کنترل پنل آدرس پذیر گلوبال فایر – سری جونیور (Junior)

دسته بندی: سیستم اعلام حریق / قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر / کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

Global Fire JUNIOR V4 یک کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر آنالوگ دو حلقه است. این یک راه حل مقرون به صرفه برای تاسیسات کوچک تا متوسط ​​ارائه می دهد. JUNIOR V4 می تواند تا 125 دستگاه اعلام حریق آدرس پذیر را در هر حلقه پشتیبانی کند که با پروتکل های ارتباطی اصلی آنالوگ آدرس پذیر سازگار است. با استفاده از مکانیزم ارتباطی پیشرفته Global Fire، می‌توان تا 32 حلقه صدادار با آدرس‌دهی جداگانه را به هر یک از حلقه‌های تشخیص JUNIOR V4 متصل کرد. JUNIOR V4 همچنین از Shadow و Auxiliary Sounder/Beacon به همراه Sounder-Beacon-Isolator آدرس پذیر جدید GFE VULCAN 2 و سایر دستگاه های رابط GFE پشتیبانی می کند.

این پنل مجهز به یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه 4 ردیفی با 40 کاراکتر است تا نشانه های متنی واضحی از وقوع آتش سوزی/عیب را به کاربر نهایی ارائه دهد. همچنین 16 نشانگر Zone Fire LED وجود دارد. Junior Repeater و Mini-Repeater را می توان از طریق رابط RS422/RS485، فیبر نوری یا TCP/IP متصل کرد تا نمایش از راه دور و کنترل سیستم را تسهیل کند. یک نمایش گرافیکی تعاملی از سیستم را می توان از طریق نرم افزار گرافیکی ODYSSEY (اختیاری) بر روی رایانه کاربران نمایش داد. تمام دستگاه های موجود در سیستم را می توان بر روی یک پلان ساختمان نمایش داد که وضعیت آنها را در زمان واقعی نشان می دهد. در صورت آتش سوزی یا خطا، مشتری می تواند سیستم را کنترل کند و با چند کلیک ماوس به تمام اطلاعات لازم دسترسی پیدا کند.

تشخیص خودکار دستگاه در هنگام راه اندازی زمان صرف شده در مرحله راه اندازی را کاهش می دهد. در حالت نصب، JUNIOR V4 دستگاه‌های آدرس‌دهی شده و متصل را که سیستم به طور کامل در کمتر از 2 دقیقه کار می‌کند، شناسایی و شناسایی می‌کند. برنامه‌ریزی پیش‌فرض تضمین می‌کند که سیستم از لحظه استفاده از برق برای شناسایی هشدارهای آتش‌سوزی/عیب آماده است. برنامه نویسی اضافی، برای سفارشی کردن سیستم می تواند با استفاده از یک رایانه لپ تاپ با نرم افزار GFE Connector اجرا شود.

ویژگی های کلیدی کنترل پنل آدرس پذیر جونیور گلوبال فایر 

پانل تک حلقه - با استفاده از JNR-V4-Card به دو حلقه قابل گسترش است

پشتیبانی از اتصال به Mini-repeater از طریق رابط های RS422/RS485، فیبر نوری یا TCP/IP

125 آدرس دستگاه در هر حلقه

32 آدرس صداگیر با قابلیت برنامه ریزی جداگانه در هر حلقه

96 VULCAN 2 (آدرس پذیر) صدا دهنده ها یا بیکن های جریان فوق العاده کم در هر حلقه. تنها 64 عدد از این واحدها باید در هر حلقه نصب شوند که از بیکن های صوتی ترکیبی استفاده می شود. این شماره شامل نسخه‌های آدرس‌پذیر، سایه‌دار، کمکی و آشکارساز-صداگر/بیکن این واحدها است.

2 رله خروجی آتش (تغییر اور) و 1 رله خطا (به طور معمول بسته)

2 خروجی زنگ معمولی (به صورت جداگانه قابل برنامه ریزی)

384 منطقه کاملاً قابل برنامه ریزی

512 گروه صوتی کاملاً قابل برنامه ریزی همراه با 512 گروه ورودی / خروجی

گزارش رویداد (در حال چرخش، 2000 ورودی)

سازگار با طیف وسیعی از دستگاه های آدرس پذیر آنالوگ GFE

صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه با 4 ردیف 40 کاراکتری

برنامه نویسی کامپیوتر با استفاده از آپلود/دانلود نرم افزار اتصال GFE

بسته گرافیکی PC ODYSSEY برای مدیریت زنگ هشدار و گزارش (اختیاری)

پشتیبانی از چند زبان (منو قابل انتخاب)

نشانگر منطقه آتش نشانی LED 16 منطقه ای یکپارچه

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر