نرم افزار اکسون اینتلکت axxon intellect

دسته بندی: قیمت دوربین مداربسته / نرم افزار نظارت تصویری / نرم افزار اکسون axxon
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

شرکت اکسون سافت، یک شرکت متخصص در زمینه تولید نرم افزار دوربین مدار بسته می باشد. دفتر اصلی این شرکت با 220پرسنل در کشور روسیه و در شهر مسکو قرار دارد. این شرکت دارای 38 دفتر در سراسر دنیا و از جمله کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

جهت نصب با شرکت آموت تماس بگیرید

نرم افزارهای اکسون در دو سطح به نامهای ، آکسون نکست (Axxon Next) و آکسون اینتلکت (Axxon Intellect ) ارائه می گردد.

نرم افزارآکسون نکست (Axxon Next)

نرم افزار اکسون نکست نسخه 4 یک نرم افزار هوشمند و Open Platform نظارت تصویری می باشد.نرم افزار اکسون نکست قابل پشتیبانی از بیش از 10000 مدل IP Camera، دستگاه های DVR و NVR را دارا می باشد.

 

امکانات ویژه نرم افزار اکسون نسخه 4

 

محیط گرافیکی جدید (New GUI) شامل جستجوی خودکار دوربینها، پنل جدید مدیریت آلارم و ... انجام تنظیمات گروهی برای دوربینها قابلیت نصب بر روی سیستم عامل Linux مانیتورینگ و انجام تنظیمات چندین مرکز مستقل، تنها از یک نقطه (MultiDomain Monitoring)

امکان فشرده سازی دوباره تصویر با فرمت Motion Wavelet جهت انتقال آن، متناسب با هر نوع پهنای باند شبکه

به اشتراک گذاری چیدمان دوربین ها برای هر کاربر (Layout Sharing)

قابلیت اتصال به LDAP جهت تعریف سطوح دسترسی کاربران (Active Directory)

پشتیبانی از کارت حافظه دوربینها• قابلیت سریع Export تصاویر ویدیویی با فرمت های AVI,EXE,MKV با قابلیت رمز نگاری

پشتیبانی از Onvif Profile S & G

امکان نمایش تصویر دوربینها با فرمت H.264 در محیط وب

پشتیبانی از Multicasting

ایجاد حق تقدم برای کنترل دوربین های PTZ

قابلیت پشتیبان گیری از تنظیمات نرم افزار

پشتیبانی از H.265

همخوانی با پردازنده های Intel Quick Sync جت کاهش درصد پردازش CPU سرورها

 

مزایای تامین نرم افزار اکسون از شرکت AxxonSoft

 

دارای دفتر رسمی در ایران

به روز رسانی رایگان

پشتیبانی رایگان و بدون هزینه نگهداری

بدون نیاز به اینترنت جهت به روز رسانی و یا فعال سازی

عدم وابستگی لایسنس نرم افزار به مشخصات فیزیکی دوربین ها و سرورها

جستجوی هوشمند و پیشرفته در آرشیو تصاویر

به کارگیری سناریوهای گوناگون و متنوع در هنگام وقوع یک رخداد

استفاده از آنالیتیکهای دوربین، جهت کاهش درصد پردازش CPU سرورها

دارای نرم افزارهای رایگان جهت سیستمهای عامل : iOS , Android , Windows Mobile

قابلیت مانیتورینگ از طریق وب

قابل ارائه در نسخه های مختلف و متناسب با هر بودجه

تشخیص چهره در نرم افزار اکسون

تشخیص چهره در نرم افزار اکسون نکست، الگوریتم و موتور بسیار قوی و دقیقی دارد. با استفاده از نقاط بسیاری در صورت و فاصله اجزای صورت با یکدیگر، تشخیص چهره در نرم افزار اکسون نکست انجام می شود.

ریش، سیبیل، عینک آفتابی و دیگر موارد هیچ گونه تاثیری در این فرایند ندارد.

جستجوی چهره در آرشیو فیلم ها :

با فعال کردن این ویژگی، نرم افزار اکسون نکست با استفاده از دوربین تحت شبکه و یا آنالوگ اقدام به ثبت تمامی چهره ها و ایجاد متادیتا از آنها می کند تا در صورت لزوم و با مراجعه به آرشیو تصاویر، و آپلود یک تصویر از چهره فرد، تمامی ترددهای او را در دوربینها پیدا کرد.

حتی می توان با دادن عکس قدیمی از فرد، چهره او را در آرشیو تصاویر پیدا کرد.

از دیگر ویژگی های جستجوی چهره در نرم افزار نظارت تصویری اکسون این است که می توان با تعیین درصد شباهت، افراد شبیه به فرد مورد نظر را نیز جستجو نمود.

 

لیست سیاه و سفید :

با فعال کردن این ویژگی، نرم افزار اکسون نکست با استفاده از دوربین تحت شبکه و یا آنالوگ اقدام به ثبت تمامی چهره ها و ایجاد متادیتا از آنها می کند، اما در اینجا کاربر لیست های دلخواهی از چهره ها در دیتابیس نرم افزار ایجاد می کند تا در مواقع مشاهده فرد، اقدامات لازم صورت پذیرد.

به عنوان مثال، می توان لیستی از مشتریان وفادار و ثبت چهره آنها در نرم افزار ایجاد کرد تا در صورت ورود افراد به هر شعبه از فروشگاه به آنها پیام کوتاه خوش آمد ارسال شود و یا لیستی از سارقان و یا افراد تحت جستجو را ایجاد کرد تا در صورت تردد آنها پیام اخطار به گارد امنیتی و اتاق مانیتورینگ ارسال شود و در یک مورد کاربردی دیگر می توان چهره های پرسنل یک مجموعه را وارد کرد تا در صورت ورود، گیت یا درب برای آنها به صورت خودکار باز شود.

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست، قادر به تشخیص پلاک خودروهای ایرانی می باشد.اساس کار پردازش تصویر و پلاک خوان بدین صورت می باشد که به محض دریافت فریمهای ویدیویی از تصاویر دوربین های مداربسته نرم افزار در کسری از ثانیه شروع به پردازش و ثبت پلاک می کند.

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست قادر است تا پلاک خودروها را تا سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ثانیه را ثبت نماید که به پلاک خوان جاده ای شهرت دارد و کاربرد آن در جاده ها و معابری هست که سرعت خودرو بیش از ۲۰ کیلومتر است.نوع دیگر پلاک خوان که به پلاک خوان پارکینگی شهرت دارد سرعت خودورها را تا ۲۰ کیلومتر در ساعت را ثبت می کند که به فریم های کمتری جهت پردازش نیاز دارد.

 

شرایط پلاک خوانی در نرم افزار اکسون

شرایط پلاک خوانی به عوامل متعددی بستگی دارد. و تنها در صورتی که این موارد رعایت شود می توان به حداکثر دقت دست یافت.

نوع دوربین پلاک خوان (رزولوشن و نرخ فریم در ثانیه)

موقعیت نصب دوربین شامل ارتفاع دوربین و زوایا از محور افقی

لنز مناسب جهت پلاک خوانی

ویژگیهای دوربین پلاک خوان

انوع پلاک خوانی در نرم افزار اکسون نکست

دو نوع پلاک خوانی در نرم افزار اکسون نکست وجود دارد.

۱- ثبت پلاک (شامل گزارش از تردد تمامی پلاکها) و سپس جستجوی پلاک در آرشیو تصاویر ضبط شده.این ویژگی در لایسنس پک AI در نرم افزار وجود دارد که در نسخه نرم افزار Axxon Next Professional برای هر دوربین خاص می توان لایسنس آن را تهیه کرد اما در نسخه Axxon Next Universe به صورت پیش فرض برای هر دوربین، لایسنس آن فعال است.

همانطور که در فیلم روبرو مشاهده می کنید، مراحل جستجو و پیدا کردن یک پلاک خاص را در آرشیو تصاویر انجام می شود.

پخش ویدیو

۲- نوع دوم پلاک خوانی بدین صورت است که این قابلیت وجود دارد تا یک بانک اطلاعاتی از پلاکهای مد نظر خود داشته باشید تا در نرم افزار هر عملیاتی را بر اساس لیست پلاکها انجام دهید. به عنوان مثال می توانید لیستی از پلاکها را درست نمایید و در لیست سیاه قرار دهید تا در صورت مشاهده این خودروها آلارمی ایجاد شود و یا پیام کوتاه ارسال شود و یا هر عملیات دیگر.

و یا اینکه لیست دیگری درست نمایید و از طریق ماژولهای I/O به گیتهای ورودی فرمان دهید تا آنها هنگام ورود خودرو باز شوند.

این قابلیت نیاز به لایسنس جداگانه دارد که قابلیت اضافه شدن در نسخه Professional و Universe را دارد.

 

پلاکهای شخصی، عمومی(ع)، دولتی(الف)، تاکسی(ت)، پلاکهای ولیچر، منطقه آزاد انزلی در نرم افزار اکسون نکست پشتیبانی می شوند.

 

پک فروشگاهی نرم افزار اکسون نکست

نرم افزار اکسون نکست، یکی از معروفترین نرم افزارهای حوزه Retail یا فروشگاهی محسوب می شود. پک AI شامل آنالیتیکهای مفید و کاربردی برای استفاده در فروشگاه ها می باشد. با استفاده از این آنالیتیکها و گزارش های تولیدی از نرم افزار می توان به اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه بازایابی، مشتری مداری، مدیریت بهینه فروشگاه، اطلاع از سلیقه مشتریان و در نتیجه فروش بیشتر دست یافت.

ارتباط با صندوق های فروشگاهی

نرم افزار اکسون نکست داده ها را از صندوق فروشگاهی دریافت می کند و آنها را به فیلمهای ویدیویی گرفته شده توسط دوربین نظارتی الحاق می نماید .اطلاعات رسید فروشگاه به صورت متن بر روی تصاویر زنده منتشر می شود، در این وضعیت اپراتور می تواند اجناس در حال بارکدشدن را مستقیما” بر روی تصاویر دوربین ملاحظه و مقایسه نماید. همچنین این قابلیت وجود دارد تا رنگ متن اسم اجناس دسته بندی شود تا اپراتور به راحتی بتواند اجناس مهم را ردیابی نماید.

قابلیت دیگری که این ماژول فراهم می کند، جستجوی اقلام مورد نظر و شماره رسید مشتری در نرم افزار اکسون و مشاهده فیلم آرشیوی هست که درآن لحظه مشتری خرید نموده.به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که از یک فروشگاه خرید کرده است و بعد از چند روز متوجه می شود در هنگام پرداخت، وسیله ای را جا گذاشته است اگر فرد با رسید خود به بخش نظارت تصاویر مراجعه کند با وارد کردن شماره رسید این فرد در نرم افزار، در عرض چند ثانیه قادر خواهید بود تا فیلم ضبط شده او را در هنگام خرید مشاهده نمایید.لازم به ذکر است تخفیفات و مرجوعی و جستجو بر اساس اقلام خریداری شده نیز در نرم افزار اکسون نکست وجود دارد.

این ویژگی نیازمند آن هست که برند صندوق فروشگاه جز برندهای پشتیبانی شرکت اکسون باشد.

شمارش افراد

این ماژول از نرم افزار اکسون نکست، جهت شمارش افراد ورودی و خروجی از یک محیط را به شما نمایش می دهد.

این آمار می تواند جهت تحقیقات و بازاریابی فروش مورد استفاده قرار بگیرد.

شمارش افراد در صف

این ماژول از نرم افزار، افراد حاضر در محیطی که صف تشکیل شده را شمارش می نماید.

شمارش افراد در صف به شناسایی تعداد مشتریان حقیقی کمک می کند و قادر خواهید تا در کوتاه مدت و دراز مدت منابع انسانی را مدیریت نمایید.

الگوریتم پیشرفته در این آنالیتیک بین افراد دائمی در صف و افرادی که جهت سوال و یا مقاصد دیگری به صورت موقت به صف نزدیک می شوند را تشخیص می دهد.

این ویژگی می تواند در مدیریت کانترهای فروش و زمان باز کردن کانتر جدید به شما کمک کند.

قابلیت Heat Map

نقشه گرافیکی از حضور افراد و زمان صرف شده آنها در قسمتهای مختلف یک فروشگاه را نمایش می دهد. این ویژگی می تواند از طریق جستجوهای هوشمند در نرم افزار، تراکم تعداد افراد بازدیدکننده را نشان دهد.

از این نقشه می توان جهت محبوبیت یا عدم محبوبیت یک برند خاص را متوجه شد، زمانی که مشتریان روی یک کالا یا برند خاص وقت بیشتری صرف می کنند. همچنین تراکم نقاط مختلف یک فروشگاه و وسایل یا قفسه هایی که سد عبور مشتریان می شوند را مشخص کرد

تشخیص سن و جنسیت افراد

توسط دوربین و نرم افزار اکسون نکست سن و جنسیت اشخاص تشخیص داده می شوند.

تهیه گزارشهای مختلف

می توان از تمام قابلیتهای ذکر شده، گزارشهای متنوع در فرمتهای مختلف استخراج کرد.

 در نرم افزار اکسونArtificial intelligence هوش مصنوعی 

هوش مصنوعی، که توسط ماشینها و دستگاه ها و نرم افزار ها ارائه می شود بر خلاف هوش طبیعی که توسط انسانها یا حیوانات است فاقد احساس و عواطف هست.به زبان عامیانه اصطلاح هوش مصنوعی اغلب برای توصیف ماشینهایی به کار می رود که عملکردهای شناختی را که انسان با ذهن خودش مرتبط می سازد را تقلید می کند مانند یادگیری و حل مسئله.

ویژگی ایده آل هوش مصنوعی، توانایی آن در منطقی سازی و انجام اقداماتی است که بیشترین شانس را برای دستیابی به یک هدف خاص دارند. زیرمجموعه هوش مصنوعی یادگیری ماشینی است ، که به مفهومی اشاره دارد که برنامه های رایانه ای می توانند بطور خودکار از داده های جدید بیاموزند و با آنها سازگار شوند بدون اینکه توسط انسان کمک شود. تکنیک های یادگیری عمیق یا همان Deep Learning این یادگیری خودکار را از طریق جذب مقدار زیادی از داده های بدون ساختار مانند متن ، عکس یا فیلم امکان پذیر می کند.

یادگیری عمیق یا Deep Learning

یادگیری عمیق یک روش یادگیری ماشینی است که به کامپیوترها یاد می دهد آنچه را که به طور طبیعی به انسان می آید انجام دهند. به عنوان مثال، یادگیری عمیق یک فناوری کلیدی در پشت اتومبیل های بدون راننده است که به آنها امکان می دهد که یک علامت توقف را تشخیص دهند یا یک عابر پیاده را از یک چراغ متمایز کنند. این کلید کنترل صدا در دستگاه های مصرف کننده مانند تلفن ها ، تبلت ها ، تلویزیون ها و بلندگوهای هندزفری است. یادگیری عمیق اخیراً و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نتیجه ای است که قبلاً امکان پذیر نبود.

در یادگیری عمیق ، یک مدل کامپیوتری یاد می گیرد که کارهای طبقه بندی را مستقیماً از روی تصاویر ، متن یا صدا انجام دهد. مدل های یادگیری عمیق می توانند به مدرن ترین دقت برسند ، گاهی اوقات از عملکرد سطح انسانی فراتر می روند. مدل ها با استفاده از مجموعه بزرگی از داده های دارای برچسب و معماری شبکه عصبی که حاوی لایه های بسیاری هستند ، آموزش می بینند.

هوش مصنوعی در نرم افزار نظارت تصویری اکسون نکست

نرم افزار اکسون نکست نیز با استفاده از این فن آوری قادر است تا پردازشهای تصویر یا آنالیتیکهای تصویری را با بهترین دقت انجام دهد.هوش مصنوعی در تشخیص دود و آتش، تشخیص انسان از سایر، تشخیص پلاک خودرو، تشخیص چهره و … در نرم افزار اکسون نکست به کار رفته است.

هوش مصنوعی در نرم افزار اکسون در موارد زیر بسیار پرکاربرد است.

تشخیص رفتارشناسی افراد

تشخیص انسان از سایر

تشخیص و شناسایی و شمارش اشیا

تشخیص ابزار حفاظت شخصی افراد

آنالیتیک رفتارشناسی یا AI Human Behavior

شبکه عصبی موقعیت بدن، سر و اندام فرد را مشخص می کند، این امر تشخیص برخی از رفتارها را نیزامکان پذیر می کند.در این نوع آنالیتیک تمامی اعضای بدن فرد، مفاصل و اسکلت او توسط پردازش تصویر مشخص میشود. ردیابی انسان می تواند در اجرای ایمنی محل کار در تأسیسات تولیدی یا سایت های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. فردی که در کنار خودپرداز خم شده به احتمال زیاد یک سارق است. تشخیص اسلحه کشیدن در بانک ها یا فروشگاه ها برای اطلاع از سرقت مسلحانه در شرایطی که کارکنان نمی توانند دکمه اخطار و زنگ را بزنند، برای گارد امنیتی بسیار مفید است. برای کنترل طول صف می توان از شمارنده افراد، مبتنی بر ابزار تشخیص وضعیت استفاده کرد. تشخیص نگهداشتن نرده توسط فرد نیز به درخواست یک شرکت بزرگ تولیدی که نیاز به نظارت بر ایمنی محل کار داشت، در نرم افزار اکسون نکست ساخته شد.

به عنوان مثال در فیلم روبرو مشاهده می کنید که در صورت افتادن فرد یا خوابیدن، نشستن افراد، اسلحه کشیدن، تسلیم شدن افراد، نرم افزار اکسون رفتارها را شناسایی و اخطار می دهد. خوابیدن فرد در محیط کارخانه، نشستن در محیط ممنوعه برای فردی که قصد خرابکاری دارد می تواند تشخیص و اخطارهای مربوطه به موقع داده شود.

تشخیص تعداد بیشتر از افراد تعیین شده در صف نیز از دیگر آنالیتیکهای رفتارشناسی می باشد.

تشخیص نگهدارنده نرده به اجرای ایمنی کار در تأسیسات تولیدی ، سایت های ساختمانی ، کار در ارتفاع و غیره کمک می کند.بدین معنا که اگر فردی نرده را با دست نگیرد و ایمنی را رعایت ننماید، رفتار فرد توسط نرم افزار اکسون گزارش خواهد شد.

تشخیص انسان از سایرین یا Human Detection

شرکت اکسون شبکه های عصبی عمومی آموزش دیده برای شناسایی انسان دارد که حدود 90٪ دقت (یا حدود 10٪ هشدارهای دروغین) را ارائه می دهند. (میزان یادآوری حدود 85٪ است به این معنی که 85٪ اشیای موجود شناسایی می شوند.) بدین معنا که ما می توانیم از طریق آموزش و تکنولوژی Deep Learning فقط انسانها را در تصویر شناسایی کنیم و شاخ و برگ درختان، خودروها، حیوانات را به عنوان آیتمهای مورد شناسایی در نظر نگیریم و از آلارمهای اشتباه در سایتهای حفاظت پیرامونی جلوگیری نماییم.

شرکت اکسون سافت همچنین دپارتمانی دارد که شبکه های عصبی را برای رسیدگی به موارد خاص مشتری، از جمله شرایط نوری دشوار ، صحنه های خاص یا زاویه دید خاص ، آموزش می دهد. شبکه عصبی آموزش دیده وقتی به درستی انجام شود، فوق العاده خوب عمل می کند و برای دقت و فراخوان تا 95-96٪ بازدهی دارد.

دوربین های حرارتی ابزاری عالی برای محافظت از محیط های گسترده و کار در شرایط سخت آب و هوایی هستند. بیایید ببینیم که چگونه یک شبکه عصبی از پیش آموزش دیده افراد را در فیلم های ویدئویی دوربین حرارتی تشخیص می دهد. این یک فرد را برجسته می کند اما یک وسیله نقلیه را برجسته نمی کند. در اینجا می بینیم که چگونه تجزیه و تحلیل ویدیو در یک سایت واقعی با زاویه گسترده تر عمل می کند.

تشخیص انسان از هوش مصنوعی برای محافظت از محیط و تشخیص نفوذ و همچنین برای اجرای ایمنی در محل کار، به ویژه برای جلوگیری از حضور شخصی در مناطق خطرناک استفاده می شود. مخصوصاً برای امکانات از راه دور بسیار مناسب است زیرا درصد کمی هشدار دهنده دروغین ایجاد می کند.

شناسایی نوع اشیا و شمارش آنها AI Object Detection/Counting

با استفاده از آنالیتیکهای هوش مصنوعی در نرم افزار اکسون می توان توسط دوربین نظارت تصویری پردازشهای هوشمند بسیاری انجام داد. به عنوان مثال می توان نوع شی خاصی که در کارخانه ای تولید می شود را تشخیص و آنها را شمارش کرد. همچنین توسط هوش مصنوعی در نرم افزار نظارت تصویری اکسون می توان شمارش دقیقی از افراد را داشته باشیم.

از تشخیص شی توسط هوش مصنوعی می توان به طور موثر برای شمارش بازدیدکنندگان استفاده کرد در اینجا ما یک زاویه دوربین غیر استاندارد داریم که دوربین رو به پایین است. اما هنوز ، تجزیه و تحلیل ویدئو بازدیدکنندگان را که از خط مجازی عبور می کنند ، به طور دقیق تشخیص می دهد. ما از این تجزیه و تحلیل برای کنترل تعداد بازدیدکنندگان در طبقه فروش استفاده می کنیم تا از محدودیت های ضد همه گیری موجود استفاده کنیم. این سیستم داده ها را از تمام نقاط دسترسی جمع می کند. با رسیدن به حد مجاز ، پیامی در ورودی های عمومی ظاهر می شود و بازدید کنندگان را وادار می کند منتظر اجازه دسترسی شوند.

در اینجا سیستم، در حال شمارش مخازن پروپان است که بر روی تسمه نقاله در حال حرکت هستند. ایده همان شمارش بازدیدکنندگان است ، فقط شبکه عصبی برای تشخیص مخازن پروپان آموزش دیده است. به این ترتیب است که ما می توانیم با استفاده از ابزارهای تشخیص استاندارد یکسان اما شبکه های عصبی مختلف ، از عهده کارهای مختلف برآییم.

نظارت بر زمان پارکینگ برای این پروژه حداکثر زمان مجاز پارک 30 دقیقه است. بنابراین سیستم یک وسیله نقلیه را شناسایی می کند و به طور مداوم آن را به عنوان یک جسم واحد ردیابی می کند. بعد از 30 دقیقه ، اپراتور اعلانی مبنی بر بیش از زمان مجاز دریافت می کند.

یک مثال کمتر معمول ، نظارت بر تعمیر و نگهداری چرخ های راه آهن است. تجزیه و تحلیل در حالی که افراد را نادیده می گیرد ، فقط چرخ های چرخ را تشخیص می دهد. با استفاده از عبور مجازی از خط ، می فهمد که چرخ های چرخ به سکوی ارتعاش (در مرکز تصویر) می چرخند ، و چه زمانی خاموش می شوند. این رویدادها به نرم افزار ERP شخص ثالث ارسال می شود که زمان سکونت چرخ ها را روی سکو اندازه گیری می کند و تعداد کل چرخ های سرویس شده را محاسبه می کند.

در اینجا ما یک شبکه عصبی را مشاهده می کنیم که واگنهایی را در پس زمینه متحرک شناسایی می کند (دوربین روی هواپیمای بدون سرنشین نصب شده است). در اینجا دوربین نصب شده در تاسیسات صنعتی است. هدف شمارش تعداد واگن های ریلی است که از هر مسیر ریلی در جهات مختلف عبور می کنند. توجه داشته باشید که تجزیه و تحلیل ویدئو بدون در نظر گرفتن روز و شب نتایج پایداری را ارائه می دهد.

این یک مثال غیرمعمول دیگر است که یک پروژه واقعی نیز هست. هدف شمارش خوکهایی است که به این مرکز آورده شده اند. حرکت بی نظمی زیادی وجود دارد ، اما شبکه عصبی دقت شمارش فوق العاده بالایی را نشان می دهد.

در نرم افزار اکسون نکست بیش از ۱۰۰۰۰ مدل دستگاه در طبقه بندیهای زیر پشتیبانی می شود.نرم افزار اکسون را می توان در این زمینه پیشرو و فعال دانست. از آنجا که این نرم افزار نظارت تصویری در دنیا روابط بسیار خوبی با صاحبان برندهای بین المللی دارد لیست تجهیزات پشتیبانی روز به روز در حال گسترش است.

دوربینهای Fisheye یا به اصطلاح “چشم ماهی” دوربینهایی هستند که لنز ۳۶۰ درجه دارند و دید بسیار وسیعی را تنها با یک دوربین به ما می دهند.نرم افزار اکسون نکست به صورت کامل از این دوربینها پشتیبانی می کند و توسط عملیات ریاضی پیچیده آنها را DEWARP می کند.همچنین در نرم افزار اکسون نکست می توان از یک دوربین Fisheye چندین view خلق کرد.

از برندهای مطرح در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

Axis,Bosch,MOBOTIX,VIVOTEK,Sony,Panasonic,Milesight,Hikvision,Hanwha Techwin,Grundig,Sunell

نرم افزار اکسون نکست از انواع پروتکلهای استاندارد Onvif پشتیبانی می کند و از آنجایی که چندین وقت است که تمامی برندهای دوربین از این پروتکل پشتیبانی می کنند لذا این روش نیز یکی از راه های ارتباطی دوربین و نرم افزار نظارت تصویری اکسون می باشد.

در نرم افزار اکسون نکست با استفاده از پروتکل Onvif Profile S می توان از دو استریم دوربین استفاده کرد

با استفاده از Onvif Profile T کدهای H.264 و H.265 پشتیبانی می شوند، همچنین دریافت آلارم نیز از دیگر مزیتهای این پروتکل می باشد.

با استفاده از Onvif Profile G می توان از قابلیت Edge Storage و ضبط بر روی دستگاه های IP استفاده کرد.متا دیتا و استریم صدا از دیگر مزیتهای این پروتکل هستند.

در نرم افزار اکسون نکست، کیبوردهای مختلفی پشتیبانی می شوند. مزایای استفاده از کیبورد و استفاده از ترکیب چند دکمه جهت اجرای فرامین مختلف می توان به سرعت عمل کاربر و راحتی آن اشاره کرد.در نرم افزار اکسون نکست کاربر می تواند به راحتی این برنامه ریزی را انجام دهد و فرامین پرتکرار را با ترکیب دکمه های جوی استیک Program نماید.

برخی مدلهای تحت پوشش نرم افزار اکسون نکست در زیر معرفی می گردند.

Axis T8310 (T8311, T8312, T8313)

Hikvision DS-1100KI , Hikvision DS-1005KI

PELCO KBD5000

Videotec DCZ

قیمت و خرید نرم افزار اکسون سافت

برای دریافت مشاوره فنی و شرکت در کلاسهای آموزشی رایگان ، طراحی و ارائه قیمت متناسب با هر پروژه نظارت تصویری و دریافت خدمات پشتیبانی نرم افزار مدیریت تصاویر اکسون با شرکت آموت نماینده نرم افزار اکسون در ایران تماس بگیرید .

دید در شب:
False
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر