کنترل پنل دزدگیر پارادوکس EVO HD

دسته بندی: سیستم اعلام سرقت / دزدگیر پارادوکس / امنیت بالا Digiplex
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
مقایسه
توضیحات

 

کنترل پنل EVOHD دزدگیر پارادوکس دارای 192 زون است که 8 زون این دستگاه مرکزی قابلیت دوبرابر شدن را دارد.کنترل پنل دزدگیر پارادوکس EVO HD می تواند از کنترل تردد و زون های آدرس پذیر دارای پاور قدرتمند پشتیبانی کند. کنترل پنل EVOHD قادر است چشمی HD77 دزدگیر پارادوکس را پشتیبانی کند. EVOHD قادر است از طریق سیم کارت سری PCS و ماژول اینترنت IP150 و همچنین ماژول صوتی VDMP3 را نیز پشتیبانی کند. از طریق متد های برقراری ارتباط افزونه این کنترل پنل دیجیپلکس، گزارشاتی برای سیستم نظارت مرکزی، از طریق شبکه، GSM، GPRS و یا خطوط تلفن مخابره می گردد.

ویژگی کنترل پنل دزدگیر پارادوکس EVO HD

کنترل پنل EVOHD دارای 4 عدد PGM روی برد و همچنین یک عدد PGM رله 5 آمپری می باشد. لازم به ذکر است که  PGM1 قابلیت عملکرد به عنوان یک ورودی دو سیمه تشخیص دود را داراست.
منبع تغذیه کنترل پنل EVOHD دزدگیر پارادوکس 2/5 آمپر می باشد که دارای توان 2 آمپری موجود برای استفاده ماژول ها و دستگاه ها می باشد. همچنین شارژ باتری این سیستم به گونه ای سریعتر و انطباق پذیر تر انجام می گیرد. با استفاده از مبدل 75VA  تا ۲ آمپر از توان توسط خروجی کمکی استفاده شده و یک باتری 7AH از این طریق ظرف مدت چند ساعت شارژ خواهد شد.
امکان گزارش دستکاری دستگاه های متصل به EVOHD بدون نیاز به سیم کشی اضافی از دیگر قابلیت های مورد توجه این کنترل پنل پارادوکس می باشد.
این کنترل پنل به آسانی قابل نصب بوده و قادر است تا ۲۵۴ دستگاه امنیتی و ۱۹۲ زون را پشتیبانی نماید.  قابلیت تخصیص آسان زون ها در این کنترل پنل، این امکان را فراهم می سازد که هر سنسوری بدون در نظر گرفتن مکان و موقعیت آن به هر زون دلخواهی تخصیص داده شود.
نکته دیگر اینکه ، نرم افزار داخلی این دزدگیر می تواند با استفاده از USB307 و نرم افزار WINLOAD به روز رسانی گردد. همچنین قابلیت همخوانی با نرم افزار NEWARE را نیز دارد.
لازم به ذکر است که کنترل پنل EVOHD می تواند از ریموت REM3 دزدگیر پارادوکس پشتیبانی کند. EVOHD همچنین می تواند از 254 ماژول افزایش دهنده BUS نیز پشتیبانی کند. این کنترل پنل پارادوکس دارای 999 کد کاربر و 8 پارتیشن است و همینطور می تواند تا 2048 رویداد را در حافظه موقت خود ذخیره نماید.
از گفتنی های دیگر در مورد کنترل پنل EVOHD قابلیت برنامه ریزی از راه دور به وسیله کاربر اصلی یا نصاب است. گفتنی است که این کنترل پنل دارای باتری بک آپ داخلی برای از بین نرفتن تاریخ و ساعت نیز هست. همچنین این قابلیت وجود دارد که برای فعال یا غیرفعال کردن خروجی تغذیه تنها از یک دکمه فشاری استفاده نمود.

مشخصات فنی  کنترل پنل EVO HD دزدگیر پارادوکس

Paradox EVOHD
نسخه ای ارتقا یافته از EVO192 بوده و هسته مرکزی سیستم Insight است، که قابل استفاده با سنسور HD77 می باشد. این کنترل پنل امکان شماره گیری سریعتر بر خطوط VOIP را در 1200 baud فراهم نموده و دارای توان مصرفی بالای 3.5 آمپر می باشد.
• شماره گیری سریعتر خطوط VOIP در 1200baud
• شارژ موثر باتر تا 1.5 آمپر
• منبع تغذیه
• 2.5 آمپر
• توان 2 آمپری موجود برای استفاده ی ماژول ها و دستگاه ها
• درگاه دیجیتالی
• تامین پیوسته توان و مدیریت ارتباط دو طرفه بین کنترل پنل و ماژول ها
• استفاده کارآمد از زون ها
• امکان گزارش دستکاری دستگاه های متصل به EVOHD بدون نیاز به سیم کشی اضافی
• تنظیمات PGM
• دارای چهار PGM روی برد
• دارای یک PGM رله 5 آمپری
• قابلیت عملکرد PGM1 به عنوان یک ورودی دو سیمه تشخیص دود
EVOHD نسخه ای ارتقا یافته از EVO192 بوده و هسته مرکزی سیستم Insight است، که قابل استفاده با سنسور HD77 می باشد. این کنترل پنل امکان شماره گیری سریعتر بر خطوط VOIP را در 1200 baud فراهم نموده و دارای توان مصرفی بالای 3.5 آمپر می باشد. همچنین شارژ باتری این سیستم به گونه ای سریعتر و انطباق پذیر تر انجام می گیرد. با استفاده از مبدل 75VA تا 2 آمپر از توان توسط خروجی کمکی استفاده شده و یک باتری 7AH از این طریق ظرف مدت چند ساعت شارژ خواهد شد.
از طریق متد های برقراری ارتباط افزونه این کنترل پنل، گزارشاتی برای سیستم نظارت مرکزی، از طریق شبکه، GSM، GPRS و یا خطوط تلفن مخابره می گردد.
این کنترل پنل به آسانی قابل نصب بوده و قادر است تا 254 دستگاه امنیتی و 192 زون را پشتیبانی نماید. قابلیت تخصیص آسان زون ها در این کنترل پنل، این امکان را فراهم می سازد که هر سنسوری بدون در نظر گرفتن مکان و موقعیت آن به هر زون دلخواهی تخصیص داده شود.

 قیمت و خرید کنترل پنل دزدگیر پارادوکس EVO HD

برای دریافت قیمت و خرید  محصولات  دزدگیر پارادوکس کانادا  با بهترین قیمت، 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش  ،  دریافت مشاوره فنی و شرکت در کلاس های آموزشی رایگان  فروشگاه آموت نماینده پارادوکس کانادا  در ایران  در خدمت شماست .

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر