کی پد + K32LCD پارادکس

دسته بندی: سیستم اعلام سرقت / دزدگیر پارادوکس / کی پد
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
مقایسه
توضیحات

کیپد K32LCD پارادوکس با قابلیت پشتیبانی از حالت StayD و دارای صفحه نمایش آبی رنگ 32 کاراکتری امکان لیبل گذاری نام زون ها را به همراه دارد.
K32LCD پارادوکس با قابلیت پشتیبانی از حالت StayD و دارای صفحه نمایش آبی رنگ 32 کاراکتری امکان لیبل گذاری نام زون ها را به همراه دارد.
این کیپد دزدگیر پارادوکس با برنامه ریزی آسان براساس منو برای نصاب و کاربر ، تنظیمات نور پس زمینه ، کنتراست و سرعت حرکت نوشته را نیز به همراه دارد. K32LCD پارادوکس سازگار با کنترل پنل های سری ماژلان MG5000,MG5050 و سری اسپکترا SP ورژن 2.31 به بالا و SP4000 ورژن 4.90 به بالا می باشد.
K32LCD پارادوکس قابلیت ارتقای فریمور In-Field از طریق 307USB و WinLoad را دارا می باشد. نمایشگر آن نواحی هشدار حقیقی تا زمانی که خلع سلاح شود را نمایش می دهد. این کیپد پارادوکس قابلیت پشتیبانی از 32 به همراه دو پارتیشن را به همراه دارد.

مشخصات فنی کی پد + K32LCD پارادوکس

کیپد دزدگیر پارادوکس +K32LCD با صفحه نمایش LCD
• پشتیبانی‌ از حالت StayD
• صفحه نمایش آبی رنگ 32 کاراکتری با امکان لیبل گذاری نام زون ها
• نمایش زمان وقوع آلارم و زون مربوطه
• برنامه ریزی آسان بر اساس منو برای نصاب و کاربر
• تنظیمات نور پس زمینه ، کنتراست و سرعت حرکت نوشته ها

 قیمت و خرید کی پد + K32LCD پارادوکس

برای دریافت قیمت و خرید  محصولات  دزدگیر  پارادوکس کانادا  با بهترین قیمت، 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش  ،  دریافت مشاوره فنی و شرکت در کلاس های آموزشی رایگان  فروشگاه آموت نماینده پارادوکس کانادا  در ایران  در خدمت شماست .

نوع سیستم:
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر