پیشرفته ترین و کامل ترین دزدگیر منازل شرکت ها و مغازه ها

پیشرفته ترین و کامل ترین دزدگیر منازل شرکت ها و مغازه ها

اینترنت اشیا باعث شده تنظیمات خانه هوشمند  براحتی صورت بگیرد. که در آن می توانید قفل در،لامپ، ترموستات، جاروبرقی، ماشین چمن زنی و حتی غذای سگ و... با تلفن و برنامه هوشمند از راه دور به راحتی و هزینه کمتر مدیریت کنید. در سیستم امنیت هوشمند تنظیمات بسیار بالایی انجام شده و نصب و مانیتور حرفه ای را شامل می شود.

انتخاب پیشرفته ترین دزدگیر منزل باید با توجه به نیاز شما صورت بگیرد، هم چنین می توانید با پرداخت هزینه حفاظت حرفه ای 24 ساعته خدمات تماس با آتش نشانی یا پلیس را در صورت فعال سازی اعلام سرقت یا اعلام حریق داشته باشید. شرکت فنی مهندسی آموت دزدگیر پارادوکس را به مشتریان خود در ایران پیشنهاد می کند. این دزدگیر برند کانادایی برای شرکت پارادوکس بوده و شامل گارانتی 4 ساله و تنوع محصولات می باشد.جهت مشاهده روی لینک دزدگیر پارادوکس کلیک کنید.

 

دزدگیر پارادوکس منزل

 

پیشرفته ترین دزگیر منازل و شرکت ها می توانند خدمات و پوششی فراتر را برای نظارت از راه دور به شما بدهند اما باید هزینه بیشتری را نسبت به سرویس درخواستی پرداخت کنید.

اگر سیستم امنیتی را با توجه به نیاز خود انتخاب نکنید، طیف گسترده ای از برندها و محصولات امنیتی، دوربین های داخلی و خارجی، سنسور ها و .... برای انتخاب و خرید وجود دارد. در این مقاله محتوایی جهت تصمیم گیری درست پیشرفته ترین دزدگیر با توجه به نیاز شما ارائه داده می شود.

 

اتوماسیون امنیتی خانه

یک سیستم امنیتی خانه هوشمند از طریق وای فای موجب اتصال دستگاه ها و مانیتور کارها در یک تلفن و برنامه هوشمند می شود.  این سیستم ها شامل درها، سنسور چشمی دزدگیر پنجره ها، دتکتورها، هاب هایی است که اتصال این دستگاه ها را با وایرلس فراهم کردند، می شود. و قابلیت اضافه کردن درها، پنجره ها، قفل در، گاراج، لامپ ها، دتکتور ها، سنسورهای آب و ... جهت پوشش بیشتر خانه را به شما می هد.

 

بهترین و پیشرفته ترین سیستم های امنیتی منازل و شرکت ها

پروتکل وایرلسی: در یک سیستم امنیتی و حفاظتی تمام اجزا باید از طریق استاندارد وایرلسی به هاب مرکزی وصل شوند. اما بقیه اجزا مثل نیاز برق، رنج سیگنال، قیمت و سایز نمیتوانند تنها از این طریق اتصال داشته باشند.
به عنوان مثال اجزای کوچک مثل سنسور در و پنجره، از تکنولوژی z-wave یا zigbee استفاده می کندد زیرا نیروی برقی زیادی احتیاج ندارند و این نیرو از طریق باتری تامین می شود. این تکنولوژی مانند توپولوژی مش کار می کند و به گسترش تعداد دیوایس های خارجی کمک می کنند. به همین دلیل است که معمولاً در دوربین‌های امنیتی برای ارائه جریان ویدیویی روان و در سایر دستگاه‌هایی که نیاز به لوله بزرگ دارند استفاده می‌شود. دستگاه های Z-Wave و Zigbee با استفاده از هاب متصل و کنترل می شوند، در حالی که دستگاه های Wi-Fi را می توان مستقیماً به شبکه خانگی شما متصل کرد و با یک برنامه کنترل کرد. در نهایت، دستگاه های Z-Wave و Zigbee از رمزگذاری AES 128 استفاده می کنند و از آنجایی که در یک سیستم بسته با یک هاب اختصاصی کار می کنند، امنیت بیشتری نسبت به دستگاه های Wi-Fi ارائه می دهند.

سایر مقالات: دزدگیر منزل چی بخرم

پیشرفته ترین دزدگیر منزل

 

ارزش پیشرفته ترین سیستم امنتی هوشمند در این است که اجزایی را ارائه می‌کند که در یک محیط یکپارچه با هم کار می‌کنند و می‌توانند با استفاده از قوانین سفارشی تنظیم شوند. به عنوان مثال، می‌توانید قوانینی را ایجاد کنید تا در هنگام تشخیص حرکت، چراغ‌ها روشن شوند، وقتی زنگ هشدار به صدا در می‌آید قفل درها باز شود، و زمانی که حسگر فعال می‌شود، دوربین شروع به ضبط کند. برخی از سیستم ها ویدئوهای ضبط شده را به صورت محلی روی کارت SD یا هارددیسک ذخیره می کنند، در حالی که برخی دیگر فضای ذخیره سازی ابری را ارائه می دهند. ویدیوهای ذخیره شده محلی انتخاب خوبی برای افرادی است که با بودجه کمتری انجام می دهند، اما باید مراقب باشید که ویدیویی را که ممکن است بعداً به آن نیاز پیدا کنید، بازنویسی نکنید. فضای ذخیره سازی ابری ذخیره و دسترسی به ویدیوهای ضبط شده را آسان می کند، اما بسته به اشتراک شما می تواند صدها دلار در سال هزینه داشته باشد. برخی از سیستم‌ها هم فضای ذخیره‌سازی ابری و هم فضای ذخیره‌سازی محلی را ارائه می‌کنند، و برخی دیگر یک درایو ذخیره‌سازی اختصاصی ارائه می‌کنند که قابلیت‌های DVR را با ضبط تایم در اختیار شما قرار می‌دهد، که یافتن یک فیلم ویدیویی که در در یک زمان خاص رخ داده است آسان می‌کند.

همه سیستم‌هایی که ما آزمایش کرده‌ایم دارای برنامه‌ای هستند که به شما امکان می‌دهد از تلفن هوشمند خود به عنوان مرکز فرماندهی خود برای فعالسازی یا عدم فالسازی یک سیستم، ایجاد قوانین، افزودن و حذف اجزا و دریافت اعلان‌های هشدار هنگام فعال شدن آلارم استفاده کنید. اکثر برنامه‌ها همچنین به شما اجازه می‌دهند کارهایی مانند مشاهده ویدیوی زنده و ضبط‌ شده، قفل و باز کردن قفل درها، تغییر تنظیمات ترموستات و بی‌صدا کردن آلارم‌ها را انجام دهید. برخی از برنامه‌ها حتی از خدمات موقعیت مکانی تلفن شما برای فعال کردن و غیرفعال کردن خودکار سیستم مطابق با موقعیت فیزیکی شما استفاده می‌کنند. سیستم‌های گران‌تر معمولاً دارای یک پانل دیواری هستند که به عنوان یک مرکز ارتباطی عمل می‌کند، با یک صفحه نمایش لمسی که به شما امکان می‌دهد هر کاری را که برنامه انجام می‌دهد انجام دهید. این نمایشگر به شما امکان می‌دهد با یک سرویس نظارت حرفه‌ای در هنگام فعال شدن زنگ هشدار ارتباط برقرار کنید و ویدیو را از هر یک از دوربین‌های امنیتی نصب شده مشاهده کنید.

 

سیستم های امنیتی خانه DIY

این سیستم سرویس های مانیتورینگ پیشرفته ای را به مشتریان خود پیشنهاد می هد و تنظیمات دستی توسط خود شخص برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است، زیرا هزینه نصب و اشتراک بسیار کاهش پیدا می کند.  نصب سیستم diy بسیار آسان است و با توجه به نوع نیاز خودتان می توانید پیکربندی لازم را انجام دهید. همانطور که نیازهای شما افزایش پیدا می کند، می توانید مطابق با آن سنسورها و اجزای دیگری را کمتر از چند ثانیه به این سیستم اضافه کنید. 

سیستم پایه diy میتواند یک یا دو پروتکول وایرلس را پشتیبانی کند. و محدودیت کمتری در اضافه کردن دیوایس های جانبی به شما ارائه می دهد.

در صورتی که سیستم های حرفه ای گران تر و قابلیت اتصال دستگاه های بیشتری را شامل می شود. برخی از سیستم‌های DIY به صورت دستی توسط شخص مدیریت می‌شوند، زمان فعال شدن دستگاه‌ها هشدار دریافت می‌کنید، اما این شما هستید که در صورت وقوع آتش‌سوزی یا هشدار، با آتش نشانی یا پلیس تماس بگیرید. 

 

پیشرفته ترین دزدگیر خانه

 

سیستم های امنیتی حرفه ای خانه

در حالی که بسیاری از سیستم ها از قطعات بی سیم استفاده می کنند، برخی از سیستم های پیشرفته از قطعاتی استفاده می کنند که نیاز به نصب حرفه ای دارند. این سیستم‌ها حرفه ای معمولاً به طور قابل‌ توجهی بیشتر از سیستم‌های DIY هزینه دارند و نظارت حرفه‌ای ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته را ارائه می‌دهند، اما ممکن است مجبور شوید قراردادی چند ساله ببندید و در صورت شکستن آن، هزینه فسخ سنگینی بپردازید. آنها معمولاً از هاب های صفحه لمسی استفاده می کنند که حاوی رادیوهای RF، Wi-Fi، Zigbee و Z-Wave هستند که به آنها اجازه می دهد با بسیاری از اجزاء از جمله سنسورهای در و پنجره، قفل درها، دتکتور، فضای داخلی و خارجی، دوربین‌ها، سوئیچ‌های نور، ردیاب‌های حرکت و آب، آلارم‌های دود/CO، ترموستات‌ها، زنگ‌های ویدئویی و تعدادی دیگر از دستگاه‌های اتوماسیون خانگی ارتباط برقرار کرده و کنترل کنند.

در یک سیستم امنیتی حرفه‌ای، هنگامی که زنگ هشدار دود یا ورود افراد ناشناس فعال می شود، ابتدا سعی می‌کند قبل از تماس با شماره تلفن از پیش تعریف شده، از طریق صفحه کنترل دو طرفه با شما تماس بگیرد. اگر پاسخ ندهید، با آتش نشانی یا پلیس تماس می گیرد تا یک پاسخگوی اضطراری را به خانه شما بفرستد. نکته خوب در مورد سیستم های حرفه ای نصب شده این است که نیازی به بلند کردن انگشت ندارید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، یک تکنسین به خانه شما می آید، همه چیز را برای شما تنظیم می کند و نحوه عملکرد سیستم را به شما نشان می دهد. توجه به این نکته ضروری است که در برخی مناطق ممکن است مجبور شوید برای نصب یک سیستم امنیتی در خانه خود برای مجوز ثبت نام کنید.

تقریباً تمام جدیدترین سیستم‌های امنیتی خانه DIY  از کنترل صوتی از طریق Amazon Alexa، Google Assistant و در برخی موارد Apple Siri پشتیبانی می‌کنند که به شما امکان می‌دهد قفل درها را باز کنید، تنظیمات ترموستات را تغییر دهید، گاراژ را باز کنید. سیستم خود را با یک فرمان گفتاری به یک دستگاه متصل مانند یک بلندگوی هوشمند غیرفعال کنید. بسیاری از اپلت‌های IFTTT (اگر این پس آن) نیز پشتیبانی می‌کنند، که از راه‌اندازهای سرویس‌ها و دستگاه‌های وب سازگار با IFTTT برای ایجاد یک اقدام استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، می توانید یک اپلت بسازید که می گوید اگر درب گاراژ باز شود تا نورافکن روشن شود.

 

دزدگیر منزل پیشرفته

 

آیا می توانیم از دوربین امنیتی فقط استفاده کنیم

اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید و می‌خواهید در زمانی که در خانه نیستید به همه چیز رسیدگی کنید، یک دوربین امنیتی می‌تواند کار را با پولی بسیار کمتر از مبلغی که برای یک سیستم امنیتی کامل می‌پردازید انجام دهد. تقریباً همه دوربین‌های امنیتی مستقل به وای‌فای خانه شما متصل می‌شوند تا بتوانید آنچه را که در تلفن یا رایانه لوحی خود در حال رخ دادن است مشاهده کنید،و اکثر آنها دارای سنسورهای داخلی هستند که حرکت و صدا را تشخیص می‌دهند و با فعال شدن آن سنسورها اعلان‌های هشدار را ارسال می‌کنند. اگر دوربین نزدیک پنجره است، معمولاً می‌توانید حساسیت حرکتی دوربین را تغییر دهید تا از هشدارهای نادرست به دلیل فعالیت حیوانات خانگی یا عبور از اتومبیل‌ها جلوگیری کنید، و می‌توانید برنامه‌ای ایجاد کنید که حسگرها را در ساعات خاصی از روز روشن و خاموش می‌کند.

برخی از دوربین‌های گران‌تر مجهز به حسگرهای رطوبت و دما هستند و با سایر دستگاه‌های متصل خانگی مانند ترموستات‌ها و سیستم‌های روشنایی هوشمند تعامل خواهند داشت. اگر می‌خواهید مقداری پول صرفه‌جویی کنید، به دنبال دوربینی با اسلات کارت SD بگردید که به شما امکان می‌دهد هنگام تشخیص حرکت یا صدا، فیلم ضبط کنید، اما به یاد داشته باشید که هر چند وقت یکبار ضبط‌های خود را قبل از بازنویسی ذخیره کنید. متناوباً، به دنبال دوربینی باشید که برنامه ذخیره سازی ابری ارائه می دهد.

یک دوربین در فضای باز برای نظارت بر آنچه در خارج از خانه شما اتفاق می افتد ایده آل است. این دستگاه‌ها ضد آب هستند و معمولاً به یک پریز GFCI (قطع کننده مدار خطای زمین) در نزدیکی خود برای تامین برق نیاز دارند، اگرچه تعداد انگشت شماری از مدل‌های باتری‌دار وجود دارد. همانند دوربین های داخلی خود، دوربین های فضای باز به شبکه Wi-Fi شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند ویدیوی زنده را از تلفن خود مشاهده کنید. نصب آنها نسبتاً آسان است، اما اگر با سیم کشی برق آشنا نیستید یا راحت نیستید، ممکن است بخواهید از یک برقکار حرفه ای این کار را انجام دهید.

اکثر دوربین‌های فضای باز، تشخیص حرکت را با اعلان‌های فشاری و ایمیل، دید در شب، و فضای ذخیره‌سازی ابری برای ویدیوهای فعال ارائه می‌دهند، و برخی از آنها به عنوان نورافکن یا چراغ‌های ایوان کار می‌کنند. برخی از مدل ها حتی می توانند تفاوت بین اتومبیل در حال عبور، حیوان و یک شخص را تشخیص دهند. به دنبال دوربینی در فضای باز باشید که با سایر دستگاه های خانه هوشمند مانند درب بازکن گاراژ، آژیرهای خارجی و سوئیچ های هوشمند ادغام شود.

 

آیفون تصویری

آیفون های تصویری درب خانه راه آسانی برای مشاهده اینکه چه کسی پشت در است بدون نیاز به باز کردن یا حتی نزدیک شدن به در ارائه می دهد. این دستگاه‌ها به شبکه Wi-Fi شما متصل می‌شوند و زمانی که شخصی به درگاه شما نزدیک می‌شود، هشدار ارسال می‌کند. آنها با فشار دادن زنگ در یا زمانی که حرکت تشخیص داده می شود، فیلم ضبط می کنند و معمولاً ارتباط صوتی دو طرفه را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از هر کجا با بازدیدکننده از طریق تلفن خود صحبت کنید.

 

اکثر زنگ‌های تصویری از سیم‌کشی زنگ درب موجود شما (دو سیم کم ولتاژ) استفاده می‌کنند و نصب آنها نسبتاً آسان است، اما مدل‌های باتری‌دار موجود هستند که در عرض چند دقیقه نصب می‌شوند. برخی با دستگاه های هوشمند دیگر مانند قفل درب و آژیر کار می کنند و از دستورات صوتی IFTTT و Alexa پشتیبانی می کنند.

به دنبال مدلی باشید که وضوح بالا (1080p)، لنز زاویه باز (140 تا 180 درجه)، محدوده دید در شب تا 25 فوت، و فضای ذخیره سازی ابری مقرون به صرفه برای فیلم های ضبط شده را ارائه می دهد. گاهی اوقات مفید است که بتوانید ببینید دقیقاً قبل یا بعد از نزدیک شدن بازدیدکننده به در خانه شما چه اتفاقی افتاده است. برای این کار، به یک زنگ در نیاز دارید که از پیش بافر برای ضبط عملی که قبل از تشخیص حرکت یا فشار دادن زنگ در رخ می دهد، استفاده می کند.

 

بهترین دزدگیر شرکت

 

بهترین قفل هوشمند چیست؟

قفل هوشمند معمولاً بخشی از راه‌اندازی امنیتی خانه هوشمند قوی است، اما برای استفاده از آن نیازی به سرمایه‌گذاری روی یک سیستم کامل ندارید. اگر از هاب اتوماسیون خانگی برای کنترل مواردی مانند روشنایی و ترموستات استفاده می کنید، می توانید بدون تلاش زیاد قفل هوشمند Z-Wave یا Zigbee را به سیستم اضافه کنید. متناوبا، اگر هاب اتوماسیون خانگی ندارید، به دنبال قفل Wi-Fi یا بلوتوثی باشید که همراه با اپلیکیشن موبایل خودش باشد. قفل‌های هوشمند از سوراخ‌های استاندارد از قبل حفر شده استفاده می‌کنند و نصب آن نسبتاً آسان است. برخی از مدل‌ها از سخت‌افزار استوانه‌ای کلیددار موجود شما استفاده می‌کنند و به داخل درب متصل می‌شوند، در حالی که برخی دیگر نیاز دارند که اسکاج‌های داخلی و خارجی موجود خود را بردارید و سخت‌افزار مهر و موم را جایگزین کنید.

قفل‌های هوشمند را می‌توان با استفاده از یک برنامه موبایل باز و بسته کرد و زمانی که شخصی در را قفل یا باز می‌کند، اعلان ارسال می‌کند و اکثراً به شما این امکان را می‌دهند که برنامه‌های دسترسی دائم و موقت را برای اعضای خانواده و دوستان بر اساس ساعات خاصی از روز و روزهای آن ایجاد کنید. هفته. ویژگی‌هایی که باید به دنبال آن باشید عبارتند از geofencing، که از خدمات موقعیت مکانی تلفن شما برای قفل و باز کردن درب استفاده می‌کند، فعال‌سازی صوتی با استفاده از Siri (HomeKit)، دستیار Google یا دستورات صوتی Amazon Alexa، پشتیبانی از IFTTT و ادغام با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند مانند زنگ های ویدئویی، دوربین های فضای باز، ترموستات ها، هشدارهای دود، و روشنایی متصل.

مدل‌های قفل هوشمند زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله قفل‌های بدون لمس بدون کلید، قفل‌های صفحه لمسی، قفل‌های ترکیبی کلیددار و صفحه لمسی، و قفل‌هایی که می‌توانید با استفاده از یک خواننده اثر انگشت بیومتریک باز کنید.

 

پیشرفته ترین دزدگیر منزل

 

 

هزینه سیستم های امنیتی در ماه چقدر است؟

چه تصمیم به استفاده از یک سیستم DIY داشته باشید یا یک سیستم حرفه ای نصب شده را انتخاب کنید، در صورت نیاز به نظارت، باید یک هزینه ماهانه یا سالانه بپردازید، و در برخی موارد، برای پرداخت هزینه ماهانه به شما ضربه می خورد. هزینه قطعات سخت افزاری با اکثر سیستم‌های DIY، مانند کیت امنیتی خانگی SimpliSafe و کیت امنیتی هشدار، سخت‌افزار را کاملاً خریداری می‌کنید و در صورت تصمیم به نظارت خود می‌توانید از هرگونه هزینه ماهانه اجتناب کنید. اگر نظارت را اضافه کنید، هزینه‌ها متفاوت خواهد بود: برای مثال SimpliSafe ماهانه 14.99 دلار برای خدمات نظارتی بدون قرارداد خود هزینه می‌گیرد.

دزدگیر اماکن ،منزل و دزدگیر ویلا بی سیم از تكنولوژی جديدی بهره ميبرند كه ديگر نيازي به كشيدن سيم براي سنسورها وجود ندارد و اين كار بوسيله سيگنالهائي كه از دستگاه مركزی ارسال ميشود صورت ميپذيرد . تنها مورد بحث در اين نوع سيستمها كنترل دوره ای باتری دور چشمي هاست كه ميبايست بطور مداوم كنترل شوند و در صورت نياز تعويض گردند. اين چشمي ها بدليل عدم اتصال هيچگونه كابلي به آنها از باتري داخلي خود تغذيه ميشوند و به نسبت مقدار رفت و آمد در آن محل عمر باتري نيز متفاوت خواهد بود .

دستگاه دزدگیر بی سیم توسط خطوط تلفن نيز كنترل ميشوند و كاربر ميتواند با تماس تلفني و دادن كد رمز مخصوص دستگاه را خاموش و يا روشن نمايد و زمانيكه دستگاه با تلفن وي تماس گرفت ( براي اعلام خطر ) ميتواند صداي محيط اطراف دستگاه را بشنود و يا آژير دستگاه را بطور كلي قطع كند . اين دستگاه داراي دو عدد ريموت كنترل جهت استفاده و خاموش روشن كردن نيز ميباشد . برد هر چشمي بيسم ميتواند تا 100 متر باشد

 

شرکت آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق) و نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.

سیستم کنترل تردد

دزدگیر پارادوکس