چشمی حرکتی476

دسته بندی: قیمت دزدگیر اماکن / دزدگیر پارادوکس / چشمی دزدگیر پارادوکس
ویژگی های کالا
نوع سیستم:
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

چشمی پارادوکس 476 از برند پارادوکس یکی از بهترین برندها در بین چشمی های دیگر می باشد دارای حسگر حرکتی قدرتمند می باشد.  تمامی چشمی ها بر اساس امواج مادون قرمز فعالیت میکنند داخل این سنسور ها قطعه ای وجود دارد که با تحریک مادون قرمز این قطعه نیز تحریک می شود.

چشمی دزدگیر پارادوکس ۴۷۶ حساس به حرکت میباشد و زاویه دید آن ۱۱۰ درجه است. یکی از توانایی های منحصر به فرد چشمی پارادوکس 476 رد تداخل های EMI ,RFI است و استفاده ی PCB تنها از اجزا پایه رو سطح ها است. دارای رله با حالت جامد و رادار دستگاه اعلام سرقت خروجی Tamper برای محافظت از رادار است. چشمی پارادوکس 476 سازگار با تمامی دستگاه های اعلام سرقت می باشد.

چشمی دزدگیر اماکن پارادوکس مدل 476 در واقع یک جلوه‌ای است که در قالب مدار دزدگیرهای امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارادوکس هنگامی ایجاد می‌شود که دو تصویر مختلف با سویه‌های مخالف در قالب منطقه‌های مجزا به کار می‌رود، به عنوان مثال یک منطقه با طیف رنگ‌های قرمز و سبز و منطقه دیگر با رنگ‌های مشکی و سفید.

مدار دزدگیر اماکن پارادوکس مدل 476 با استفاده از دوربین‌های امنیتی و سنسورهای حرکت، تغییرات قابل توجهی در منطقه نظارت شده شناسایی می‌کند. درصورتی که حرکت مشکوکی در منطقه تشخیص داده شود، دو سیگنال مختلف به سیستم اعلام حمله می‌فرستد، یکی با رنگ قرمز و دیگری با رنگ سبز. علاوه بر این، این دو سیگنال با فرکانس‌های مختلفی به سیستم اعلام حمله منتقل می‌شود که باعث ایجاد تصویر دوگانه در ذهن کاربر می‌شود.

از مزایای این دستگاه دزدگیر، قابلیت تشخیص دقیق حرکت، دقت بالا، قابلیت کار در شرایط نور کم و توانایی خود تخصیص رنگ‌های مختلف به مناطق متفاوت است. با کمک این ویژگی‌های خاص، دزدگیر می‌تواند یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای امنیت در اماکن مختلف باشد.

 

ویژگی چشمی پارادوکس 476

• عدم تداخل با امواج RFI , EMI

• دارای سنسور دو عنصری

• دارای رله حالت جامد11m*11m با زاویه دید : 110 درجه

 

قیمت چشمی پارادوکس 476

برای دریافت قیمت و خرید محصولات   دزدگیر پارادوکس با بهترین قیمت، 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش و  دریافت مشاوره فنی شرکت فنی مهندسی آموت نماینده پارادوکس کانادا  در ایران  در خدمت شماست .

آموت

 

 

نوع سیستم:
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر