چشمی حرکتی525DM

دسته بندی: قیمت دزدگیر اماکن / دزدگیر پارادوکس / چشمی دزدگیر پارادوکس
ویژگی های کالا
نوع سیستم:
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

ویژگی های چشم دزدگیر پارادوکس DM525 :

 

• دارای امکان Anti-Mask

• دارای 2 تنظیم پالس اتوماتیک

• دارای مد تست برای نصاب

• دارای میدان دید 12 متر به طول 12 متر و زاویه دید 90 درجه

• دارای سنسور دیجیتالی ماکروویو و مادون قرمز

• قابلیت تطبیق خودکار دما

• مناسب برای فضای داخل

• دارای 48 ماه گارانتی

 

جزییات چشمی پارادوکس DM525:

چشمی پارادوکس DM525 یک سنسور حرکت دیجیتال مایکروویو و مادون قرمز است که دارای قابلیت تشخیص Anti-Mask کمتر از 75 سانتی متر است . به این معنا که نمی توان یک سنسور مایکروویو ( سنسور مادون قرمز) را از کار انداخت چرا که شامل الگوریتم های قدرتمند پردازش سیگنال Paradox برای ایجاد هشدار ضد پنهان در صورت بروز شرایط خاص است. بنابراین قرار دادن مانع درزاویه دید چشمی یا پاشیدن رنگ به آن و هرگونه تلاش برای کور کردن دید چشمی کاملا بی فایده بوده و آشکارساز این اختلال را تشخیص می دهد . . این چشمی دزدگیر پارادوکس دارای دو تنظیم خودکار پالس یکی برای محیط های عادی و یکی برای محیط هایی دارای نویز و فرکانس ها با خطای بالا است . میتوان از حالت تست نصب برای ماکروویو و حالت مادون قرمز استفاده کرد.

 

تکنولوژی Anti-Mask چیست و چگونه کار می کند؟

زمانی که یک متجاوز به ردیاب نزدیک می شود تا میدان دید چشمی دزدگیر پارادوکس را پوشش دهد، گیرنده انرژی بیش از حد یا خیلی کم را به معنی یک اقدام برای پوشاندن دریافت می کند در نتیجه سیستم چنین تلاشی را مخرب تشخیص داده و هشدار می دهد. ویژگی پوشاندن با داشتن یک گیرنده برای هر فرستنده IR کار می کند. اگر مانعی نزدیک ردیاب قرار گیرد ، سیگنال IR که به رسیور در ردیاب منعکس می شود افزایش می یابد و به عنوان اقدام به پوشاندن تشخیص داده می شود. اگر یک مانع جاذب IR در مقابل آشکارساز قرار گیرد، سطح سیگنال کاهش می یابد و تلاش برای پوشاندن نیز شناسایی می شود.

 

برای دریافت قیمت دزدگیر پارادوکس کانادا و خرید محصولات دزدگیر پارادوکس کانادا با بهترین قیمت، 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش، دریافت مشاوره فنی شرکت فنی مهندسی آموت نماینده پارادوکس کانادا در ایران در خدمت شماست .

 

مشخصات :

کشور سازنده کانادا

Anti-Mask بلی

جنس پلاستیک

جریان مصرفی 30 میلی آمپر

فضای تحت پوشش 12m x 12m (90° standard lens)

نوع اتصال NC/NO, باسیم

ولتاژ 10 – 16Vdc

دمای فعالیت -20°Cto+50°C

سوئیچ Tamper N.C. 150mA

 

آموت

چشمی دزدگیر پارادوکس

نوع سیستم:
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر