رک ایستاده 42 یونیت عمق 107 عرض 80 طرح hp پایا سیستم

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت شبکه / رک شبکه
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

رک چیست؟

رک شبکه محفظه‌ای است که تجهیزات شبکه برای دسترسی راحت‌تر و امنیت بیشتر در رون آن قرار می‌گیرد. واحد اندازه گیری رک، یونیت و معادل 4.5 cm می‌باشد.

 

رک ایستاده 42 یونیت عمق 107 عرض 80 طرح hp پایا سیستم

این رک محصول برند ایرانی پایا سیستم است. درب جلو این محصول به ‌صورت چپ‌ گرد و مشبک می‌باشد که تک لنگه با قفل سوئیچی است. درب عقب آن مشبک دو لنگه است که دارای قفل سوئیچی چرخشی می‌باشد. همچنین این رک ایستاده 3 جفت پنل جانبی دارد که آن‌ها دارای قفل سوئیچی می‌باشند. این رک 42 یونیت دارای عمق 107، ارتفاع 204 و عرض 80 سانتی‌متر است. این محصول دارای ارتفاع 42 یونیت است که برای استفاده در شبکه‌های بزرگ گزینه‌ای بسیار مناسب است.

 

ویژگی‌های رک ایستاده 42 یونیت عمق 107 عرض 80 طرح hp پایا سیستم

این رک ویژگی‌های مختلفی دارد. از جمله استاندارد 19 اینچ، ظرفیت استاتیک و دینامیک به ترتیب 1361 و 1134 کیلوگرم ، دارای کلاهک توری، دارای پایه ثابت و چرخ به‌ صورت همزمان، دارای 3 جفت آداپتور عمودی و دارای سینی داکت جهت نصب پاور ماژول.

 

مشخصات کلی

این رک، یک رک شبکه است. شرکت سازنده‌ی این رک، شرکت پایا سیستم و محصول کشور ایران می‌باشد. این رک استاده، دارای 42 یونیت با عرض 80 سانتی‌متر، طول 204 سانتی‌متر و عمق 107 سانتی‌متر بوده و جنس بدنه‌ی رک فلز و نوع بسته بندی کارتنی است. رنگ این رک مشکی پودری الکترواستاتیک سمباده‌ای ضدخش می‌باشد.

 

مشخصات فنی

این رک دارای مشخصات فنی بسیاری می‌باشد. از جمله : درب عقب دارای قفل پیچی چرخشی، سقف دارای

کلاهک توری، امکان نصب سینی داکت 42 یونیت، درب عقل فلزی مشبک دولنگه، دارای پنل‌های سه ‌تکه‌ی بازشو در دو طرف،

امکان نصب فن تا حداکثر 6 عدد بر روی کیت فن، دارای 4 پایه ثابت با قابلیت تنظم ارتفاع، دارای 6 آداپتور عمودی و دارای 4 عدد چرخ.

 

نقاط قوت و ضعف

دارای چرخ و پایه در کنار هم، امکان نصب محفظه کابل، دارای کلاهک توری بر روی سقف، قابلیت کوپلینگ برای اتصال رک‌ها و قابلیت نصب سینی داکت.

 

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر