اسپرینکلر دیواری

دسته بندی: قیمت سیستم اطفاء حریق / قیمت تجهیزات اطفا حریق / قیمت اسپرینکلر
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

اسپرینکلر دیواری یا اسپرینکلر بغل زن یکی از اجزای مهم و اساسی سیستم اطفا حریق آبی می باشد که شکل و طراحی منحصر به فردی دارد. این اسپرینکلر یکی از انواع اسپرینکلرها می باشد که در بروز آتش سوزی جهت کنترل حریق بسیار کاربردی می باشند. این نوع اسپرینکلر سرعت عمل بالا و شعاع پوشش بالای را دارد.

 

انواع اسپرینکلر

اسپرینکلر دیواری

اسپرینکلر بالا زن

اسپرینکلر پایین زن

علت نام گذاری اسپرینکلر دیواری به این دلیل می باشد که پاشیدن آب در این اسپرینکلر به سمت دیوار می باشد.

 

نحوه کار اسپرینکر دیواری

بعد از بروز آتش و تشخیص آن توسط سیستم اعلام حریق، اسپرینکلر دیواری آب توسط اسپرینکلر فعال شده و موجب مهار حریق می شود. جهت استفاده بهینه از این محصول باید استانداردهای مورد نظر را داشته باشد.

 

کاربرد اسپرینکلر دیواری

اسپرینکلر دیواری از کم هزینه ترین اجزای سیستم اطفا حریق می باشد. و امروزه به دلیل ضرورت نصب سیستم اعلام و اطفا حریق در اماکن مسکونی، تجاری و صنعتی بسیار کاربرد دارد. در واقع در هر مکانی که احتمال آتش سوزی باشد نصب اسپرینکلر دیواری در راه رو و راه پله بسیار واجب و ضروری است.

 

قیمت اسپرینکلر دیواری

شرکت فنی مهندسی فراحفاظ آموت به عنوان شرکت سیستم های حفاظتی و امنیتی بهترین اسپرینکلر های دیواری را بعد از مشاوره و بازدید از پروژه به شما معرفی می کند. جهت اطلاع از قیمت اسپرینکلر دیواری و انواع سیستم اعلام و اطفا حریق با ما تماس بگیرید. فروش عمده تجهیزات اعلام حریق در سراسر کشور با قیمت مناسب در این شرکت صورت می گیرد.

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر