دزدگیر بیمارستان و هوشمند سازی مراکز درمانی

دزدگیر بیمارستان و هوشمند سازی مراکز درمانی

اجرای سیستم حفاظتی امنیتی هوشمند در بیمارستان ها و مراکز درمانی، دوربین مداربسته، دزدگیر، اطفا حریق، اعلام حریق، درب برقی و.... از جمله موارد مهم و اصلی می باشد. استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر در بیمارستان و مراکز موجب افزایش امنیت، کنترل نحوه عملکرد کارمندان و رفتار بیماران، ایجاد شواهد ویدئویی جهت جلوگیری از سرقت می شود. دو سیستم دوربین مداربسته و دزدگیر پارادوکس در بیمارستان ها باهم استفاده می شود.

 

کاربرد دزدگیر اماکن در بیمارستان ها و مراکز درمانی

نام سیستم هوشمند سازی BMS سیستم کنترل مبتنی بر هوش که برای مدیریت کاهش مصرف انرژی، سیستم توزیع برق، روشنایی داخلی و خارجی، تهویه هوه،آتش نشانی و.... برای حفظ یکپارچگی ساختمان بیمارستان استفاده می شود.

دزدگیر اماکن( دزدگیر منزل و...) یا سیستم اعلام سرقت هوشمند منازل به عنوان یکی از فاکتور های مهم سیستم امنیت ساختمان مسکونی و تجاری، فروشگاه ها، مراکز اداری، سازمان ها و.... جهت جلوگیری از سرقت اماکن یا اعلام سرقت های مسلحانه و حفاظت از ساکنین استفاده می شود. دزدگیر بیمارستان وسيله ای است که به هنگام گذر شی یا فردی از حريم محافظت شده با اعلام صدای آژیر و یا تماس تلفنی اين عمل غيرقانونی را به فرد اعلام مي کند. دزدگيرهای بیمارستان موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهری در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده اند، ولی همگی آنها دارای يک ساختار مشترک می باشند.

 

نصب دزدگیر بیمارستان

 

مزیت استفاده از دزدگیر بیمارستان و هوشمندسازی

با استفاده از دزدگیر اماکن و هوشمندسازی بیمارستان امکاناتی از جمله کنترل عملکرد دستگاه های سرمایشی و گرمایشی، کنترل و مدیریت درب ها، کنترل ورودی و خروجی ساختمان و ورودی خودروهای مجاز پارکینگ بدون حضور نیروی انسانی، پرداخت هوشمند هزینه های ساختمان اعم از برق و آب و گاز با اتوماسیون، تنظیم دما و رطوبت، کنترل ورود غیر مجاز و سرقت در احختیار مجموعه قرار می گیرد.

صرفه جویی و کاهش مصرف  هزینه نیروهای انسانی، کاهش خطای عملکرد روازنه نیروی انسانی، عملکرد هوشمندانه در زمان بروز آتش سوزی، زلزله، مدیریت آسانسور و بیمار بعد از عمل جراحی، فراخوانی پرسنل ها و پرستاران، باز کردن و بستن شیرهای آب و .... از جمله مزایای استفاده از دزدگیر و هوشمندسازی بیمارستان ها می باشد که امنیت و رفاه و راحتی را برای مدیران، کارمندان و بیماران فراهم می کند.

استفاده از دزدگیر در بیمارستان ها و مراکز درمانی در کنار ایجاد امنیت و رفاه، کمک زیادی به بیماران و کارمندان و مدیریت کامل بیمارستان می کند. کاربرد دزدگیر اماکن در بیمارستان ها و مراکز درمانی به دلیل حضور دستگاه ها و تجهیزات بسیار گران امری حیاتی است. در بخش های مختلفی از جمله انبار، پارکینگ، اورژانس، فضاهای نگهدارنده دارو، اتاق پرونده، آسانسور و .... از دزدگیر اماکن استفاده می شود. همچنین استفاده از دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته به مسئولان حراست بیمارستان کمک می کند تا مانع ورود افراد ناشناس شوند. در کنار این دو سیستم بیمارستان ها برای تشخیص علائم حریق و جلوگیری از فاجعه آتش سوزی از سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق نیز استفاده می کنند.

هوشمندسازی بیمارستان ها با استفاده از سیستم کنترل تردد موجب ایجاد حداکثر امنیت و رفاه برای بخش های مختلف بیمارستان شده.با استفاده از سیستم کنترل تردد در بخش های مهم و حساس بیمارستان اعم از بخش نوزادان،مراقبت های ویژه،انبار و ... درصد خطا دزدگیر اماکن به شدت کاهش یافته.

 

دزدگیر بیمارستان

 

استفاده از دوربین مداربسته در هوشمندسازی بیمارستان

دوربین مداربسته تحت شبکه به دلیل مدیریت از راه دور و ذخیره حجم اطلاعات بیشتر، گزینه مناسبی برای بیمارستان ها می باشد.

 

مزایای سیستم حفاظت امنیتی بیمارستان ها

 

افزایش امنیت بیمارستان و مراکز درمانی

با ایجاد ارتباط بین واحدهای مختلف بیمارتسان عملکرد کارمندان و اپراتورها با وجود دوربین های نظارتی بهبود یافته و افزایش بهره وری با مدیریت زمان را ایجاد می کند. هم چنین وجود این دوربین های مداربسته امنیتی بیماران و مراجعان را به صورت کامل نظارت کرده و در هنگام وقوع وقایع و جرم با سرعت بیشتری شرایط را مدیریت می کنند.

 

شواهد لازم جهت اثبات حقیقت

در صورت بروز هر اختلافی بین کارمندان بیمارستان یا بیماران و مراجعان، به دلیل ثبت ویدئو و وجود شواهد بصری ادعاهای غیر حقیقی با حضور مدارک رد شده، حقیقت مشخص می شد و مسئله یا اتفاق به راحتی حل میشود.

 

قیمت و خرید دزدگیر اماکن و هوشمندسازی بیمارستان

شرکت فراحفاظ آموت با حضور متخصصین حرفه ای در این عرصه مشاوره رایگان جهت اجرای این سیستم هوشمند در بیمارستان را در اختیار شما قرار می دهد تا با آگاهی و هزینه مناسب و کیفیت بالا سیستم حفاظتی امنیتی هوشمند را به صورت یکپارچه پیاده سازی کرده و شرایط رفاه و امنیت را برای ساختمان بیمارستان فراهم کند. اجرای دوربین مداربسته، دزدگیر(دزدگیر پارادوکس، اعلام حریق، اطفا حریق و هوشمندسازی) از جمله خدمات شرکت مهندسی فراحفاظ آموت می باشد.

 

سایر مقالات: 

آموت