شرکت پاناسونیک از سال 1918 با ساخت سه برند ناسیونال، پاناسونیک، تکنیسین و سهامدار بودن سایر برندهای بزرگ همواره محصولات با کیفیت را وارد بازار کرده و ب. . .

شرکت پاناسونیک از سال 1918 با ساخت سه برند ناسیونال، پاناسونیک، تکنیسین و سهامدار بودن سایر برندهای بزرگ همواره محصولات با کیفیت را وارد بازار کرده و با 60 سال تجربه در زمینه تجهیزات صنعتی، تجهیزات نظارت و دوربین مداربسته همیشه در تلاش بوده بهترین و متنوع ترین محصول را با تکنولوژی روز و هوش مصنوعی در اختیار کاربران خود قرار دهد. دوربین مداربسته پاناسونیک جزو بهترین و باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد.

 

دوربین مداربسته پاناسونیک

با ارائه دوربین مداربسته با دو نوع دوربین مداربسته آنالوگ پاناسونیک و دوربین مداربسته ip پاناسونیک، انواع دوربین بولت، دام، دوربین ptz، دستگاه ان وی آر و دی وی آر، تنوع محصول خود را بالا برده و مشتری با دست بازتر محصول مورد نظر خود را خریداری می کند. نرم افزار مدیریت سیستم مداربسته، مبدل کواکسیال و انکودرها از سایر محصولات دوربین مداربسته پاناسونیک جهت ارتقا سیستم آنالوگ به سیستم آی پی می باشد.

 

مزایای دوربین مداربسته پاناسونیک

تنوع محصول با توجه به نیاز کاربر

نصب و پیاده سازی آسان و قابلیت پشتیبانی

دارای فضای بالای ذخیره سازی اطلاعات

قایلیت تجزیه و تحلیل داده ها

عمر طولانی دوربین مداربسته پاناسونیک

قابلیت نگهداری داده ها در زمان بیشتر

مقاوم در برابر طوفان، باران و برف و گرد و غبار

 

خرید دوربین مداربسته پاناسونیک

شرکت فراحفاظ آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت،سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق) و نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد. جهت اطلاع ازقیمت دوربین مداربسته پاناسونیک با شرکت فنی مهندسی آموت تماس بگیرید.

 

لطفا منتظر بمانید . . .