کیبل منیجمنت امپ AMP

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت شبکه / مدیریت کابل شبکه
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات


یکی از مشکلات همیشگی هنگام استفاده از رک های سرور ، کابل های زیاد درون آن است .کابل های به هم تنیده و در هم می تواند مضرات زیادی برای سیستم های نصب شده درون رک بوجود بیاورد . کابل های در هم تنیده شده درون رک با استفاده از کیبل منجمنت آرایش می شود .
مهمترین چالش مدیران و تکنیسین های شبکه در اتاق سرور خنک کردن رک هایی است که کابل های زیادی درون آن قرار گرفته است برای حل این مشکل مناسب ترین راه حل ، استفاده از Cable Management است .

اسامی مختلفی شامل کابل منیجمنت ، محافظ کابل رک شبکه ، نگهدارنده کابل شبکه، Cable Management و … برای این وسیله مورد استفاده قرار می گیرد

مشخصات کیبل منیجمنت

نگهدارنده کابل یا کیبل منیجمنت ( Cable Management ) قطعه ای است که درون رک ایستاده یا رک دیواری قرار می گیرد و وظیفه آن ، آرایش ، نگهداری و مرتب کردن انواع کابل های درون رک شامل کابل شبکه ، کابل برق یا پچ کورد می باشد .

 کاربرد کیبل منیجمنت امپ

نگهدارنده کابل رک شبکه علاوه بر محافظت از کابل ها در برابر کشیده شدن و مواردی شبیه به آن ، فضای درون رک و سرهم بندی آن را زیبا تر و منظم تر می کند . برای سر هم بندی استاندارد کابل ها در رک شبکه ، باید از نگه دارنده کابل استفاده کرد اما پیش از خرید کیبل منیجمنت  باید نوع آن را به درستی انتخاب کنیم . بطور کلی دو نوع نگهدارنده کابل رک شبکه یا کیبل منیجمنت وجود دارد که شامل نگهدارنده افقی کابل و نگهدارنده عمودی کابل است . البته در یک تقسیم بندی دیگر ، کابل منیجمنت ها را به درپوش دار و قلاب دار نیز تقسیم کرده اند . نگهدارنده ها دارای ابعاد متفاوتی هستند ( یک یونیت یا دو یونیت و … ) که با توجه به نیاز کاربران و تعداد کابل های درونشان انتخاب می شوند .

انواع کابل منیجمنت امپ AMP

کابل منیجمنت (نگهدارنده کابل) افقی

برای آرایش کابل هایی که بصورت افقی درون رک شبکه قرار دارند از کیبل منیجر افقی استفاده می شود . آرایش پچ کورد های وصل شده به سوئیچ شبکه یکی از موارد استفاده از نگهدارنده افقی کابل در رک ایستاده است .

کابل منیجمنت (نگهدارنده کابل) عمودی

همانطور که از اسمش پیداست می توانیم برای آرایش کابل های درون رک ایستاده که بصورت عمودی بین سینی ها و طبقات کشیده شده اند از نگهدارنده عمودی کابل استفاده کنیم .

کابل منیجمنت (نگهدارنده کابل) قلاب دار

قلاب دار نوعی نگهدارنده افقی است که بجای درپوش ، دارای قلاب است و نحوه گذاشتن یا برداشتن کابل درون آن آسان تر می باشد . نگهدارنده قلاب دار در رک ایستاده و رک دیواری مورد استفاده
قرار می گیرد .

کابل منیجمنت (نگهدارنده کابل) درپوش دار

پس از قرار دادن کابل ها درون این آن ، درپوشی بر روی آن قرار می گیرد تا از دسترس افرادی که به هر دلیلی در حال کار با سایر قطعات نصب شده درون رک ایستاده هستند حفظ شود و احتمال آسیب رسیدن به کابل ها کمتر شود .

قیمت کابل منیجمنت AMP

.جهت دریافت لیست قیمت کابل منیجمنت با شرکت فنی مهندسی آموت تماس حاصل فرمایید .

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر