معرفی بهترین دزدگیر منزل و اماکن 2024

معرفی بهترین دزدگیر منزل و اماکن 2024

سرمایه گذاری در سیستم امنیتی منزل (سیستم اعلام سرقت، اعلام حریق، اطفا حریق، دوربین مداربسته) ایمنی خانه را بالا می برد و به محافظت از خانه شما در برابر سرقت کمک می کند. استفاده از سیستم های امنیتی منزل بسیار آسان است و مزایای زیادی را بدون نیاز به بستن قرارداد به صورت هوشمند به شما می دهد

مهمترین سوالی که در انتخاب بهترین سیستم امنیتی منزل باید از خودتون بپرسید این است که آیا سیستم مد نظر شما ارزش مبلغی که باید برای آن پرداخت کنید دارد. در کنار مزایای زیادی که یک سیستم حرفه ای امنیتی می تواند داشته باشد شما باید ویژگی هایی را که منزل شما احتیاج دارد انتخاب کنید.

در این مقاله قصد داریم بهترین سیستم های امنیتی منزل 2024 را به مشا معرفی کنیم

 

برترین دزدگیر منزل و اماکن در سال 2024

ADT Home Security: به طور کلی بهترین سیستم امنیتی

SimpliSafe: بهترین سیستم امنیتی برای نصب آسان

Abode: بهترین سیستم امنیتی برای سفارشی سازی

Vivint: بهترین سیستم امنیتی برای ادغام خانه هوشمند

Frontpoint: بهترین سیستم امنیتی برای یکپارچه سازی گوشی های هوشمند

Alder: بهترین سیستم امنیتی برای هشدارهای پزشکی

Canary: بهترین سیستم امنیتی برای صدای دو طرفه

Scout: بهترین سیستم امنیتی برای پیشگیری از بلایا

Blue by ADT: بهترین سیستم امنیتی برای مبتدیان

یک سیستم امنیتی منزل می تواند ایمنی کلی خانه را بهبود بخشد و از شما و خانواده شما در برابر مزاحمان خانه محافظت کند. سیستم های امنیتی منزل حرفه ای از شما در برابر نفوذهای غیرمنتظره محافظت می کند و به شما امکان می دهد تا از راه دور خانه خود را زیر نظر داشته باشید.

 

  بهترین دزدگیر اماکن 2024 ADT Home Security

سیستم امنیتی منزل ADT به عنوان یک سیستم مشهور به عنوان نفوذی ترین سیستم امنیتی در ایالت آمریکا معرفی شده و جهت اجرا نیاز به نصب حرفه ای دارد. علاوه بر شهرت و کیفیت سیستم امنیتی منزل adt تجهیزات امنیتی گسترده ای را جهت حفاظت از خانه شما دارد. این سیستم با z-ware کار می کند و با سایر دستگاه های هوشمند در خانه می تواند در ارتباط باشد. اما برای دریافت پشتیبانی برای این نوع سیستم، باید در برنامه نظارتی مناسب مشترک شوید.

 

بهترین سیستم امنیتی ساختمان هوشمند

 

بهترین دزدگیر منزل با نصب آسان - SimpliSafe

سیستم امنیتی منزل simplisafe  دارای ویژگی سفارش آنلاین می باشد و بسیار مقرون به صرفه است. در این سیستم می توانید تنظیمات اولیه را خودتان به راحتی و بدون هزینه انجام دهید. SimpliSafe یک انتخاب عالی است اگر شما یک برند معروف می خواهید که از خانه شما محافظت کند اما با پولی بسیار کمتر از آنچه برای ADT پرداخت می شود.

 

بهترین سیستم امنیتی منزل 2022

 

بهترین دزدگیر اماکن و منزل برای سفارشی سازی -Abode 

Abode که در سال 2014 تأسیس شد، یک شرکت سیستم حفاظتی امنیت خانگی نسبتاً جدید در صنعت است. سیستم امنیتی adobe  یک مجموعه یکپارچه از خانه هوشمند است که تجهیزات و لوازم مربوط به خود را ندارد و ویژگی سفارشی سازی و قابلیت اتصال سایر دستگاه ها به خود را فراهم کرده است و برای این اتصل هزینه ای را بابت نظارت و مدیریت دریافت نمی کند.

Abode تنها سیستم امنیتی موجود در لیست ما است که با Amazon Alexa، Google Assistant، Apple HomeKit و حتی Sonos کار می کند. به علاوه، از Z-Wave و Zigbee و همچنین IFTTT پشتیبانی می کند. این همان چیزی است که ما خانه هوشمند محوری می نامیم.

بهترین سیستم امنیتی منزل 2022

بهترین دزدگیر منزل برای ادغام خانه هوشمند - Vivint

اگر دوست دارید یک سیستم امنیتی منزل با طراحی زیبا و نصب حرفه ای برای خانه خود داشته باشید. سیستم امنیتی vivint  بسیار مناسب است.

برند vivint محصولات خود را طراحی می کند در صورتی که سایر شرکت ها مثلا شرکت ADT، تجهیزات خوبی دارد اما دوربین‌های معمولی دارد، دوربین‌های Vivint دارای برخی از بهترین ویژگی‌های موجود در بازار هستند، از جمله تجزیه و تحلیل ویدئو و سنسورهای تصویر 4K (و همچنین نرخ استانداردتر مانند آشکارسازهای حرکت، صدای دو طرفه و دید در شب).

سیستم امنیتی منزل Vivint همچنین دارای نصب حرفه‌ای است، بنابراین نیازی نیست در راه‌اندازی سیستم خود دچار مشکل شوید. و دارای پشتیبانی کامل از خانه هوشمند است، بنابراین می توانید همه چیز را از قفل درب گرفته تا چراغ خواب خود به طور خودکار انجام دهید.

 

vivint بهترین سیستم امنیتی منزل

 

بهترین دزدگیر منزل برای یکپارچه سازی گوشی های هوشمند - frontpoint

سیستم امنیتی فرانت پوینت یک سیستم دوستانه است و برای خانه بزرگ، کوچک، مستاجر و صاحب خانه و تمام شرایط مناسب است. و تا الان رضایت و نظرات مثبت اکثر مشتریان خود را دریافت کرده است. همچنین سیستم پشتیبانی و پاسخ دهی به سوالات مشتریان از اهئاف مهم این سیستم امنیتی می باشد.

 

سیستم امنیتی خانه هوشمند

 

بهترین دزدگیر منزل برای صدای دو طرفه - Canary

Canary Home Security یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال فناوری سطح بالا در سیستم امنیتی خانه خود هستند. هر یک از بسته‌های Canary دارای یک دوربین مداربسته ویدیویی است که به شما اطلاع می‌دهد که در داخل خانه فعالیت کنید، فیلم ضبط می‌کند و به طور خودکار حالت امنیتی آن را بر اساس فعالیت خانه تنظیم می‌کند.  همچنین می‌تواند به ادغام خانه هوشمند برای نظارت بر دما و کیفیت هوا کمک کند.

 

بهترین دزدگیر اماکن برای پیشگیری از بلایا - Scout

Scout Alarm گزینه عالی دیگری برای سیستم های امنیتی خانه DIY ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از یک قرارداد طولانی مدت اجتناب کنید. پکیج Scout Elements با بهترین سیستم هشدار همراه با ابزارهای پیشگیری از بلایا مانند هشدار دود و سنسور آب ارائه می‌شود تا به شما کمک کند زودتر آتش‌سوزی یا خسارت سیل را بگیرید. این شرکت همچنین مزایای عالی مانند سیاست بازگشت 60 روزه و ضمانت سه ساله ارائه می دهد.

 

 

بهترین سیستم امنیتی منزل

 بهترین دزدگیر منزل برای مبتدیان -Blue by ADT

Blue by ADT سرویس امنیتی خانه DIY ADT است و یک نقطه شروع عالی برای کسانی است که علاقه مند به رفتن به مسیر DIY هستند. با بسته پایه آن، مشتریان دو دوربین امنیتی، یک زنگ ویدیویی و یک سنسور اختیاری دریافت می‌کنند. مشتریان همچنین می‌توانند از سایر ویژگی‌های مفید مانند گزینه‌های ذخیره‌سازی ویدیوی محلی و فناوری تشخیص چهره استفاده کنند.

سایر مقالات مرتبط:

آموت

دزدگیر پارادوکس