مانیتورینگ کورتک (datalog 5)

دسته بندی: سیستم اعلام حریق / نرم افزار مدیریت گلوبال فایر / نرم افزار مانیتورینگ
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

محصول نرم‌افزار اصلی Cortech Developments، Datalog، یک رابط کاربری گرافیکی ماژولار و مقیاس‌پذیر است که فناوری‌های ساختمان‌ها، آتش‌نشانی و امنیت محلی و راه دور را نظارت و کنترل می‌کند. Datalog به سازمان‌ها در سراسر جهان (از جمله زیرساخت‌های ملی حیاتی و محیط‌های با امنیت بالا) کمک می‌کند تا ریسک و هزینه را کاهش دهند، الزامات نظارتی را برآورده کنند، کارایی عملیاتی را بهبود بخشند و آگاهی بیشتری از وضعیت ارائه دهند.

Datalog این امکان را فراهم می کند که چندین فناوری کنترلی بر روی یک پلت فرم عملیاتی تنها با یک پایگاه داده اجرا شوند. اپراتور می تواند نقشه های گرافیکی سه بعدی (اختیاری) سایت ها و ساختمان های مختلف را با نمادهایی که مکان فناوری کنترل را نشان می دهد، مشاهده کند. این به اپراتور در مکان یابی سریع آلارم ها و به حداکثر رساندن سرعت واکنش برای حوادث در سراسر سایت های محلی و راه دور کمک می کند.

Datalog یکپارچه سازی را با سیستم کنترل دسترسی Paxton Net 2 فراهم می کند. این ادغام Datalog را قادر می سازد تا آلارم های سیستم Paxton و همچنین کنترل درها را کنترل کند و آگاهی از وضعیت، مسئولیت پذیری و ردیابی حسابرسی بیشتر را ارائه دهد.

Datalog توانایی نظارت و کنترل موارد زیر را فراهم می کند:

 

دسترسی به رویدادها

رویدادهای اطلاعاتی

حوادث هشدار دهنده

رویدادهای سیستم

رویدادهای هشدار دهنده

وضعیت درب را مانیتور کنید، یعنی «در باز»، زنگ هشدار مزاحم، «وضعیت دستکاری»، PSU OK» و غیره.

قفل و باز کردن درها

آلارم های خاموش

فهرست و تنظیم وضعیت رله های ورودی/خروجی

اطلاعات در مدیریت یک اتاق کنترل کارآمد و مؤثر حیاتی است و یکی از اجزای کلیدی یکپارچه سازی فرآیند به دست آوردن گزارش های سریع و ساده است.

 

Datalog 5 تمام اقدامات سیستم را ثبت می کند، که ابزاری قدرتمند در تعیین توالی رویدادها در صورت نیاز به تحلیل تاریخی است.

سازگاری Net2: نسخه 5.03 به بعد

جهت مشاوره و خرید مانیتورینگ سیستم اعلام حریق با شرکت فنی مهندسی آموت تماس بگیرید.

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر