گارانتی دوربین هایک ویژن

گارانتی دوربین هایک ویژن

دوربین هایک ویژن از بهترین دوربین‌های مداربسته بوده و به دلیل مزایای بسیار و گارانتی، از محبوب‌ترین دوربین‌های مداربسته می‌باشد. با اطلاع از شرایط گارانتی دوربین هایک ویژن می‌توانید به راحتی از آن بهره مند شده و از خرید خود و خدمات پس از فروش نهایت رضایت را داشته باشید.

 

شرایط گارانتی دوربین هایک ویژن

مدت زمان گارانتی دوربین هایک ویژن شرکت آموت 24 ماه بوده و تجهیزات جانبی از جمله آداپتور، پایه‎ نگهدارنده و کابل PoE شامل گارانتی نمی‌باشند. مسئولیت اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد دیسک بر عهده‌ی مشتری می‌باشد.

در صورتی که دستگاه و هر کدام از تجهیزات دچار آسیب فیزیکی شده و شماره سریال روی محصول به هر دلیلی قابل خواندن نباشد، گارانتی باطل شده و محصول مورد نظر تعویق و یا پس گرفته نمی‌شود. در صورتی که بخش‌های مختلف محصول مورد نظر توسط کارشناسی به غیر از کارشناسان فروش و نصب شرکت دچار دستکاری شده باشند نیز گارانتی انجام نمی‌شود.

در صورتی که دستگاه چه از نظر شیمیایی و چه از نظر فیزیکی از جمله قرار گرفتن در مجاورت مواد شیمیایی، ضربه و سایر آسیب‌ها دچار اختلال در عملکرد گردد، گارانتی باطل شده و مسئولیت آن بر عهده‌ی شرکت نمی‌باشد. در صورتی که به هنگام نصب و راه اندازی سیستم مداربسته از آداپتورها و یا کابل‌های انتقال تصویری که استاندارد نبوده و یا از کیفیت بالایی برخوردار نیستند استفاده شود، گارانتی دوربین باطل می‌شود. یکی دیگر از اقداماتی که باعث باطل شدن گارانتی می‌شود، بروزرسانی و تغییر فریمور یا ثابت‌ افزار (Firmware) به صورت نادرست می‌باشد. یکی از عواملی که باعث بروزرسانی ثابت افزار به صورت نادرست می‌باشد، استفاده از نسخه‌های بی کیفیت و جعلی است.

 

نکات مهم پس از نصب

استفاده از کابل ارت در تجهیزات نظارت تصویری هایک ویژن یکی از عواملی است که به بالا نگه داشتن سطح کیفیت دوربین کمک می‌کند؛ چرا که دوربینی که در محیط باز و فضای بیرونی از جمله باغ و حیاط مورد استفاده قرار می‌گیرد به دلایل بسیاری حساسیت بالایی نسبت به انواع شوک‌های الکتریکی دارند که همین امر باعث پایین آمدن کیفیت آنها در طولانی مدت و بروز مشکلاتی از جمله نویز می‌شود. استفاده از این کابل از شدت این امر کاهش داده و در مواردی آن را از بین می‌برد.

استفاده از کابل های انتقال تصویر (HDMI) با کیفیت نیز علاوه بر این که باعث صدمه به بخش‌های مختلف دستگاه نمی‌شود، کیفیت تصاویر را پایین نیاورده و بنابراین بهترین گزینه به هنگام استفاده از محصولات هایک ویژن می‌باشد.

یکی دیگر از نکات مهم پس از نصب، استفاده از آداپتور با کیفیت و استاندارد می‌باشد. استفاده از آداپتور استاندارد و خوب باعث کاهش اثرات بسیار مخرب انواع شوک‌های الکتریکی بر دوربین مداربسته و در نتیجه عملکرد بهتر آنها می‌شود.

 

خدمات شرکت آموت

فرایند نصب دوربین مداربسته هایک ویژن بسیار مهم و حساس بوده و باید تصور فرد متخصص و خبره انجام شود. در صورتی که دوربین مداربسته به طور صحیح و با کیفیت بالا نصب شود، شما را از بسیاری از خدمات پس از فروش بی نیاز کرده و زمان تعمیرات آن را کوتاه می‌کند. شرکت آموت با داشتن تیم تخصصی و حرفه‌ای نصاب دوربین مداربسته و مشاوران و کارشناسان فروش، شما را در فرایند انتخاب و خرید، نصب و خدمات پس از فروش یاری می‌کند. ارائه خدمات پس از فروش از جمله پاسخ به انواع سوالات شما، راهنمایی شما در انتخاب و خریداری بهترین دوربین مناسب با بودجه خود و ویژگی‌های محیط مورد نظر از جمله مزایای شرکت آموت می‌باشد.

 

بهترین مدل دوربین مداربسته