کنترل کننده سیستم پاناسونیک WV-CU650

دسته بندی: قیمت دوربین مداربسته / دستگاه ضبط تصاویر nvr ip
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

مشخصات فنی کنترل کننده پاناسونیک WV-CU650

 

این دستگاه با 3D-Joystick و Jog / Shuttle برای سیستم واحد پردازش مرکزی مورد استفاده قرار میگیرد. این کنترلر بطور خاص برای سری ضبط کننده دیسک دیجیتال WJ-HD300 ، WJ-HD500 و WJ-HD200 و سایر دستگاه های PS-Data و همچنین برای سیستم Matrix 150 ( WJ-SX150A نسخه 2.03 یا بالاتر) طراحی شده است. این کنترلر بعلت اندازه جمع و جور و استفاده راحت از دکمه ها و داشتن دکمه کنترل کانتور ، کنترل دستگاه های پاناسونیک را بسیار ساده تر می کند.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که آن را برای استفاده با هر دو دست چپ و راست مناسب می کند. یک صفحه کلید عددی بزرگ به شما امکان دسترسی سریع به هر دوربینی را می دهد.

WV-CU650 در مرکز دارای شاتل قابل جدا شدن برای کنترل سریع و تنظیمات سیستم و عملیات جستجو است. جوی استیک به شما امکانی می دهد تا پنل را کج و یا برای مشاهده بهتر بزرگ کنید . همچنین WV-CU650 دارای قسمت صفحه لمسی می باشد که امکان بزرگنمایی هر دوربین را فراهم می کند.

 

ویژگی های کنترل کننده سیستم پاناسونیک WV-CU650 :

کنترل سیستم یکپارچه دوربین ، ضبط کننده و سوئیچ مدیریت در سطح کاربر و دکمه های قابل اختصاص به کاربر طراحی برای عموم، برای راست یا چپ دست ها

LCD ، شماره مانیتور و دوربین را نشان می دهد،روشن/ خاموش بودن و موقعیت دوربین را نمایش می دهد.

ودر هر موقعیتی که کاربر می خواهد تنظیم می شود.

جهت دریافت مشاوره فنی و بهترین قیمت خرید کیبورد کنترلر WV-CU650پاناسونیک و دوربین مداربسته پاناسونیک شرکت آموت در خدمت شماست .

 

دید در شب:
False
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر