پچ پنل فیبر نوری

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت شبکه / پچ پنل شبکه
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

لگراند فرانسه در زمینه طراحی های نوین پچ پنل فیبر نوری نوعی نوآوری منحصر به فرد را در سطح جهانی ارائه نموده است كه میتواند قابلیت قراردادن انواع كانكتور، یونیت و بسیاری از اتصالات متنوع دیگر را برای تسهیل در دسترسی به انواع رسانه های ارتباطی و كابل كشی، فراهم نماید.

مطابق استاندارد های کابل کشی ساخت یافته، پچ پنل ها درون رک ها قرار می گیرند و همه کابل های شبکه به این پچ پنل ها متصل می شوند.

لذا بسیار مدرن, مقرون به صرفه و بهینه خواهد بود, چنانچه بتوانیم در یک پچ پنل فیبر نوری برای تمام رسانه های مورد نیاز پروژه اعم از CAT7 یا CAT6 و یا TV و تلفن و … اتصالات لازم را فراهم نماییم.

سینی فیبر یا پچ پنل ماژولار فیبر نوری لگراند (LCS2) با ظرفیت 12 لینک (Segmant) از طریق قرارگيری حداكثر 4 يونيت فيبر (هر یونیت 3 لینک يا 6 core) با عمق 1U، راحتی بيشتری را برای طراحی، نصب، تعمير، توسعه و نگهداری فراهم ساخته است.

بدين گونه كه با کمک قطعه 32709 ( Splice Pad ) داخل پچ پنل، اجرای مديريت كابل , Unjacket و Splice نمودن کابل Backbone یا segmentهای مربوطه بسيار آسان و سريع می باشد. و هنگام نصب در داخل رك به منظور راحتی در باز و بسته شدن بدنه اين دراور تا 30 درجه به سمت بالا يا پايين قابل انعطاف می باشد، همچنين برای راحتی در ورود و خروج كابل دارای شيب انتهايی 45 درجه و tail-coat می باشد.

اين پچ پنل ها دارای عمق 220 ميليمتر و ارتفاع 1U هستند.

ظرفيت اين سينی های پنل فيبرنوری حداكثر 24 رشته فیبر نوری برای رسانه های سری SC يا ST خواهد بود. چنانچه رسانه فيبرنوری بكار رفته از كانكتور های LC پشتيبانی نمايد، امكان نصب حداكثر 48 پورت LC در اين سری از سينی های پنل نوری فراهم می گردد.

از مزایای استفاده از کاست یونیت های مختلف در پچ پنل های ماژولار می توان به این نکته اشاره داشت که اگر كانكتوری به هر عنوان دچار مشکل شود فقط همان كانكتور تعویض می شود و نیاز به تعویض کامل پچ پنل نیست.

 

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر