نمایندگی برند های اعلام حریق ایرانی

نمایندگی برند های اعلام حریق ایرانی

امروزه برای حفط امنیت و جلوگیری از آتش سوزی در اماکن مسکونی، اداری،تجاری، پاساژ و... استفاده از سیستم اعلام حریق (اعلام حریق زتا، اعلام حریق گلوبال فایر، اعلام حریق زیتکس و...) جهت حفاظت از ساختمان و انسان ها امری ضروری و مهم است. در کشور ایران با توجه به نوسانات ارز و قیمت محصولات برخی از پروژه ها، بودجه پرداختی بالا برای محصولات و برندهای خارجی اعم از گلوبال فایر، هوچیکی، زیمنس و ... ندارند و ترجیحا با نمایندگی برندهای اعلام حریق ایرانی کار می کنند. 

 

لیست نمایندگی برندهای اعلام حریق ایرانی

نمایندگی اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس( (zite، به عنوان سیستم اعلام حریق معتبر ایرانی و مورد تائید سازمان آتش نشانی از سال 1399 و خدمات ایمنی شهرداری شناخته شده است.گواهینامه و تائیدیه های اروپایی و بین المللی از افتخارات برند اعلام حجریق زیتکس می باشد.محصولات اعلام حریق زیتکس از سال 99 در پروژه های ایمن سازی زیادی مورد استفاده قرار گرفت.

زیتکس محصولات و تجهیزات اعلان حریق خود را در دو دسته‌ی تجهیزات متعارف (Conventional) و آدرس‌پذیر (Addressable) تولید و به بازار عرضه می‌کند. زیتکس بعلاوه اولین شرکت ایرانی است که توانسته برای تجهیزات آدرس‌پذیر خود تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی را دریافت کند و به این ترتیب تنها برند ایرانی است که محصولات آدرس‌پذیر خود را به بازار عرضه کرده است.

 

نمایندگی اعلام حریق سایان

شرکت اعلام حریق سایان با تائید سازمان آتش نشانی و تولید کننده محصولات اعلام حریق متعارف ایرانی  با کیفیت و کاربردی یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده در عرصه اعلام حریق می باشد.

سیستمهاي اعلام حريق سایان به سه گروه آدرس پذير، متعارف و بدون سيم (وايرلس) تقسيم ميشوند که هر يک از اين سیستمها خود به دو گروه خودکار و دستي تقسيم ميشوند .در سيستمهای اعلام حریق دستي، شستي اعلام حريق، تنها منبع تشخيص حريق است. درواقع کار تشخيص حريق در اينگونه سيستمها فقط به انسان سپرده شدهاست و در مکانهايي که انسان حضور ندارد، کاربردي ندارند. بر خلاف اينگونه سيستمها، سيستمهاي اعلام حريق خودکار، وابستگي کمتری به تشخيص انسان دارند. سيستمهای خودکار، به دو گروه آدرس پذير، و غير آدرس پذير تفکيک مي شوند. در سيستم اعلام حریق آدرس پذير، علاوه بر اعلام حريق، محل دقيق وقوع آن نيز مشخص ميشود.

 

نمایندگی اعلام حریق سنس

شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر با نام تجاری سنس (sens)، محصولات خود را در زمینه سیستم اعلام حریق در سال ۱۳۸۷ به بازار عرضه کرد. سنس به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده در زمینه تجهیزات اعلام حریق در ابتدا محصولات اعلام حریق کانونشنال، سپس با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر را نیز ارائه داد. سنس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اعلام حریق، محصولات خود را در سراسر ایران همچنین در کشور های همسایه نیز ارائه می دهد.

 

لیست نمایندگی اعلام حریق برند خارجی

نمایندگی اعلام حریق زتا

اعلام حریق زتا Zeta یکی از محصولات شرکت “GLT Exports” و یکی از برندهای اعلام حریق است که  سال ۱۹۸۵ با نام تجاری “Zeta” در کشور انگلستان تأسیس گردید. این شرکت غیر از تولید سیستم های اعلام حریق در زمینه تولید سیستم های کاشف گاز و سیستم های امرجنسی و صوتی فعالیت داشته و با توجه به کیفیت تولید و کسب استانداردها و گواهینامه های بین المللی مفتخر به صادرات به بیش از ۵۰ کشور در UK ، اروپا، آفریقا، آسیای میانه، آسیای جنوبی و آمریکای جنوبی گردیده است.کمپانی زتا  تأمین کننده کامل سیستم های آتش نشانی است . این به این معنی است که مشتریان  می توانند برای تأمین  نیازهای خود در خصوص سیستم های آتش نشانی از محصولات زتا بهره مند گردند  . و همچنین شرکت “GLT Exports”برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و بازار در حال به روز رسانی میباشد.

 

نمایندگی اعلام حریق گلوبال فایر

شرکت گلوبال فایر در سال 1994 در دانمارک شکل گرفت و چند سال بعد به محل جدید خود در شمال شهر فارو، پایتخت فعلی کشور پرتغال منتقل شد. محل کارخانه در شهرک صنعتی تکنولوژی و صنعت قرار دارد.شرکت گلوبال فایر در لیست شرکت های سهامی عام و مورد توجه دولت پرتغال قرار دارد و با استفاده از مهندسین مجرب در سیستم تحقیق و توسعه و به کارگیری ماشین آلات بسیار پیشرفته سعی در تولید محصولات متنوع با قیمت بسیار مناسب می باشد.

کلیه محصولات گلوبال فایر که به اختصار GFE نامیده می شود دارای گارانتی مادام العمر می باشد.گلوبال فایر تولید کننده کلیه قطعات و محصولات در دو نوع اعلام حریق آدرس پذیر و اعلام حریق متعارف با سازگاری و تحت یک نام در پرتغال می باشد.تجهیزات گلوبال فایر یک شرکت بین المللی پیشرو و یک اتنخاب مطمئن در زمینه تجهیزات اعلام حریق تجهیزات در شرکت گلوبال فایر در چند مرحله به دو صورت دستگاهای اتوماتیک و دستی ساخته می شود. که این تولیدات در دو مرحله بوسیله ماشین های اتوماتیک و کارشناسان با تجربه مورد آزمایش قرار می گیرد.

 

جهت اطلاع از قیمت سیستم اعلام و اطفا حریق با ما تماس بگیرید.

شرکت فراحفاظ آموت شرکت اعلام حریق با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، نصب دوربین مداربسته) نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.

 

مقالات مرتبط: کدام سیستم اعلام حریق برای اماکن و مجتمع های بزرگ مناسب است

قیمت سیستم اعلام حریق

آموت