راهنمای خرید دزدگیر حیوانات خانگی

راهنمای خرید دزدگیر حیوانات خانگی

در زمان خرید سیستم امنیتی حیوانات خانگی چه مواردی را بررسی کنید

به طور سنتی، سیستم های امنیتی خانه با در نظر گرفتن انسان طراحی شده است، اما در مورد دوستان پشمالوی ما چطور؟ ویژگی‌های امنیتی خانه مانند خوراک ویدیوی زنده و آشکارسازهای حرکت با حساسیت قابل تنظیم می‌توانند خانه‌های ما را برای حیوانات خانگی و صاحبان حیوانات خانگی امن‌تر کنند.

تفاوت زیادی بین سیستم‌های امنیتی حیوانات خانگی و صاحبان آنها وجود ندارد، اما با بهترین سیستم‌ها، می‌توانید از راه دور بچه‌های خزدار خود را تماشا کنید و در مواقع اضطراری برای کمک به آنها به سرعت واکنش نشان دهید.

اکثر سنسورهای حرکتی که دیدیم می توانند اجسام متحرک کوچکتر تا وزن 40 کیلوگرم را نادیده بگیرند. این به سگ ها و گربه های کوچک اجازه می دهد تا آزادانه در خانه شما حرکت کنند. اگر سگ بزرگ‌تری دارید (حدود 50 کیلوگرم به بالا)، به جای ردیاب‌های حرکت، سیستمی با سنسورهای شکستن شیشه در نظر بگیرید.

این دستگاه‌ها زمانی که صداهای بلندی مانند شکستن شیشه را تشخیص می‌دهند، به خوبی برای صدا تنظیم می‌شوند، بنابراین توله‌های شما همچنان می‌توانند در حالی که خانه‌تان از تهاجم محافظت می‌شود، بازی کنند.

معرفی برخی از محصولات دزدگیر حیوانات

چشمی بی سیم دیجیتال با ۲ سنسور PMD75

چشمی تشخیص حرکت وایرلس PMD75 پارادوکس دارای دو سنسور 2 عنصری جدا می باشد. از ویژگی های برجسته چشمی PMD75 می توان به تشخیص حیوانات تا وزن 40 کیلوگرم اشاره کرد. تطبیق خودکار با دمای محیط از دیگر ویژگی های این چشمی پارادوکس می باشد. چشمی PMD75 دارای مد ذخیره سازی انرژی پس از دو بار تشخیص حرکت به مدت 3 دقیقه می باشد. همچنین باید به این مورد اشاره که چشمی PMD75 پارادوکس 11*11 متر را با زاویه دید 90 درجه تحت پوشش خود قرار می دهد.

دزدگیر حیوانات خانگی

چشم بی سیم دیجیتال با ۲ سنسور و کارایی بالا PMD75

(غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۴۰ کیلوگرم)

چشمی بی سیم فضای باز PMD85 با ۲ سنسور

چشمی تشخیص حرکت وایرلس PMD85 پارادوکس دارای دو سنسور 2 عنصری جدا می باشد. از ویژگی های برجسته چشمی PMD85 می توان به تشخیص حیوانات تا وزن 40 کیلوگرم و امکان نصب در فضای بیرونی (Outdoor) اشاره کرد. تطبیق خودکار با دمای محیط از دیگر ویژگی های این چشمی می باشد. چشمی PMD85 دارای مد ذخیره سازی انرژی پس از دو بار تشخیص حرکت به مدت 3 دقیقه می باشد. همچنین باید به این مورد اشاره که چشمی PMD85 پارادوکس 11*11 متر را با زاویه دید 90 درجه تحت پوشش خود قرار می دهد.

دزدگیر حیوانات خانگی pmd85

برای نصب بهتر سنسور چشمی دزدگیر پارادوکس بی سیم PMD85 دزدگیر پارادوکس در فضاهای باز میتوان از پایه فابریک(SB85) استفاده کرد

سنسور بی سیم NV780MR پارادوکس کانادا :

تکنولوژی پیشرفته دیجیتال، دو دتکتور اینفرارد (passive) جداگانه با هشت پرتو خطی ، قدرت تفکیک بالا و تبدیل کامل سیگنال های دیجیتال در محدوده کاری ، سرعت بالا ، الگوریتم پیشرفته پردازش سیگنال های دیجیتال،محافظت در برابر امواج رادیویی و مغناطیسی،عدم تشخیص حرکت حیوانات خانگی تا ۴۰ کیلوگرم،تکنولوژی پیشرفته چشمی،طراحی شده با ۴ سنسور دوگانه،کارایی بالا با فاصله کانونی زیاد لنز ("۱/۷۷) ، پرتوهای خطی با برد زیاد،۲ جفت از پرتوهای خطی در هر طرف برای تولید سیگنال های ۲ تایی به منظور جلوگیری از ایجاد آلارم کاذب،لنز ترکیبی از بازتاب آیینه ای و نسل دوم لنزهای" Fresnel "LoDiff،افزایش دفعِ نورهای سفید،عملکرد پیشرفته بی سیم،مدیریت مصرف بسیار کم انرژی،تمپر محافظ دوگانه (برداشتن کاور یا پایه )، نصب و راه اندازی آسان،حالت کاری به عنوان یک زون یا دو زون (هر طرف از چشمی میتواند به عنوان یک زون جداگانه باشد یا هر دوطرف به عنوان یک زون باشند)،تنظیم محدوده دیجیتال و اپتیکال،روشن شدن LED و صدای بازر برای بازخورد تنظیمات،بدون نیاز به جدا کردن PCB،نصب بر روی دیوار ، دارای تراز داخلی،به روز رسانی نرم افزار داخلی توسط پورت سریال

دزدگیر حیوانات خانگی

سنسور چشمی آدرس پذیر فضای داخل- DM70

• دارای قابلیت تشخیص دیجیتال حرکت

• دارای دو سنسور دو عنصری

• ایمنی تشخیص حیوانات تا 40 کیلو گرم

• دارای قابلیت تطبیق خودکار دما

• محدوده پوشش 12m*12m با زاویه دید 90 درجه

 

 

سنسور pir دزدگیر حیوانات خانگی چگونه کار میکند

فناوری PIR یا مادون قرمز غیرفعال معمولاً در آشکارسازهای حرکتی استفاده می شود. به جای حس کردن حرکت، به دنبال تغییرات گرما در ناحیه ای است که نظارت می کند.

حیوان خانگی من به اندازه کافی بزرگ است که حسگرهای حرکتی را فعال کند. آیا هنوز هم می توانم از سیستم امنیتی استفاده کنم؟

این بستگی به محدوده وزن سنسور حرکت شما دارد. اکثر حسگرها حیوانات خانگی تا وزن 45 گیلوگرم را نادیده می گیرند، اما می توانید مدل های قابل تنظیم شرکت هایی مانند Vivint و ADT را پیدا کنید.

اگر سگ شما بیش از محدوده وزنی است، ممکن است بخواهید به جای آن سنسور شکستن شیشه و قفل های خودکار را انتخاب کنید. این کار درهای شما را در صورت نیاز قفل نگه می دارد و در صورت شکستن پنجره یا شیشه درب توسط مهاجم به شما اطلاع می دهد.

 

سنسورهای حیوان خانگی (PET) چگونه کار می کنند؟

این گونه چشمی ها بر اساس وزن اجسام کار می‌کنند، زمانی که شخص در منزل خود و یا محل نصب دزدگیر حیوان خانگی داشته باشد نمی تواند از سنسورهای حرکتی استفاده کند ، زیرا مدام حرکت آنها در مقابل چشمی باعث خطا می شود،به همین منظور سنسورهای وزنی جایگزین می‌شود، که دارای وزن های متفاوت مانند ۱۵ کیلو ۳۵ کیلو و غیر می باشد. یعنی هر جسمی پایین‌تر از وزن تعریف شده برای آن چشمی نادیده گرفته می‌شود.

جهت دریافت مشاوره فنی و بهترین قیمت خرید دزدگیر پارادوکس، چشمی NV5 دزدگیر پارادوکس فروشگاه آموت نماینده رسمی فروش دزدگیر پارادوکس کانادا در خدمت شماست .

 

آیا دوربین های خانگی وجود دارند که با سیستم های امنیتی کار کنند؟

ما دوست داریم فکر کنیم که هر دوربین داخلی با ارتباط دو طرفه می‌تواند دوربین مناسبی برای حیوانات خانگی باشد، اما نتوانستیم هیچ سیستمی را پیدا کنیم که با دوربین‌های حیوانات خانگی کار کند.

چگونه سیستم های امنیتی حیوان خانگی را بررسی کردیم

ما با جستجوی سیستم‌های هشدار با تجهیزات سازگار مانند آشکارسازهای حرکتی با برد بالا و دوربین‌های داخلی با ارتباطات دو طرفه شروع کردیم. کسانی که نظارت و کنترل از راه دور حرفه ای داشتند نیز امتیاز بیشتری گرفتند. بیشتر تحقیقات ما صرف خواندن کتابچه های راهنمای محصول، راهنماهای راه اندازی و نظرات مشتریان شد.

ما به دنبال ویژگی‌هایی مانند ردیاب‌های حرکت، حسگرهای شکست شیشه، نظارت تصویری، و نظارت بر دود و CO برای ایمن نگه‌داشتن حیوان خانگی شما در خانه و خارج از خانه گشتیم.

ما همچنین نظارت حرفه‌ای را به عنوان یک مزیت در نظر گرفتیم زیرا به طور کلی کنترل بهتری بر سیستم خود از راه دور به شما می‌دهد و در رسیدن به اولین پاسخ‌دهندگان در مواقع اضطراری مؤثرتر است.

 

پکیج دزدگیر پارادوکس

نصب دزدگیر پارادوکس

آموت