فلکس گیرRAHFLEX

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت شبکه / ابزار کار شبکه
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

در زمان کاربرد و نصب انواع لوله فلکسیبل هوا نیاز به قطعات، اتصالات وملزوماتی می باشد که بدون این ملزومات روند کاربریِ لوله فلکسیبل هوا دچارِ اختلال می گردد.

از این ملزومات تحت عناوینی مثلِ رابط ها، تبدیلهای هوا، زانویی،سه راهی،چهارراهی ها، پلنیوم باکس ها،بست هوابندی و ساپورت لوله فلکسیبل هوا نام برده می شود که به اختصار به معرفیِ این قطعات و ملزومات می پردازیم:

الف- رابط لوله فلکسیبل هوا:با توجه به طول های محدودِ انواع لوله فلکسیبل هوا(نهایت طول هر قطعه لوله فلکسیبل هوا ۱۰ متر می باشد)، اجباراً برای طولهای بالاتر، باید برای مرتبط کردنِ لوله های فلکسیبل از رابط استفاده نمود . رابط لوله فلکسیبل هوا از ورق گالوانیزه در قطرهای متنوع و ضخامت های گوناگون ساخته می شود. قطر رابط دقیقا به قطر لوله فلکسیبل هوا بستگی دارد و طوری ساخته می شود که لوله فلکسیبل هوا از دوطرف بتواند به رابط متصل شود امکانِ ایجادِ طولهای بیشتر را ایجاد کند.ضخامت ورق رابط لوله فلکسیبل هوا نیز هرچه قطر لوله فلکسیبل بالاتر می رود،بیشتر می شود. در لوله های فلکسیبل مکنده این ضخامت ورق بیشتر اهمیت پیدا می کند. دلیلِ اینکه جنس ورق رابطِ لوله فلکسیبل هوا از نوع گالوانیزه می باشد این موضوع می باشد که اگر در سیستم مکش یا دمشِ هوا رطوبت و بخار وجودداشته باشد، رابطِ لوله فلکسیبل هوا مقاومت و ساختارِ خود را حفظ نماید و دچارِ استهلاک نگردد.

جهت دریافت مشاوره فنی و بهترین قیمت شرکت آموت نماینده محصولات رهورد خراسان در خدمت شماست .

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر