دزدگیر اماکن تجاری و پاساژ ها

دزدگیر اماکن تجاری و پاساژ ها

دزدگیر اماکن و سیستم نظارت تصویری مجتمع تجاری و مسکونی جهت مدیریت و تشخیص ورود افراد ناشناخته به مجتمع و ساختمان تجاری استفاده میشود.  دزدگیر اماکن و سیستم نظارت تصویری تجاری، به عنوان یکی از فاکتور های مهم سیستم امنیت ساختمان تجاری، مراکز اداری، سازمان ها و.... جهت جلوگیری از سرقت اماکن یا اعلام سرقت های مسلحانه و حفاظت از ساکنین استفاده می شود. دزدگیر اماکن تجاری و مسکونی وسيله ای است که به هنگام گذر شی یا فردی از حريم محافظت شده با اعلام صدای آژیر و یا تماس تلفنی اين عمل غيرقانونی را به فرد اعلام مي کند. دزدگيرهای تجاری و مسکونی موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهری در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده اند، ولی همگی آنها دارای يک ساختار مشترک می باشند.

انتخاب دزدگیر اماکن تجاری با توجه به موقعیت مکان، زمان، برآورد هزینه و نوع کاربرد و اطلاع رسانی متفاوت است و هر دزدگیر اماکن تجاری و مسکونی با توجه به سنسوری که در آن قرار داده شده به یک عامل خاص واکنش نشان می دهد. سنسور درب و پنجره، سنسور های شکستن شیشه، سنسور لرزشی، سنسور چشمی، سنسور حرکتی، سنسور تشخیص وزن، مگنت ها، سنسور های آهنربایی و .... معروفترین دزدگیر های اماکن تجاری و اداری می باشد که هر کدام با توجه به نیاز افراد نصب و اجرا می شود.

 

 

دزدگیر اماکن تجاری

 

انواع دزدگیر اماکن مجتمع تجاری

دزدگیر اماکن مجتمع تجاری با سیم توسط داکت کشی و سیم کشی صورت می گیرد ولی سیستم بی سیم امنیت بالاتری دارد زیرا سیمی برای قطع کردن سیستم هشدار توسط سارق وجود ندارد.

دزدگیر اماکن مجتمع تجاری بی سیم از تكنولوژي جديدی بهره مي برند كه ديگر نيازی به كشيدن سيم برای سنسورها وجود ندارد و اين كار بوسيله سيگنالهائي كه از دستگاه مركزی ارسال مي شود صورت مي پذيرد. در دزدگیر اماکن مجتمع تجاری كنترل دوره ای باتری دورن چشمي هاست كه مي بايست بطور مداوم كنترل شوند و در صورت نياز تعويض گردند. اين چشمي ها بدليل عدم اتصال هيچگونه كابلي به آنها از باتری داخلي خود تغذيه مي شوند و به نسبت مقدار رفت و آمد در آن محل عمر باتري نيز متفاوت خواهد بود .

 

مزایای استفاده از دزدگیر مجتمع تجاری پاساژ

مجتمع های تجاری بزرگ به دلیل داشتن اجناس گران قیمت و مورد هدف بودن سارقین مسلح استفاده از دزدگیر اماکن و سیستم حفاظتی و امنیتی پیشرفته امری ضروری و اجباری است. با دزدگیر اماکن تجاری و پاساژ صاحبان مغازه و مغازه دارها احساس امنیت بیشتری بعد از ترک کار خود خواهند داشت. با هدف پیشگیری و جلوگیری از سرقت دزدگیر اماکن تجاری و پاساژ نصب و راه اندازی می شود. اما برای مدیریت دقیق تر تمام واحد ها در مجتمع تجاری در کنار نصب دزدگیر اماکن، نصب دوربین مداربسته نیز باید صورت بگیرد.

جلوگیری از سرقت با فعال شدن صدای آژیر، پیامک، اطلاع به پلیس و مالکین، کنترل از راه دور دزدگیر اماکن (دزدگیر باغ و ویلا، دزدگیر مجتمع تجاری مسکونی و ....) از طریق ریموت و اپلیکیشن، امنیت مجتمع تجاری و فضای شغلی از جمله مزایای دزدگیر اماکن مجتمع تجاری و پاساژ می باشد.

 

دزدگیر پاساژ

 

نحوه عملکرد دزدگیر اماکن تجاری و پاساژ ها

اکثر دزدگیرهای اماکن مجتمع تجاری دارای يک خط تحريک بسته ، که محل وصل حسگرهای بسته مي باشد، ودارای کنترل از راه دور(ريموت کنترل ) جهت روشن و خاموش کردن دستگاه هستند. همچنين مدارهای دزدگیر مجتمع تجاری و پاساژ ها مدار فرستنده-گيرنده ، مدار شارژ باتری اضطراری و مدار آژير مي باشد و در نهايت دزدگيرهای مجتمع تجاری و پاساژها ممکن است مجهز به تلفن کننده خودکار در هنگام تحريک نيز باشند.

 

قیمت و خرید دزدگیر اماکن مجتمع تجاری و پاساژها

جهت خرید هر نوع ازسیستم اعلام سرقت و دزدگیر اماکن (دزدگیر باغ، دزدگیر موزه، دزدگیر اماکن و ...) مهم ترین نکات برای قیمت محصول اصل بودن کالا، خدمات پس از فروش، گارانتی و پشتیبانی نصب می باشد که باید به آن توجه کرد.

 

دزدگیر پارادوکس بهترین دزدگیر اماکن مجتمع تجاری و پاساژ ها

شرکت فراحفاظ آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی (پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق) و نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.

دزدگیر پارادوکس محصول کشور کانادا به دلیل داشتن تجهیزات و کیفیت قطعات، سبد کالای گسترده و مناسب برای هر پروژه تجاری و اداری، طول عمر محصول، میزان پایین خطا و استاندارد بودن، گارانتی چهارساله و خدمات پس از فروش ده ساله و مورد تائیئ نیروی انتظامی می تواند بهترین انتخاب برای مجتمع تجاری و پاساژ ها و اداری باشد. تا مالکین تجاری با خرید دزدگیر اماکن مجتمع تجاری و اداری خوب از اموال و اجناس قیمتی خود در مقابل سارقین محافظت کرده و امنیت را در ساختمان خود فراهم کنند.

با وجود محصولات متنوع و سوالات زیاد در حوزه انتخاب دزدگیر اماکن مناسب مجتمع تجاری و اداری، می توانید برای شناخت بهترین برند با شرکت آموت تماس گرفته و مشاوره رایگان را از متخصصین آموت دریافت کنید.

برای اطلاع از قیمت، مشخصات و خدمات پس از فروش با شماره تلفن 86083968-021 آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

آموت