معرفی دزدگیر اماکن و باغ ویلا

معرفی دزدگیر اماکن و باغ ویلا

سیستم حفاظتی و امنیتی دزدگیر ویلا و باغ (نصب دزدگیر، اعلام حریق، اطفا حریق، دوربین مداربسته) به دلیل بزرگ بودن مکان و خالی بودن آن و احتمال زیاد سرقت و دزدی برای صاحبان باغ و ویلا امری مهم و ضروری است. امروزه به جای نگهداری از چندین سگ نگهبان در باغ و احتمال حمله آن ها به صاحبان باغ و ویلا و هزینه سرایدار، دزدگیر ویلا و دزدگیر باغ امری ضروری و مهم برای باغ دارها جهت حفظ امنیت باغ ویلا از ورود افراد متفرقه می باشد و درصورت استفاده از این دزدگیر های ویلا و دزدگیر باغ امنیت آن بالا رفته و صاحبان باغ با خیال راحت ویلای خود را ترک کرده و در تعطیلات و اوقات فراغت با خیال راحت از ویلا یا باغ خود استفاده می کنند. شرکت فراحفاظ آموت دزدگیر پارادوکس را برای صاحبان ویلا به مشتریان خود پیشنهاد می کند. سبد کالایی متنوع، کیفیت و گارانتی 4 ساله از مزایای این برند می باشد.

 

بهترین دزدگیر باغ و ویلا

 

محل نصب و نحوه عملکرد دزدگیر ویلا و باغ

اجزای دزدگیر ویلا شامل کنترل پنل، سنسور چشمی، کابل، آژیر فلاشر می باشد. جهت نصب دزدگیر ویلا و باغ، درب حیاط، درهای ورودی و اتاق سرایدار و پنجره ها مکان های اصلی می باشد و باید در میدان دید این سیستم باشند. محصولات و نحوه نصب دزدگیر با توجه به فضای داخل و خارج ویلا متفاوت است. تمامی دزدگیر ها از طریق سنسور های حرکتی یا وزنی ورودی اشخاص ناشناس را تشخیص داده و سیگنال را به کنترل پنل که قلب مرکزی این سیستم می باشد ارسال می کند. کنترل پنل بعد از دریافت ورودی از سنسور چشمی، سیگنال فعالسازی آژیر فلاشر یا تلفن کننده را ارسال می کند. در صورت نصب آژیر فلاشر بلندگو و نوری، این بخش جهت ایجاد ترس در سارق، صدا و جهت اطلاع افراد حاضر در منطقه نور را فعال می کند. در صورت نصب تلفن کننده در این سیستم با تعریف شماره های از پیش تعریف شده، در صورت بروز جرم با شماره شما تماس گرفته می شود. همچنین با استفاده از ریموت کنترل امکان کنترل و چک کردن کنترل پنل و خاموش و روشن کردن این سیستم فراهم می شود.

 

بهترین دزدگیر برای باغ

 

بهترین برند دزدگیر ویلا و باغ

تردد حیوانات، پرندگان و افراد متفرقه یکی از مشکلات باغ ها در ویلاها می باشد که استفاده از دزدگیر اماکن با سنسورهای چشمی و خطی جهت تشخیص ورود اشخاص و حیوانات بسیار حائز اهمیت می باشد. دزدگیر پارادوکس یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای این سیستم و مدیریت و کنترل ورود اشخاص ناشناس به باغ و ویلا می باشد. برای انتخاب دزدگیر مناسب باغ و ویلا با توجه به استفاده آن در فضای داخل باغ یا بیرون باغ دزدگیر مناسب باید انتخاب شود. و همچنین در صورت بزرگ بودن باغ باید از سنسورهای چشمی قوی جهت تشخصی شی از فاصله دورتر استفاده شود.

با توجه به تنوع محصولات و گسترش بازار و حضور برندهای متنوع و عدم آگاهی لازم اشخاص در شناخت این محصولات، انتخاب دزدگیر مناسب باغ ویلا برای مالکان بسیار سخت است. یکی از راه حل ها افزایش سطح آگاهی با گرفتن مشاوره از شرکت های مختلف و همچنین فروشندگان قبل از انتخاب می باشد. شرکت آموت برای دزدگیر ویلا، برند پارادوکس کشور کانادا را به شما پیشنهاد می دهد، دزدگیر پارادوکس ساخت محصول شرکت پارادوکس یکی از بهترین محصولات محافظتی ساختمان و اماکن با کیفیت بالا و تنوع زیاد قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های مرکزی سیستم اعلام سرقت پارادوکس می باشد. تنوع محصولات، گارانتی چهار ساله و دادن راه حل مناسب برای هر فضا از مزیت این برند در فضای رقابتی می باشد.

 

دزدگیر اماکن، باغ و ویلا

معرفی محصولات فضای باز دزدگیر ویلا با برند پارادوکس

سنسور دزدگیر اماکن باغ و ویلا

سنسور وزنی حرکتی و سنسور بیم خطی مناسب ترین سنسور ها برای تشخیص افراد ناشناس در محیط بیرونی و داخلی باغ می باشد. تا بسیاری از مشکلات صاحبان باغ ویلا را برطرف کند. سطح خطای سنسورهای کیفی بستگی به کیفیت و اصل بودن سنسور دارد. 

چشمی NVX80 پارادوکس تشخیص دهنده حرکت در محیط باز طراحی شده است. این چشمی پارادوکس دارای تشخیص حرکت دیجیتال و مایکروویو فضای داخل و خارج می باشد. لنز ضد خرابکاری با قابلیت تشخیص اشیاء مسدود کننده لنز اصلی از فاصله 30cm ، طراحی زیبا و مقاوم و ایمنی تشخیص حیوانات حتی در محدوده نزدیک و متوسط برای رفع آلارم خطای آن نیز از ویژگی های آن به حساب می آید.

سنسور چشمی دزدگیر ویلا و باغ

سنسور آدرس پذیر پرده ای NV35MX پارادوکس از درب ها و پنجره های ویلای شما از ورود افراد محافظت می نماید. این سنسور به گونه ای طراحی شده است که در حفاظت ویلای شما در برابر پرنده های کوچک، گربه و سگ های کوچک تا مسافت 7 متر عمل نکند. این سنسور دارای 2 مد کاربری می باشد، یکی برای فضای بیرونی و تشخیص حیوان تا مسافت 7 متر و عرض دو متر و دومی برای محیط های دخلی بدون فعال کردن تشخیص حیوان تا مسافت 10 متر و عرض 2 متر. دتکتور پرده ای NV35MX، تنها با کنترل پنل های سری EVO پارادوکس سازگاری داردو با سایر پنل های بازار کار نمی کند.

سنسور مناسب فضای بیرون ویلا

 

انواع دزدگیر پارادوکس برای باغ و ویلا

دزدگیر اسپکترا

سیستم های اعلام سرقت باسیم اسپکترا قابل گسترش دزدگیر پارادوکس کانادا کنترل پنل های سری SP ، Paradox کانادا دارای تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان و توسعه پذیر و امکانات گسترده می باشند و بهترین کاربرد آنها برای اماکن مسکونی، تجاری، و باغ و ویلا می باشد که نیازمند به پشتیبانی تا 32زون هستند، می باشد.

 

دزدگیر ماژلان

کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس سری ماژلان MAGELLAN دزدگیر پارادوکس کانادا PARADOX بسته به نیاز مشتریان و کاربران در 3 مدل مختلف تولید میشوند. تمامی کنترل پنل های سری ماژلان ( MAGELLAN ) دارای گیرنده بی سیم درون برد می باشند و بر خلاف دیگر کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس ( سری SP و EVO ) احتیاجی به ماژولهای توسعه زون بیسیم RTX3 یا RX1 نمی باشد. این امکان باعث می شود که ما به راحتی با خرید کنترل پنل های سری ماژلان ( MAGELLAN ) بتوانیم از کلیه امکانات باسیم و بی سیم دزدگیر خود استفاده کنیم .

 

دزدگیر دیجیپلکس

کنترل پنل های سری EVO پارادوکس(Paradox) کانادا بالاترین ضریب حفاظت بین تمام مدل های پارادوکس می باشد که بهترین کاربرد آنها ، برای اماکن فوق امنیتی مانند بانک ها ، موزه ها، مناطق نظامی و اماکنی که نیازمند به استفاده از زون های بیشتر هستند مانند مراکز اداری، تجاری و منازل چند طبقه و حتی در ساختمان های آپارتمانی که دارای یک نگهبان هستند، می باشد. در سری EVO192 دزدگیر پارادوکس 8 زون با سیم روی برد وجود دارد که همانند بقیه مدل ها با قرار دادن ماژول افزایش زون می توان تعداد زون ها را افزایش داد و از آن بهره مند شد. سری EVO192 دارای 8 پارتیشن می باشد که می توانند 8 منطقه مختلف را به صورت مجزا کنترل کند و به هر کدام از مناطق دستور خاص خود را دهد . این کنترل پنل ها قابلیت کنترل تردد را نیز پشتیبانی می کنند.

 

راهنمای خرید و قیمت دزدگیر مخصوص باغ ویلا

برای اطلاع از قیمت دزدگیر خانه ویلایی و باغ ، کیفیت سیستم و اجرا و پشتیبانی و قابلیت توسعه سیستم را باید در نظر بگیرید. نوع و برند دزدگیر و دوربین مداربسته برای ویلا و باغ، تعداد سنسورها، کیفیت چشمی، سیم کارتی بودن یا اتصال به تلفن ثابت و هزینه اجرایی نصب دزدگیر از فاکتورهای مهم قیمت دزدگیر باغ و ویلا می باشد. شرکت آموت سعی بر این دارد دزدگیر باغ ویلا با کیفیت بالا و هزینه مناسب و سطح امنیتی بالا را در اختیار صاحبان باغ و ویلا قرار دهد. و جهت انتخاب بهترین دزدگیر اماکن باغ توسط متخصاص حرفه ای خود بهترین مشاوره را به مشتریان ارائه دهد.

 

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن وسيله ای است که به هنگام گذر شی یا فردی از حريم محافظت شده با اعلام صدای آژیر و یا تماس تلفنی اين عمل غيرقانونی را به فرد اعلام مي کند. دزدگيرهای منزل موجود در بازار (دزدگیر اماکن خارجی و ایرانی) هر چند از لحاظ ظاهری در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده اند، ولی همگی آنها دارای يک ساختار و الگوریتم اجرایی مشترک می باشند. قبل از خرید و نصب دزدگیر مناسب، با مشاورین متخصص این حوزه تماس گرفته و نصب و اجرای آن را با متخصصین آن انجام دهید.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از فاکتور های مهم سیستم امنیت ساختمان مسکونی و تجاری، فروشگاه ها، مراکز اداری، سازمان ها و.... جهت جلوگیری از سرقت اماکن یا اعلام سرقت های مسلحانه و حفاظت از ساکنین استفاده می شود. بنابرین بهترین دزدگیر اماکن باید در این اماکن جهت عملکرد درست برای حفاظت از مکان و افزایش امنیت نصب شود.

 

امکانات دزدگیر اماکن و منزل

تلفن کننده: اکثر دزدگیرهای اماکن و منزل دارای يک کنترل پنل، حسگر، آژیر فلاشر، باتری، کیپد و ريموت کنترل جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می باشد. در صورت استفاده از تلفنن کننده در دزدگیر سیم کارتی امکان تماس به صورت خودکار با شماره های از پیش تعریف شده می باشد.

انواع سنسور: انتخاب دزدگیر اماکن با توجه به موقعیت مکان، زمان، برآورد هزینه و نوع کاربرد و اطلاع رسانی متفاوت است و هر دزدگیر اماکن با توجه به سنسوری که در آن قرار داده شده به یک عامل خاص واکنش نشان می دهد. سنسور درب و پنجره، سنسور های شکستن شیشه، سنسور لرزشی، سنسور چشمی، سنسور حرکتی، سنسور تشخیص وزن، مگنت ها، سنسور های آهنربایی و .... معروفترین سنسورهای دزدگیر های اماکن و منزل می باشد که هر کدام با توجه به نیاز افراد نصب و اجرا می شود. در نتیجه امکانات دزدگیر اماکن با توجه به نوع سنسور مورد استفاده شده در این سیستم و نیاز مشتری متفاوت است.

در صورت نیاز به پیاده سازی کامل سیستم حفاظتی و امنیتی در کنار نصب دزدگیر از دوربین، اعلام حریق و اطفا حریق جهت جلوگیری از خسارات جانی و مالی استفاده می شود. شرکت فنی مهندسی آموت تمامی خدمات حفاظتی و امنیتی را به مشتریان خود با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. و دزدگیر پارادوکس را به عنوان بهترین دزدگیر اماکن با گارانتی 4 ساله و سبد کالایی متنوع به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

انواع دزدگیر اماکن و منزل

سیستم اعلام سرقت منزل و اماکن را از لحاظ نصب دزدگیر به دو دسته بی سیم و با سیم تفکیک می کنند. دزدگیر با سیم توسط داکت کشی و سیم کشی صورت می گیرد ولی دزدگیر بی سیم امنیت بالاتری دارد زیرا سیمی برای قطع کردن سیستم هشدار توسط سارق وجود ندارد.

دزدگیر اماکن و منزل بی سیم از تكنولوژی جديدی بهره مي برند كه ديگر نيازی به كشيدن سيم برای سنسورها وجود ندارد و اين كار بوسيله سيگنالهائی كه از دستگاه مركزی ارسال مي شود صورت می گیرد. در دزدگیر اماکن بی سیم كنترل دوره ای باتری، چشمي ها مي بايست بطور مداوم كنترل شوند و در صورت نياز تعويض گردند. اين چشمي ها بدليل عدم اتصال هيچ گونه كابلي، از باتری داخلي خود تغذيه مي شوند و به نسبت مقدار رفت و آمد در آن محل عمر باتری نيز متفاوت خواهد بود .

دستگاه دزدگیر بی سیم توسط خطوط تلفن نيز كنترل مي شوند و كاربر مي تواند با تماس تلفني و دادن كد رمز مخصوص دستگاه را خاموش و يا روشن نمايد و زماني كه دستگاه با تلفن تماس گرفت ميتواند صدای محيط اطراف دستگاه را بشنود و يا آژير دستگاه را بطور كلي قطع كند .

 

انواع سنسور اماکن و منزل

 

سنسور لرزشی

همانطور كه از نام اين سنسور پيداست با ايجاد شوك و يا ضربه اين سنسور پيامي را برای دستگاه مركزی ارسال مي كند . شوك سنسور در دو نوع مكانيكي ( با لغزش دو پلاتين بر روی يكديگر ) و الكترونيكي ( با استفاده از تكنولژی آلتراسونيك ) در بازار مصرف موجود است .

 

سنسورهای چشمي

رادارها بطور كلي با پرتو مادون قرمز كار مي كنند و با سرعتي بسيار زياد حركت اجسام زنده را تشخيص مي دهند . لازم به ذكر است اين سنسورها فقط به حركت بدن انسان حساس هستند و يا به حركت اجسام بزرگ كه اين امر باعث كنترل در جلوگيری از اعلام هشدار مزاحم مي شود. رادارها با زاويه ديد های مختلفي توليد مي شوند كه از پر مصرف ترين آنها مي توان به رادار 90 درجه ، 110 درجه ، 180 درجه و 360 درجه اشاره كرد . اين رادارها بيشتر در فاصله 2 متری از سطح زمين نصب مي شوند و تا طول تقريبي 12 متر را پوشش مي دهند . اين چشمي ها حركت های پشت شيشه را تشخيص نمي دهند اما حركت خود شيشه براحتي برای رادار قابل تشخيص است.

 

دزدگیر اماکن سیم کارتی

تلفن کننده در دزدگیر اماکن و منزل وظيفه خبر رساني به مالك دستگاه و يا نيروهای امنيتی و ويژه را دارد . برخي از اين دستگاه ها به تعداد مشخصي از شماره های ذخيره شده در حافظه خود تماس ميگيرند و فقط آژير پخش مي كنند و مالك دستگاه را از احتمال خطر در محل نصب دستگاه مطلع مي كند. نوع ديگر اين دستگاه به جای پخش آژير به هنگام تماس تلفني آدرس و پيامي را كه مالك دستگاه بر روی آن با صدای خود ضبط نموده، پخش مي شود و بنابراين كاربر مي تواند يكي از شماره های دستگاه را به نيروی انتظامي و يا گشت نگهباني محله اختصاص دهد. اين دستگاهها مي توانند 2 يا 8 يا 12 و يا 20 حافظه شماره تلفن را در خود ذخيره نمايند و به هنگام خطر به نوبت شماره گيری كنند .

تلفن کننده های سیم کارتی امروزه نقش مهمی در سیستم های اعلام سرقت و اعلام حریق ایفا می کنند. جهت بالا بردن امنیت دزدگیر های اماکن و قابلیت های کاربردی کنترل از راه دور از این تلفن کننده ها استفاده می شود. تلفن کننده کلاسیک g1 یک تماس گیرنده خودکار سیم کارتی است که با اتصال به دزدگیر اماکن در مواقع خطر تماس خودکار را با مخاطبین برقرار می کند.

 

قیمت و خرید دزدگیر اماکن و منزل

جهت اطلاع از جزئیات فنی ، نصب راه اندازی و قیمت دزدگیر اماکن با شرکت فنی مهندسی آموت تماس بگیرید.

سایر مقالات مرتبط: دزدگیر بیمارستان