نمایندگی دوربین هایک ویژن

نمایندگی دوربین هایک ویژن

 

برند هایک ویژن که از معتبرترین و با کیفیت‌ترین برندهای سیستم‌های مداربسته می‌باشد، فعالیت خود را به طور رسمی از سال 2001 شروع کرد. برند هایک ویژن به دلیل کیفیت بالا، در بیش از 100 کشور در جهان توزیع شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین هایک ویژن 8 مگاپیکسل، دوربین مداربسته هایک ویژن 5 مگاپیکسل، دوربین IP هایک ویژن ( دیجیتال تحت شبکه آدرس پذیر )، دوربین تحت شبکه بیسیم، دوربین پلاک خوان هایک ویژن، توربو HD، اسپید دام هایک ویژن از جمله دوربین‌های برند هایک ویژن و dvr هایک ویژن، انواع nvr هایک ویژن، آیفون‌های تصویری، کابل‌های شبکه و لوازم جانبی از جمله محصولات دیگر این برند می‌باشند. تنوع و کیفیت بالا، اعتبار بسیار بالای این برند و همچنین داشتن نمایندگی معتبر در ایران، این دوربین را به بهترین گزینه برای کسانی که به دنبال محافظت از منزل و محل کار خود هستند تبدیل کرده است.

 

نمایندگی دوربین هایک ویژن

برند چینی هایک ویژن دارای نمایندگی‌هایی در سراسر ایران می‌باشد. اما تمامی این نمایندگی‌ها لزوماً دانش و اطلاعات کافی برای پاسخ دادن به انواع سوالات شما، نصب دوربین به صورت صحیح، انجام اقدامات لازم در خرید و نصب دوربین مداربسته هایک ویژن و مشاوره و سایر اقدامات لازم در فرایند خرید دوربین هایک ویژن را نداشته و به همین دلیل، تنها فروشندگان برند هستند. شرکت آموت با داشتن سابقه‌ای درخشان با داشتن پروژه‌هایی از جمله بیمارستان قلب فرشچیان، برج آوا فرزین، برج الیزه، شرکت مزمز، برج ارکیده و… و با داشتن نمایندگی رسمی دوربین هایک ویژن در ایران، بهترین گزینه جهت خرید دوربین مداربسته‌ی هایک ویژن می‌باشد.

 

خرید دوربین هایک ویژن

به هنگام خرید دوربین مداربسته هایک ویژن باید به عوامل بسیاری توجه کنید. فرایند خرید و نصب دوربین مداربسته باید با توجه به مکان مورد نظر شما صورت گیرد. مشاوران فروش شرکت آموت با بررسی محیط مورد نظر و با توجه به بودجه، هدف و نیازمندی‌های شما از یک دوربین خوب؛ بهترین دوربین هایک ویژن را به شما پیشنهاد کرده و با انجام تمامی اقدامات لازم که باعث حفظ ایمنی بیشتر ساختمان مورد نظر شده و از خرابی دوربین جلوگیری به عمل می‌آورد؛ به شما کمک می‌کنند خریدی راحت و بدون پشیمانی داشته باشید. مشاهده مکان مورد نظر، به کارشناسان و نصابان این امکان را می‌دهد تا با شناخت نقاط مختلف از جمله نقاط کور، نقاطی که بیشتر نیازمند دوربین هستند و نقاطی که نیازی به دوربین مداربسته ندارند، علاوه بر این که شما را از خرید اضافی بی نیاز کنند، بتوانند فرایند نصب را با تسلط کامل بر نقاط مرکزی و مهم محل مورد نظر انجام دهند.

نیازمندی‌های شما از یک دوربین مداربسته ممکن است نیاز یا عدم نیاز شما به دوربینی خاص و تجهیزات را مشخص کند. به عنوان مثال برخی از اماکن به دوربین IP آدرس پذیر هایک ویژن و برخی دیگر به دوربین تحت شبکه بیسیم نیاز دارند. خرید دوربینی که متناسب با نیازهای شما و ویژگی‌های مکان مورد نظر شما نیست، علاوه بر این که در حفاظت از محل مورد نظر موفق نیست، باعث هدر رفتن پول شما و در نهایت پشیمانی شما از خرید دوربین هایک ویژن می‌شود.

 

قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

همانطور که گفته شد، دوربین هایک ویژن دارای انواع مختلفی بوده و با توجه به نوعشان، دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. تجهیزات جانبی‌ای که محیط مورد نظر به آن نیاز دارد نیز هر کدام و باز هم بسته به نوعشان دارای قیمت مختلفی می‌باشند. بنابراین برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن و  بهترین مدل دوربین هایک ویژن، همین حالا با کارشناسان فروش شرکت آموت تماس بگیرید.