اعلام و اطفاء حریق گلوبال فایر-GFE

 

شرکت گلوبال فایر در سال 1994 در دانمارک شکل گرفت و چند سال. . .

اعلام و اطفاء حریق گلوبال فایر-GFE

 

شرکت گلوبال فایر در سال 1994 در دانمارک شکل گرفت و چند سال بعد به محل جدید خود در شمال شهر فارو، پایتخت فعلی کشور پرتغال منتقل شد. محل کارخانه در شهرک صنعتی تکنولوژی و صنعت قرار دارد.شرکت گلوبال فایر در لیست شرکت های سهامی عام و مورد توجه دولت پرتغال قرار دارد و با استفاده از مهندسین مجرب در سیستم تحقیق و توسعه و به کارگیری ماشین آلات بسیار پیشرفته سعی در تولید محصولات متنوع با قیمت بسیار مناسب می باشد.

کلیه محصولات گلوبال فایر که به اختصار GFE نامیده می شود دارای گارانتی مادام العمر می باشد.گلوبال فایر تولید کننده کلیه قطعات و محصولات در دو نوع اعلام حریق آدرس پذیر و اعلام حریق متعارف با سازگاری و تحت یک نام در پرتغال می باشد.تجهیزات گلوبال فایر یک شرکت بین المللی پیشرو و یک اتنخاب مطمئن در زمینه تجهیزات اعلام حریق تجهیزات در شرکت گلوبال فایر در چند مرحله به دو صورت دستگاهای اتوماتیک و دستی ساخته می شود. که این تولیدات در دو مرحله بوسیله ماشین های اتوماتیک و کارشناسان با تجربه مورد آزمایش قرار می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت سیستم اعلام حریق با ما تماس بگیرید.

 

ORION از محصولات گلوبال فایرGlobal fire

سیستم اعلام حریق متعارف سری ORION از محصولات گلوبال فایرGlobal fireکلیه تجهیزات تولیدی کارخانه GFE از سری اریون مطابق با استاندارد EN54 بخش 2 و 4 طراحی و ساخته شده است.

کنترل پانلهای اریون در 3 مدل 2 و 4 و 8 زون با بدنه پلاستیکی با قابلیت نصب روکار و توکار تولید می شوند. هر پانل امکان اتصال و راهبری 4 دستگاه تکرار کننده دیگر را نیز دارد. همچنین دستگاه تکرار کننده نیز می تواند به صورت کامل پانل مرکزی را کنترل نماید. نحوه ایجاد ارتباط بین دو پانل از طریق ماژول واسط واستاندارد RS485 می باشد. تمامی قطعات تولید GFE از سری اریون با پانل فوق سازگاری کامل دارند و امکان نصب حداکثر30 دتکتور و شستی درهر زون وجود دارد. همچنین آژیرها و چراغهای چشمک زن نیز بر روی مدار خروجی آژیر نصب می شوند. مقاومت انتهای خط در هر دو خروجی پانل، زون کاشف و مدار آژیرها کاربرد دارد. کابل ارتباطی نیز مطابق با استاندارد می بایست 2×1.5 باشد. دتکتورهای دودی اپتیکال با عکس العمل سریع و دتکتورهای حرارتی نیز در دو مدل ثابت و عکس العمل سریع در دسترس هستند.

امکان ترکیب پایه دتکتور مجهز به آژیر یا چراغ چشمک زن نیز با دتکتورهای اریون وجود دارد. با اضافه نمودن ماژول ارتباطی به پانل اریون می توان آنرا به صورت یک زیر مجموعه در سیستم آدرس پذیر به کاربرد.

پانل اطفاء حریق متعارف

پانل اطفاء حریق سری متعارف »اریون « با بهرهگیری از میکروپروسسور داخلی و دو زون اعلان حریق میتواند حریق را توسط سنسورهای مربوطه کشف و با درنظرگرفتن تاخیر دلخواه، تجهیزات اطفاء حریق را فعال نماید. کلید توقف اضطراری و فعالسازی فوری نیز جزء استاندارد آن بوده و در پانل نیز تعبیه شده است. امکان استفاده از برچسب فارسی (ترجمه کلیدها) نیز برای این دستگاه وجود دارد. کنترل پانل آریون سری EX برای سیستمهای اطفاء حریق بر پایه آیروسلها و همچنین گاز FM200 مناسب میباشد

دتکتور های سیستم متعارف گلوبال فایرGFE-C

این دتکتور ها با تطابق بالا با سایر تجهیزات کنترل پنل های متعارف طراحی شده است.

که دارای ویژگیهای زیر می باشد.

LED-1دوتایی برای قابلیت مشاهده 360 درجه

-2 سیستم پیشرفته

-3 دارای پوشش نیمه براق

4- نصب وراه اندازی آسان

-5سنسور بخش مرکرزی دتکتور به دو صورت دتکتور های متعارف GFE BASE یا Deep Base می باشد.

آژیر فلاشر (استروب لایت) متعارف گلوبال فایر

فلاشر با بالاترین تکنولوژی ساخت واینکه با پایین ترین سطح مقداری انرژی مصرفی ، نور فلشر با قدرت مشاهده ای بالایی را دریافت خواهید کرد.

آژیر بسیار کم مصرف به صورت یک آژیر با سایز مناسب یا به عنوان یک هشدار دهنده به دیتکتور های سیستم متعارف می باشد.

این نوع آژیر 4 نوع صدای مختلف دارد .که صدای آن در صورت نیاز بوسیله یک پتاسیومتر تغییر می کند.

شاسی دستی متعارف گلوبال فایر

این شاسی دستی به منظور سازگاری با سیستم طراحی وتولید شده است. که با تمام کنترل پنل های GFEسازگاری دارد.

سطح شاسی بوسیله یک طلق شیشه ای پوشانده شده است . این شاسی می تواند به دو حالت عادی ودر حالت هشدار باشد. که بعد از فعال شدن به یک کلید به حالت اولیه بر می گردد

سیستم های آدرس پذیر سری Junior از سری محصولات گلوبال فایرGlobal fire

کلیه تجهیزات تولیدی کارخانه GFE از سری جونیور مطابق با استاندارد EN54 بخش 2 و 4 طراحی و ساخته شده است.

پانلهای آدرس پذیر سری جونیور با امکان توسعه حداکثر تا 2 لوپ امکان پذیرش 125 قطعه در هر لوپ را دارا می باشند. در صورت نیاز به لوپ های بیشتر می توان از پانل های سری Juno – net با امکان افزایش تا 13 لوپ استفاده نمود. کلیه قطعات به صورت سخت افزاری آدرس دهی می شوند.

هر دو مدل پانلهای آدرس پذیر GFE توانایی پذیرش و سرویس دهی به دتکتورهای GFE و Apollo و Hochiki را دارند، به عبارت دیگر پروتکل های هر 3 نوع دتکتور و البته سایر قطعات منطبق با آن نیز در این پانلها وجود دارد.( کلیه دتکتورهای آدرس پذیر دودی – حرارتی و ترکیبی)

پانلهای سری جونیور و جیونت در هر لوپ می توانند با احتساب همان تعداد 125 قطعه به بیم دتکتور، ماژولهای ورودی/ خروجی، پانلهای متعارف اریون متصل شوند. همچنین امکان برقراری شبکه بین پانلهای آدرس پذیر با یکدیگر یا ارتباط با نرم افزار راهبری سیستم نیز وجود دارد.

استفاده از پایه دتکتور یکسان در سری آدرس پذیر و متعارف و سربندی یکسان نحوه نصب و عیب یابی هر دو سیستم رابسیار آسان نموده است.

جهت دریافت مشاوره فنی ، طراحی و بهترین قیمت سیستم اعلام حریق صنعتی برای کارخانه ها ، سوله ها و... فروشگاه آموت در خدمت شماست .

 

لطفا منتظر بمانید . . .