معرفی دزدگیر اماکن و باغ ویلا

معرفی دزدگیر اماکن و باغ ویلا

سیستم حفاظتی و امنیتی دزدگیر ویلا و باغ (نصب دزدگیر، اعلام حریق، اطفا حریق، دوربین مداربسته) به دلیل بزرگ بودن مکان و خالی بودن آن و احتمال زیاد سرقت و دزدی برای صاحبان باغ و ویلا امری مهم و ضروری است. امروزه به جای نگهداری از چندین سگ نگهبان در باغ و احتمال حمله آن ها به صاحبان باغ و ویلا و هزینه سرایدار، دزدگیر ویلا و دزدگیر باغ امری ضروری و مهم برای باغ دارها جهت حفظ امنیت باغ ویلا از ورود افراد متفرقه می باشد و درصورت استفاده از این دزدگیر باغ ویلا امنیت آن بالا رفته و صاحبان باغ با خیال راحت ویلای خود را ترک کرده و در تعطیلات و اوقات فراغت با خیال راحت از ویلا یا باغ خود استفاده می کنند. شرکت فراحفاظ آموت دزدگیر پارادوکس را برای صاحبان ویلا به مشتریان خود پیشنهاد می کند. سبد کالایی متنوع، کیفیت و گارانتی 4 ساله از مزایای این برند می باشد.

جهت مشاوره تماس بگیرید

بهترین دزدگیر باغ و ویلا

 

محل نصب و نحوه عملکرد دزدگیر ویلا و باغ

اجزای دزدگیر ویلا شامل کنترل پنل، سنسور چشمی، کابل، آژیر فلاشر می باشد. جهت نصب دزدگیر ویلا و باغ، درب حیاط، درهای ورودی و اتاق سرایدار و پنجره ها مکان های اصلی می باشد و باید در میدان دید این سیستم باشند. محصولات و نحوه نصب دزدگیر برای باغ ویلا با توجه به فضای داخل و خارج ویلا متفاوت است. تمامی دزدگیر ها از طریق سنسور های حرکتی یا وزنی ورودی اشخاص ناشناس را تشخیص داده و سیگنال را به کنترل پنل که قلب مرکزی این سیستم می باشد ارسال می کند. کنترل پنل بعد از دریافت ورودی از سنسور چشمی، سیگنال فعالسازی آژیر فلاشر یا تلفن کننده را ارسال می کند. در صورت نصب آژیر فلاشر بلندگو و نوری، این بخش جهت ایجاد ترس در سارق، صدا و جهت اطلاع افراد حاضر در منطقه نور را فعال می کند. در صورت نصب تلفن کننده در این سیستم با تعریف شماره های از پیش تعریف شده، در صورت بروز جرم با شماره شما تماس گرفته می شود. همچنین با استفاده از ریموت کنترل امکان کنترل و چک کردن کنترل پنل و خاموش و روشن کردن این سیستم فراهم می شود.

جهت مشاوره تماس بگیرید

بهترین دزدگیر برای باغ

 

بهترین برند دزدگیر باغ ویلا

تردد حیوانات، پرندگان و افراد متفرقه یکی از مشکلات باغ ها در ویلاها می باشد که استفاده از دزدگیر اماکن با سنسورهای چشمی و خطی جهت تشخیص ورود اشخاص و حیوانات بسیار حائز اهمیت می باشد. دزدگیر پارادوکس یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای این سیستم و مدیریت و کنترل ورود اشخاص ناشناس به باغ و ویلا می باشد. برای انتخاب دزدگیر مناسب باغ ویلا با توجه به استفاده آن در فضای داخل باغ یا بیرون باغ دزدگیر مناسب باید انتخاب شود. و همچنین در صورت بزرگ بودن باغ باید از سنسورهای چشمی قوی جهت تشخصی شی از فاصله دورتر استفاده شود.

با توجه به تنوع محصولات و گسترش بازار و حضور برندهای متنوع و عدم آگاهی لازم اشخاص در شناخت این محصولات، انتخاب دزدگیر مناسب باغ ویلا برای مالکان بسیار سخت است. یکی از راه حل ها افزایش سطح آگاهی با گرفتن مشاوره از شرکت های مختلف و همچنین فروشندگان قبل از انتخاب می باشد. شرکت آموت برای دزدگیر ویلا، برند پارادوکس کشور کانادا را به شما پیشنهاد می دهد، دزدگیر پارادوکس ساخت محصول شرکت پارادوکس یکی از بهترین محصولات محافظتی ساختمان و اماکن با کیفیت بالا و تنوع زیاد قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های مرکزی سیستم اعلام سرقت پارادوکس می باشد. تنوع محصولات، گارانتی چهار ساله و دادن راه حل مناسب برای هر فضا از مزیت این برند در فضای رقابتی می باشد.

 

جهت مشاوره تماس بگیرید

دزدگیر اماکن، باغ و ویلا

معرفی محصولات فضای باز دزدگیر ویلا با برند پارادوکس

سنسور دزدگیر باغ ویلا

سنسور وزنی حرکتی و سنسور بیم خطی مناسب ترین سنسور ها برای تشخیص افراد ناشناس در محیط بیرونی و داخلی باغ می باشد. تا بسیاری از مشکلات صاحبان باغ ویلا را برطرف کند. سطح خطای سنسورهای کیفی بستگی به کیفیت و اصل بودن سنسور دارد. 

چشمی NVX80 پارادوکس تشخیص دهنده حرکت در محیط باز طراحی شده است. این چشمی دزدگیر پارادوکس دارای تشخیص حرکت دیجیتال و مایکروویو فضای داخل و خارج می باشد. لنز ضد خرابکاری با قابلیت تشخیص اشیاء مسدود کننده لنز اصلی از فاصله 30cm ، طراحی زیبا و مقاوم و ایمنی تشخیص حیوانات حتی در محدوده نزدیک و متوسط برای رفع آلارم خطای آن نیز از ویژگی های آن به حساب می آید.

سنسور چشمی دزدگیر ویلا و باغ

سنسور آدرس پذیر پرده ای NV35MX پارادوکس از درب ها و پنجره های ویلای شما از ورود افراد محافظت می نماید. این سنسور به گونه ای طراحی شده است که در حفاظت ویلای شما در برابر پرنده های کوچک، گربه و سگ های کوچک تا مسافت 7 متر عمل نکند. این سنسور دارای 2 مد کاربری می باشد، یکی برای فضای بیرونی و تشخیص حیوان تا مسافت 7 متر و عرض دو متر و دومی برای محیط های دخلی بدون فعال کردن تشخیص حیوان تا مسافت 10 متر و عرض 2 متر. دتکتور پرده ای NV35MX، تنها با کنترل پنل های سری EVO پارادوکس سازگاری داردو با سایر پنل های بازار کار نمی کند.

سنسور مناسب فضای بیرون ویلا

 

انواع دزدگیر پارادوکس برای باغ و ویلا

دزدگیر اسپکترا

سیستم های اعلام سرقت باسیم اسپکترا قابل گسترش دزدگیر پارادوکس کانادا کنترل پنل های سری SP ، Paradox کانادا دارای تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان و توسعه پذیر و امکانات گسترده می باشند و بهترین کاربرد آنها برای اماکن مسکونی، تجاری، و باغ و ویلا می باشد که نیازمند به پشتیبانی تا 32زون هستند، می باشد.

دزدگیر پارادوکس sp4000

 

دزدگیر ماژلان

کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس سری ماژلان MAGELLAN دزدگیر پارادوکس کانادا PARADOX بسته به نیاز مشتریان و کاربران در 3 مدل مختلف تولید میشوند. تمامی کنترل پنل های سری ماژلان ( MAGELLAN ) دارای گیرنده بی سیم درون برد می باشند و بر خلاف دیگر کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس ( سری SP و EVO ) احتیاجی به ماژولهای توسعه زون بیسیم RTX3 یا RX1 نمی باشد. این امکان باعث می شود که ما به راحتی با خرید کنترل پنل های سری ماژلان ( MAGELLAN ) بتوانیم از کلیه امکانات باسیم و بی سیم دزدگیر خود استفاده کنیم .

دزدگیر پارادوکس mg5050

دزدگیر پارادوکس mg5000

 

دزدگیر دیجیپلکس

کنترل پنل های سری EVO پارادوکس(Paradox) کانادا بالاترین ضریب حفاظت بین تمام مدل های پارادوکس می باشد که بهترین کاربرد آنها ، برای اماکن فوق امنیتی مانند بانک ها ، موزه ها، مناطق نظامی و اماکنی که نیازمند به استفاده از زون های بیشتر هستند مانند مراکز اداری، تجاری و منازل چند طبقه و حتی در ساختمان های آپارتمانی که دارای یک نگهبان هستند، می باشد. در سری EVO192 دزدگیر پارادوکس 8 زون با سیم روی برد وجود دارد که همانند بقیه مدل ها با قرار دادن ماژول افزایش زون می توان تعداد زون ها را افزایش داد و از آن بهره مند شد. سری EVO192 دارای 8 پارتیشن می باشد که می توانند 8 منطقه مختلف را به صورت مجزا کنترل کند و به هر کدام از مناطق دستور خاص خود را دهد . این کنترل پنل ها قابلیت کنترل تردد را نیز پشتیبانی می کنند.

 

راهنمای خرید و قیمت انواع دزدگیر باغ و ویلا

برای اطلاع از قیمت دزدگیر باغ ویلا و باغ و قیمت دزدگیر پارادوکس ، کیفیت سیستم و اجرا و پشتیبانی و قابلیت توسعه سیستم را باید در نظر بگیرید. نوع و برند دزدگیر و دوربین مداربسته برای ویلا و باغ، تعداد سنسورها، کیفیت چشمی، سیم کارتی بودن یا اتصال به تلفن ثابت و هزینه اجرایی نصب دزدگیر از فاکتورهای مهم قیمت دزدگیر باغ ویلا می باشد. شرکت آموت سعی بر این دارد دزدگیر باغ ویلا با کیفیت بالا و هزینه مناسب و سطح امنیتی بالا را در اختیار صاحبان باغ و ویلا قرار دهد. و جهت انتخاب بهترین دزدگیر برای باغ توسط متخصاص حرفه ای خود بهترین مشاوره را به مشتریان ارائه دهد.

 

امنیت در باغ ویلای خود را چگونه افزایش دهیم

نصب دزدگیر اماکن

آموت