل شد. مارک زیمنس که در 12 اکتبر سال 1847 و توسط ارنست فون زیمنس تاسیس شد، بالاترین کیفیت سیستم اعلام حریق را داشته و با داشتن مزایای بسیار، اولین انتخاب افرادی است که به دنبال یک سیستم اعلام حریق خوب و با کیفیت می‌باشند.

 

انواع سیستم اعلام حریق زیمنس

نوع سیستم اعلام حریق در کاربرد و قیمت آن تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیمنس با قیمت سیستم اعلام حریق متعارف زیمنس و ویژگی‌های آنها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. انتخاب سیستم اعلام حریق زیمنس که برای محیط مورد نظر شما مناسب می‌باشد کاملاً به ویژگی‌های محیط از جمله کاربری، متراژ و… بستگی دارد.

 

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیمنس

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر می‌تواند به شما محل دقیق وقوع آتش سوزی را نشان دهد. به عنوان مثال می‌تواند به شما بگوید دقیقاً در کدام طبقه و کدام واحد و کدام اتاق آتش سوزی صورت گرفته است. سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیمنس با نشان دادن محل دقیق وقوع حریق، شانس شما را برای اطفا و مهار آن چند برابر می‌کند.

 

اعلام حریق زیمنس

سیستم اعلام حریق متعارف زیمنس

در استفاده از این سیستم، مکان مورد نظر به زون‌های مختلف تقسیم می‌شود به گونه‌ای که هر زون نشان دهنده‌ی یک واحد یا بخش است. هنگام وقوع حریق، سیستم اعلام حریق متعارف تنها می‌تواند به شما بگوید کدام زون دچار آتش سوزی شده است. اگرچه سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیمنس با نشان دادن محل دقیق آتش سوزی، مزیت برتری نسبت به سیستم اعلام حریق متعارف زیمنس دارد؛ این سیستم نیز دارای کیفیت بسیار بالایی داشته و در اعلام حریق بسیار خوب عمل می‌کند.

 

مزایای سیستم اعلان حریق زیمنس

در ادامه به معرفی و بررسی مزایا و ویژگی‌هایی که مارک زیمنس را به بهترین برند تولید کننده سیستم اعلام حریق تبدیل کرده می‌پردازیم.

 

سرعت بالا

سیستم اعلام حریق دارای سنسورها و دتکتورهایی می‌باشد که با زیرنظر گرفتن حرارت و دمای محیط، در صورت تشخیص دود و یا تغییر در دمای محیط و یا حس کردن انواع گازهای سمی مثل مونوکسید کربن؛ وجود حریق را حس کرده و سیگنال وقوع حریق را به کنترل پنل ارسال کنند. این سیگنال از کنترل پنل به تجهیزاتی که وظیفه‌ی اعلام حریق را دارند ارسال می‌شود. از جمله این تجهیزات می‌توان به آژیر، فلاشر و یا ترکیبی از هر دو اشاره کرد. سیستم اعلان حریق زیمنس نیز دارای شاسی اعلام حریق می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد وقوع حریق را به صورت دستی به سیستم اطلاع دهید تا سیستم شروع به مطلع کردن ساکنین ساختمان کند.

سرعت بسیار بالای سیستم اعلام حریق زیمنس که بهترین سیستم اعلام حریق می‌باشد، باعث جلوگیری از خسارات جانی و مالی شده و نقش بسیار تاثیر گذاری در برقراری امنیت و محفوظ ماندن تجهیزات شما ایفا می‌کند.

 

سیستم اعلام حریق زیمنس

استاندارد

وقتی یک استاندارد به سیستم اعلام حریق اعطا می‌شود، بدین معنی است که سیستم مورد نظر نیازهای مهم مصرف کننده را برطرف کرده و دارای تمامی المان‌های مورد نیاز یک سیستم اعلام حریق با کیفیت و درجه یک می‌باشد. بنابراین سیستم اعلام حریقی که استانداردهای جهانی مورد نیاز را دارد، همواره بهترین سیستم اعلام حریق است. سیستم اعلام حریق زیمنس با داشتن استانداردهای جهانی و منطبق بودن با انواع الزامات بین المللی، بهترین گزینه جهت خرید سیستم اعلان حریق می‌باشد.

 

کیفیت بالا

کیفیت این سیستم اعلام حریق به قدری بالا است که در انواع پروژه‌های صنعتی و ساختمانی که کیفیت و درصد خطای پایین حرف اول را در آنها می‌زند مورد استفاده قرار گرفته و هیچگاه از جایگاه اول نزول نکرده است.

کیفیت بالا در برقراری امنیت ساختمان ( ویلا، شرکت، سازمان، مغازه و… ) و حفاظت از جان و مال ساکنین آن بسیار مهم و تاثیر گذار می‌باشد و هنگامی که شما از بهترین سیستم اعلام حریق که مارک زیمنس است استفاده می‌کنید، دیگر نگران وقوع حریق نخواهید بود چرا که اطمینان دارید سیستم اعلام حریقی که از آن استفاده می‌کنید، به سرعت آن را شناسایی و به کمک سیستم اطفاء حریق آن را مهار می‌کند.

 

قیمت سیستم اعلام حریق زیمنس

انتخاب و خرید بهترین سیستم اعلام حریق نیازمند توجه به نیازهای اولیه‌ی خودتان از جمله بودجه، هدف، ویژگی‌های مکان مورد نظر اعم از متراژ و… می‌باشد. تمامی عوامل ذکر شده بر قیمت سیستم اعلام حریق تاثیر گذار هستند چرا که هر مکان با توجه به ویژگی‌های خود نیازمند یک نوع سیستم اعلام حریق است که ممکن است برای مکان دیگری مناسب نباشد. هر نوع سیستم اعلام حریق ویژگی‌ها و در نتیجه قیمت مختلف و منحصر به فرد خود را دارد. جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت سیستم اعلام زیمنس با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

 

بهترین فروشگاه سیستم اعلام حریق زیمنس

شرکت آموت که دارای سابقه‌ی بسیار درخشان و پروژه‌های مختلفی از جمله برج ارکیده، شرکت زمزم، برج الیز، بیمارستان قلب فرشچیان و… می‌باشد، بهترین فروشگاه جهت خرید سیستم اعلام حریق زیمنس و دارای نمایندگی انحصاری اعلام حریق زیمنس در ایران می‌باشد. یکی از مزایای شرکت آموت ارائه مشاوره پیش از خرید سیستم اعلام حریق است.

مشاوران فروش شرکت آموت با بازدید حضوری از مکان مورد نظر و بررسی ویژگی‌های آن، بودجه، هدف و نیازمندی‌های شما؛ به شما در خرید بهترین سیستم اعلام حریق کمک می‌کنند. مشاوره پیش از خرید باعث رضایتمندی شما از خرید می‌گردد. جهت مشاوره و خرید سیستم اعلام حریق زیمنس تهران، همین حالا با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.

قیمت سیستم اعلام حریق

اعلام حریق هوچیکی

آموت