بهترین مدل دوربین هایک ویژن

بهترین مدل دوربین هایک ویژن

همه‌ی ما پیش از خرید محصول یا دریافت خدمات، ابتدا تحقیق و جست و جو می‌کنیم و در صورتی که از کیفیت محصول و یا خدمات مورد نظر مطمئن شدیم آن را خریداری کرده و یا از آن استفاده می‌کنیم. خرید دوربین نیز به همین صورت است. حتماً شما نیز پس از جست و جو و تحقیق فراوان، به دوربین هایک ویژن که از بهترین برندهای دوربین مداربسته می‌باشد رسیده‌اید و حال برای خرید دوربین، نیازمند شناخت بهترین مدل دوربین هایک ویژن هستید.

پیش از هر چیز باید بدانید همانطور که خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به بودجه، هدف و نیازمندی‌های شما از یک دوربین و ویژگی‌های محیط مورد نظر بستگی دارد؛ انتخاب بهترین مدل دوربین هایک ویژن نیز به عوامل مختلفی بستگی داشته و نمی‌توان تنها یک مدل دوربین را به عنوان بهترین نوع دوربین هایک ویژن معرفی نمود. در ادامه به معرفی و بررسی بهترین مدل دوربین هایک ویژن با توجه به عوامل و نیازمندی‌های مختلف می‌پردازیم. با شناخت بهترین مدل دوربین هایک ویژن در هر کاربرد، می‌توانید بهترین مدل دوربین هایک ویژن را با توجه به نیازهای خود انتخاب و خریداری کنید.

 

نظارت کلی بر محیط

دوربین‌های 2 مگاپیکسل هایک ویژن بهترین گزینه برای کسانی است که تنها به یک نظارت کلی بر محیط نیاز دارند و چندان اهمیتی به جزئیات نمی‌دهند. دوربین 2 مگاپیکسل دارای یک لنز ثابت بوده و با ارائه تصویری با کیفیت، به شما این امکان را می‌دهد تا محیط مورد نظر را به طور کلی تحت نظر داشته باشید. وایدترین تصویر دوربین‌هایی که لنز ثابت دارند، لنز 2.8 بوده و مخصوص مناطقی می‌باشد که کاربر نیاز به یک ویوی 90 درجه دارد. دوربینی که دارای زاویه دیدی بسته تر از این مقدار می‌باشد، مخصوص داشتن عمق بیشتری از محیط مورد نظر بوده و دوربین با لنز 3.6 مناسب کاربرانی می‌باشد که می‌خواهند مسافت دورتری را مد نظر داشته باشند. به عبارتی هر چقدر زاویه لنز بسته تر باشد، مسافت دورتر واضح تر بوده و لنز دارای عددی بزرگتر می‌باشد.

این دوربین دارای کیفیت خوبی می‌باشد اما در صورتی که نیازمند دوربینی هستید که بتواند جزئیات را ثبت و ضبط کند، بهتر است از دوربینی استفاده کنید که تصاویر را با کیفیت بالاتری ارائه می‌دهد.

 

بهترین دوربین برای محیط داخلی

دوربین دام هایک ویژن، بهترین دوربینی است که در فضای داخلی و در مواقعی در فضای خارجی نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین دام به دلایل بسیاری، از بهترین دوربین‌های مداربسته برای هر دو فضای خارجی و داخلی می‌باشد. یکی از این دلایل، امکان ترکیب شدن با دکوراسیون می‌باشد.

دوربین مداربسته دام هایک ویژن به صورت دیواری یا سقفی بوده و به دلیل شکل گنبد مانند خود، به راحتی با دکوراسیون منزل ست شده و چهره‌ی فضای داخلی را خراب نمی‌کند.

 

بهترین دوربین برای محیط خارجی

دوربین مداربسته بولت هایک ویژن، بهترین دوربین برای فضای خارجی و مناسب نصب در مناطقی از جمله پارکینگ، باغ و حیاط، بالکن و حیاط خلوت و… می‌باشد. دوربین بولت با داشتن استانداردهای IP و IK در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی، گرد و غبار، رطوبت و ضربه مقاوم بوده و به همین دلیل مناسب ترین دوربین برای فضای خارجی می‌باشد.

 

بهترین دوربین با توجه به نور

قابلیت اصلاح نور از جمله مزایای دوربین مداربسته هایک ویژن می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد اختلالاتی از جمله تاثیر شدت نور بر نوع تصویر ارائه شده را از بین ببرید. دوربین‌های ضد نور هایک ویژن با داشتن قابلیت تصحیح تصویر و ایجاد تعادل در میزان نور؛ بهترین گزینه برای مناطقی هستند که تضاد نور در آنها بالا بوده و در نتیجه تصاویر به صورت ناواضح و با کیفیت پایین ارائه می‌شوند. قابلیت‌های این دوربین باعث می‌شوند کیفیت تصویر بالا رفته و در نتیجه جزئیات قابل مشاهده باشند.

 

بهترین دوربین دارای لنز متغیر

در صورتی که شما نیازی به دید کلی نداشته و نیازمند دوربینی هستید که با آن بتوانید اشیاء، افراد و یا سوژه‌ای خاص را زیر نظر گرفته و آن را مشاهده کنید؛ دوربین‌هایی که دارای لنز متغیر هستند بهترین گزینه برای شما می‌باشند. لنز این دوربین‌ها همانطور که از نامش پیداست، به شما این امکان را می‌دهند تا بر روی اشیاء و افراد مورد نظر زوم کنید. دوربین های PTZ هایک ویژن از جمله دوربین‌‌هایی می‌باشند که گردان بوده و با داشتن قابلیت زوم، باعث می‌شوند بتوانید به راحتی بر سوژه‌ی مورد نظر زوم کرده و بر آن نظارت داشته باشید. لنز این دوربین وریفوکال موتورایز بوده و می‌تواند به صورت اتوماتیک و از راه دور نیز زوم کند. همین امر باعث قیمت بالاتر این دوربین نسبت به سایر دوربین‌های مداربسته هایک ویژن می‌شود.

 

بهترین دوربین در ضبط صدا

در بسیاری از مواقع، شما علاوه بر تصویر به صدا نیز نیاز دارید. بهترین گزینه برای چنین شرایطی، دوربین‌هایی هستند که یا دارای میکروفون داخلی بوده و یا میکروفون می‌تواند در آنها نصب شود. از این دوربین معمولاً برای مراقبت و نگهداری از سالمندان و کودکان استفاده می‌شود.

 

ذخیره تصاویر دوربین

ذخیره تصاویر در دوربین‌های مداربسته بر روی هارد نصب شده در آنها انجام می‌گیرد. انواعی از دوربین هایک ویژن قابلیت این را دارند تا تصاویر ثبت شده را در SD کارت ذخیره کنند که همین امر باعث راحتی بسیار زیاد کاربر می‌شود.

 

قیمت بهترین مدل دوربین هایک ویژن

همانطور که ذکر شد، دوربین مداربسته هایک ویژن دارای انواع مختلفی می‌باشد که هر کدام با توجه به مزایا و ویژگی‌هایشان، دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. اما اکثر افراد فکر می‌کنند بهترین مدل دوربین هایک ویژن، گران ترین مدل آن می‌باشد. در صورتی که گران ترین دوربین مداربسته، لزوماً بهترین دوربین مداربسته نبوده و ممکن است تنها به دلایلی از جمله تجهیزات بیشتر، نصب دشوار و یا دلایل دیگر دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دوربین مداربسته باشد. به عنوان مثال ممکن است یک سازمان بسیار بزرگ به دوربینی نیاز داشته باشد که دارای جدیدترین تکنولوژی بوده و مزایای بسیار زیادی داشته باشد. این دوربین طبیعتاً دارای قیمت بالایی می‌باشد اما تنها برای این سازمان بهترین مدل دوربین هایک ویژن می‌باشد و برای یک خانه بهترین دوربین نیست. چرا که یک خانه عادی اصلاً نیازی به تکنولوژی‌هایی که باعث قیمت بسیار بالای دوربین مد نظر شده است نداشته و مدل دیگری، برای آن مناسب می‌باشد.جهت دریافت مشاوره و جدیدترین لیست قیمت بهترین مدل دوربین هایک ویژن، همین حالا با کارشناسان فروش شرکت آموت نمایندگی هایک ویژن تماس بگیرید.