چشم بی‌ سیم غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۱۸ کیلوگرم PMD2P

دسته بندی: سیستم اعلام سرقت / دزدگیر پارادوکس / سنسورهای چشمی
ویژگی های کالا
نوع سیستم:
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

یکی از پر فروش ترین چشم بی سیم دزدگیر اماکن پارادوکس ،  چشم بیسیم دزدگیر پارادوکس مدل   PMD2P حساس به حیوانات خانگی  که یک آشکار ساز حساس به حرارت میباشد و برای شناسایی حیوانات تا وزن ۱۸ کیلو گرم طراحی شده است . از ویژگی های این حسگر میتوان تنظیم خود کار دمای آن را نام برد که با محیط کاری خود را سازگار میکند .

سایر ویژگی های چشم بی‌ سیم غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۱۸ کیلوگرم PMD2P

چشم بیسیم دزدگیر اماکن پارادوکس PMD2P با قابلیت تشخیص حیوانات خانگی یک سنسور چشمی دزدگیر بیسیم میباشد که با باطری کار میکند و جهت صرفه جویی در مصرف باطری پس از دو تشخیص تا مدت ۵ دقیقه در حالت خواب میماند که این بهترین حالت برای صرفه جویی در مصرف باطری میباشد و کمک زیادی به عمر باطری میکند .

سنسور عنصر دوگانه چشمی بیسیم دزدگیر پارادوکس مدل PMD2P حساس به حیوانات خانگی ایمن شده در برابر حرکت حیوانات با وزن ۱۸ کیلوگرم ،میدان دید ۱۱x11 متر با زاویه ۸۵ درجه . تنظیم دمای چشم بیسیم دزدگیر پارادوکس مدل PMD2P به صورت اتوماتیک . صرفه جویی در مصرف باتری بعد از تشخیص دو حرکت تا ۵ دقیقه از روشن شدن LED جلو گیری میکند .

محدوده کارکرد چشم بی سیم دزدگیر پارادوکس PMD2P حساس به حیوانات خانگی ۳۵ متر بر روی کنترل پنل های سری MG6250-MG6160- MG6130 و۷۰ متر بر روی کنترل پنل های RTX3 – MG5000-MG5050
برای اطمینان بیشتر در صورتی که در محیط خانه از حیوانات خانگی نگهداری میکنید از ایمنی بالاتری استفاده نمایید و چشم بیسیم دزد گیر اماکن مدل PMD75 را نیز در ردیف انتخابات خود قرار دهید .

چشم بی‌ سیم غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۱۸ کیلوگرم PMD2P


مشخصات فنی چشم بی‌ سیم غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۱۸ کیلوگرم PMD2P

• سنسور ۲ عنصری
• ایمنی در برابر حیوانات تا ۱۸ کیلوگرم
• پوشش ۱۱×۱۱ متر با زاویه دید ۸۸/۵ درجه
• محدوده برد بی‌ سیم در محیط‌ های مسکونی :
- ۳۵ متر با MG6250
- ۷۰ متر با MG5000 ، MG5050 و RTX3
• هنگامی که سطح بالاتری از ایمنی مورد نیاز است ، مانند زمانی‌ که حیوانات به طور مداوم در منطقه تشخیص هستند ، استفاده از چشم PMD75 پیشنهاد میشود.
• پردازش خودکار سیگنال
• تطبیق خودکار با دمای محیط
• ۳ دقیقه حالت ذخیره انرژی بعد از دو بار تشخیص
• مکانیسم تمپر دوگانه (دیواری/کاور)
• سوئیچ برای انتخاب حساسیت زیاد یا کم

 قیمت و خرید چشم بی‌ سیم غیر حساس به حیوانات خانگی تا ۱۸ کیلوگرم PMD2P

برای دریافت قیمت و خرید  محصولات  دزدگیر  پارادوکس کانادا  با بهترین قیمت، 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش  ،  دریافت مشاوره فنی و شرکت در کلاس های آموزشی رایگان  فروشگاه آموت نماینده پارادوکس کانادا  در ایران  در خدمت شماست .

 

نوع سیستم:
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر