رک دیواری 12 یونیت پایا سیستم عمق 60

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت شبکه / رک شبکه
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

رک دیواری 12 یونیت پایا سیستم عمق 60

رک دیواری که در فضاها و شبکه‌های کوچک یا بخشی از شبکه‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از انواع رک‌های شبکه است که تولد برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود. رک دیواری 12 یونیت پایا سیستم عمق 60 با ارتفاع 60،‌ عمق 60 و عرض 60 تولید شده و درب جلوی آن از جنس پلکسی فریم ‌دار بوده و دارای یک پنل ثابت، یک جفت آداپتور عمودی و به منظور تهویه‌ی داخل رک، دارای یک فن می‌باشد. همچنین یک پاور 3 پورتی هم برای توزیع برق داخل این رک قرار داده شده است. از دیگر متعلقات این رک می‌توان به پیچ و مهره اشاره کرد.

 

مشخصات کلی

این رک که یک نوع رک شبکه و محصول شرکت پایا سیستم است، دارای 12 یونیت و طول، عرض و ارتفاع 60 می‌باشد. جنس بدنه‌ی آن فلزی بوده و رنگ آن مشکی پودری الکترواستاتیک سمباده‌ای ضدخش است.

 

مشخصات فنی

درب جلوی رک دیواری 12 یونیت پایا سیستم عمق 60 دارای قفل سوئیچی می‌باشد. این رک همچنین یک بسته پیچ و مهره، پنل‌های جانبی بازشو، یک عدد فن و یک عدد آداپتور عمودی دارد. درب رک شیشه‌ای فریم دار بوده و امکان نصب بازویی نگهدارنده زیر رک جهت نصب بر روی دیوار وجود دارد.

 

نقاط قوت و ضعف

دارای پنل بازشو، امکان نصب فن تا حداکثر 2 عدد بر روی کیت فن، دارای 1 عدد فن و قابلیت نصب درب بصورت فلزی مشبک یا تمام فلزی.

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر