نصب دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر اماکن

نصب و تعمیر دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر اماکن جهت تامین امنیت ساختمان با پیشگیری و برنامه ریزی قبل از وقوع حادثه برای اماکن( آپارتمان ها، اماکن اداری، دزدگیر بیمارستان، مغازه ها، فروشگاه ها، دزدگیر باغ ویلا و .....) امری حیاتی می باشد. در نتیجه نصب این دزدگیر به صورت حرفه ای و با حضور متخصصان این حرفه امری ضروری و حیاتی می باشد.

شرکت آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش، پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق) و نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.

 

شرکت نصب دزدگیر اماکن

 

خدمات نصب دزدگیر منزل و اماکن در تهران با شرکت فراحفاظ آموت

شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت در زمینه نصب دزدگیر منزل و اماکن و پشتیبانی 24 ساعته تا به امروز با حضور بهترین افراد متخصص نصب و تعمیر دزدگیر منزل و اماکن  موفق بوده خدمات امنیتی و جفاظتی را علاوه بر استان تهران به تمام استان ها (اصفهان،شیراز،فارس،یزد و ...) با بهترین محصولات اورجینال ارئه دهد. اگر ساکن هر استانی از کشور ایران هستید نگران برقراری امنیت اماکن خود نباشد و با شماره شرکت تماس گرفته، مشاوره رایگان در زمینه نصاب دزدگیر اماکن دریافت کنید و درصورت درخواست شما، تیم نصاب دزدگیر اماکن آموت در محل حضور پیدا کرده و کار نصب را به صورت حرفه و تخصصی انجام می دهند.

با پر کردن فرم رضایت سنجی تحلیل کامل اجرای پروژه، رفتار نصاب دزدگیر اماکن و ... که موجب اختلال در کار شده بررسی و پیگیری می کنند. جهت دریافت سرویس تعمیر و نصب دزدگیر اماکن در هر استانی با کمترین زمان و بدون اتلاف وقت برای اتلاف زمان در مسیر و راه ها  با تماس با شرکت آموت با تیم فنی ارتباط برقرار کرده و به راحتی خدمات خود را سفارش دهید.

 

هزینه و قیمت تعمیر و نصب دزدگیر اماکن

در برآورد هزینه نصب دزدگیر اماکن بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه، کیفیت مورد انتظار از کار و خدمات مورد انتظار از نصاب دزدگیر اماکن تاثیر گذار می باشد.

با توجه به نوسانات بازار قیمت محصولات جهت نصب یا تعویض در صورت خرابی قطعات دزدگیر یکی از عوامل مهم در هزینه نصب دزدگیر اماکن می باشد. برند محصول و مدل محصول نیز در هزینه نصب دزدگیر اماکن بسیار حائز اهمیت است. برای مثال دزدگیر پارادوکس یکی از معروفترین سیستم های امنیتی در بین مردم می باشد که علاوه بر دزدگیر نیاز به یکسری لوازم جانبی برای نصب و تعمیر دزدگیر اماکن داریم.

 

نصاب دزدگیر اماکن

 

سنسور های چشمی یکی از لوازم مهم برای نصاب دزدگیر اماکن

چشمی پارادوکس تشخیص حرکت یا دتکتور مادون قرمز از ارکان اصلی سیستم های امنیتی به شمار میروند. دلیل آن هم بسیار ساده است وقتی که شما در منزل و یا محیط تحت پوشش نیستید این دتکتورهای حرکتی هستند که فرمان آلارم را به کنترل کننده مرکزی میدهند. وظیفه اصلی آشکار ساز حرکتی، تشخیص ورود فرد مزاحم به محیط و ارسال پالس هشدار به سیستم مرکزی است. کارکرد مهم و اصلی این تجهیزات در زمان عدم حضور شما در محیط است.

جهت اطلاع از هزینه نصب دزدگیر اماکن و یا تعمیر آن، با افراد متخصص هر مجموعه حفاظتی و امنیتی تماس گرفته و بعد از بررسی و ثبت تعهدات مبلغ  و قیمت خدمات نصب و تعمیر دزدگیر اماکن را توافق کرده تا در روال کار به مشکل نخورید.

 

سیستم کنترل تردد در نصب دزدگیر اماکن

سیستم کنترل تردد پارادوکس و یا اکسس کنترل ( Access Control ) یکی از تکنولوژی های روز دنیا در صنعت کنترل تردد اشخاص و اشیاء می باشد. این تکنولوژی برای کنترل دسترسی ها و رفت و آمدها بدون استفاده از نیروی انسانی، سخت افزارهای کنترل دسترسی مانند دستگاه اکسس کنترل، قفل برقی، گیت کنترل تردد و غیره و همچنین نرم افزارهای کنترل تردد را در اختیار مدیران مجموعه ها و اماکن قرار داده است.

 

 کدام دزدگیر اماکن جهت نصب و راه اندازی بهتر است

دزدگیر پارادوکس ساخت محصول شرکت پارادوکس یکی از بهترین محصولات محافظتی ساختمان با کیفیت بالا و تنوع زیاد قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های مرکزی سیستم اعلام سرقت پارادوکس می باشد.

سیستم اعلام سرقت اماکن هوشمند یا دزدگیر به عنوان یکی از فاکتور های مهم سیستم امنیت ساختمان مسکونی و تجاری، فروشگاه ها، مراکز اداری،سازمان ها و.... جهت جلوگیری از سرقت اماکن یا اعلام سرقت های مسلحانه و حفاظت از ساکنین استفاده می شود. سیستم اعلام سرقت وسيله ای است که به هنگام گذر شی یا فردی از حريم محافظت شده با اعلام صدای آژیر و یا تماس تلفنی اين عمل غيرقانونی را به فرد اعلام مي کند.دزدگيرهای موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهری در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده اند، ولی همگی آنها دارای يک ساختار مشترک می باشند.

آموت