نرم افزار مانیتورینگ گلوبال فایر ODYSSEY

دسته بندی: سیستم اعلام حریق / نرم افزار مدیریت گلوبال فایر / نرم افزار مانیتورینگ
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

صفحه نمایش گرافیکی و سیستم مدیریت هشدار ODYSSEY امکان اتصال حداکثر 64 پنل هشدار حریق JUNO NET یا JUNIOR را به رایانه شخصی فراهم می کند. هر پنل را می توان طوری روی صفحه نمایش داد که انگار اپراتور در مقابل آن ایستاده است و می توان آن را به طور کامل از طریق کامپیوتر کنترل کرد.

راه اندازی و راه اندازی ODYSSEY ساده است. برنامه نویسی با رمز عبور محافظت می شود. هنگامی که در حالت برنامه نویسی قرار گرفت، هر پانل در سیستم را می توان فعال کرد، و نقشه ها را می توان به راحتی از یک برنامه گرافیکی مانند Autocad وارد کرد. آشکارسازها و نقاط تماس و غیره سپس به صورت گرافیکی از طریق رابط داخلی اضافه می شوند. هیچ جدول پیچیده ای برای تنظیم وجود ندارد. توضیحات دستگاه مستقیماً از پانل های کنترل JUNO NET یا JUNIOR دریافت می شود.

در صورت بروز آلارم یا خطا، محل حادثه بر روی صفحه کامپیوتر نمایش داده می شود و سه سطح زوم در اختیار اپراتور قرار می گیرد. دستگاه فردی را می توان مشاهده و بازجویی کرد و در صورت لزوم غیرفعال کرد. یک چاپگر می تواند به کامپیوتر متصل شود تا تمام فعالیت های هشدار، خطا و برنامه نویسی روی سیستم را ثبت کند. چه چاپگر متصل باشد یا نباشد، گزارشی از همه رویدادها نگهداری می شود. این گزارش را می توان به صورت دوره ای دانلود و در صورت نیاز چاپ کرد. امکانات دیگری مانند فهرست شماره تلفن های اضطراری و دفترچه یادداشت اپراتور ارائه شده است.

اگر کامپیوتر دومی در مکان دیگری مورد نیاز است، می‌توان آن را به‌عنوان یک برده از طریق شبکه اترنت به رایانه اصلی متصل کرد. برای مسافت های طولانی تر، می توان از کابل فیبر نوری استفاده کرد. از ارتباطات TCP/IP نیز می توان برای اجازه دسترسی از راه دور استفاده کرد. ODYSSEY در چندین نسخه زبان موجود است.

ویژگی های نرم افزار مانیتورینگ گلوبال فایر:

• قابلیت اضافه کردن فایل های DWG یا انواع فایل های JPEG-BMP و یا طرح های ۳ بعدی

• کاربری اپراتوری بسیار آسان و روان نمایش دقیق محل حریق به صورت تفکیکی

• قابلیت کنترل کامل پنل اعلام حریق بدون محدودیت

• قابلیت ارسال ایمیل و پیام کوتاه در صورت بروز ALARM & FAULT

• قابلیت عیب یابی سیستم اعلام حریق و اسکن کلیه تجهیزات متصل به کنترل پنل

• قابلیت نمایش لایه به لایه محل حریق به صورت SITE PLAN , LAYOUT PLAN , LOCAL PLAN

• دارای دانگل سخت افزاری مادام العمر بدون محدودیت زمانی و عملکرد

جهت مشاوره و خرید مانیتورینگ سیستم اعلام حریق با شرکت فنی مهندسی آموت تماس بگیرید.

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر