سیستم اطفای گازی یوروگاردینHFC۲۲۷ea

دسته بندی: قیمت سیستم اطفاء حریق / قیمت سیستم اطفا حریق گازی / قیمت اطفا حریق گازی یورو گاردین
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

کاربرد اطفای گازی یوروگاردین HFC۲۲۷ea

HFC-227ea حفاظت عالی در برابر آتش را در طیف وسیعی از کاربردها از تجهیزات حساس الکتریکی گرفته تا کاربردهای صنعتی با استفاده از مایعات قابل اشتعال ارائه می دهد. HFC-227ea برای برنامه‌هایی ایده‌آل است که در آن پاک‌سازی سایر رسانه‌ها مشکل ایجاد می‌کند، جایی که وزن در مقابل پتانسیل سرکوب یک عامل است، جایی که به یک رسانه غیر رسانای الکتریکی نیاز است و سازگاری افراد یک عامل مهم است. هنگامی که تأثیرات زیست محیطی مورد توجه است، HFC-227ea به ویژه مفید است. پتانسیل تخریب لایه ازن صفر، پتانسیل کم گرمایش زمین و عمر کوتاه جوی دارد.

این ویژگی‌ها آن را نه تنها برای نصب‌های جدید با استفاده از سیستم‌های سیل کل Fike، بلکه برای برنامه‌های جایگزین Halon 1301 مناسب می‌سازد. HFC-227ea یک گاز فشرده بی بو، بی رنگ و مایع است. (برای اطلاعات بیشتر به جدول خصوصیات فیزیکی مراجعه کنید). به عنوان یک مایع ذخیره می شود و به عنوان یک بخار بی رنگ و غیر رسانای الکتریکی که شفاف است و دید را مخفی نمی کند در خطر پخش می شود. هیچ باقیمانده ای باقی نمی گذارد و دارای سمیت قابل قبولی برای استفاده در فضاهای اشغال شده در غلظت طراحی است. HFC-227ea آتش را با ترکیبی از مکانیسم های شیمیایی و فیزیکی خاموش می کند. HFC-227ea اکسیژن را جابجا نمی کند و بنابراین برای استفاده در فضاهای اشغالی بدون ترس از کمبود اکسیژن بی خطر است.

 

کارایی اطفای گازی یوروگاردین HFC۲۲۷ea

HFC-227ea یک عامل اطفا حریق موثر است که می تواند در انواع آتش سوزی ها استفاده شود. برای بسیاری از آتش سوزی های سطحی مانند مایعات قابل اشتعال و بیشتر مواد جامد قابل احتراق موثر است.

بر اساس وزن عامل، HFC-227ea یک عامل خاموش کننده گازی بسیار موثر است. غلظت اطفاء HFC-227ea برای مواد احتراق معمولی کلاس A 6.25 حجمی است. حداقل غلظت طراحی برای کل کاربردهای سیل باید مطابق با NFPA 2001 باشد.

 

مشخصات فنی اطفای گازی یوروگاردین HFC۲۲۷ea

HFC-227ea با این مشخصات تولید می شود:

• درصد مول: 99.0 حداقل

• اسیدیته، ppm بر حسب وزن: 3.0 حداکثر

• محتوای آب، درصد وزنی: 0.001 حداکثر

• باقیمانده های غیر فرار، گرم/100 میلی لیتر: حداکثر 0.05

سمیت

سم شناسی HFC-227ea به طور مطلوب با سایر عوامل سرکوب کننده مقایسه می شود. LC50 HFC-227ea بیشتر از 800000 ppm است. HFC-227ea از نظر حساسیت قلبی از طریق پروتکل های آزمایش تایید شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ارزیابی شده است. نتایج آزمایش نشان می دهد که تحمل قلبی به HFC-227ea بالاتر از سایر عوامل سرکوب کننده است و برای استفاده ایمن در فضاهای اشغالی قابل قبول است. HFC-227ea در صورت قرار گرفتن در معرض شعله های آتش تجزیه می شود و اسیدهای هالوژن تشکیل می دهد. با استفاده از سیستم های تشخیص زودهنگام Fike و نصب صحیح سیستم، تشکیل این اسیدها به حداقل می رسد. هنگامی که به درستی اعمال و نصب شود، تولید این محصولات جانبی HFC-227ea باید حداقل باشد.

تائیدیه HFC-227ea با استاندارد NFPA 2001 شناخته شده است.

• UL Listed - Ex4623

• FM تایید شده - 3014476

704 S.W. خیابان دهم

 

جهت دریافت مشاوره فنی رایگان، طراحی و بهترین قیمت سیستم های اطفاء حریق، اطفا حریق آبی، اطفا حریق گازی با شرکت آموت نماینده فایک با گارانتی  تماس بگیرید.

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر