کی پد k10v پارادکس

دسته بندی: قیمت دزدگیر اماکن / دزدگیر پارادوکس / کیپد پارادوکس
ویژگی های کالا
نوع سیستم:
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

کیپد K10V دزدگیر پارادوکس دارای صفحه کلید LED و دارای 10 زون می باشد. کی پد K10V دزدگیر پارادوکس دارای صفحه کلید LED و دارای 10 زون می باشد. این کیپد از حالت StayD پشتیبانی می کند.

کی پد K10V دزدگیر پارادوکس با کنترل پنل های MG5050 ، MG5000 و سری SP سازگاری دارد. این کیپد دزدگیر پارادوکس دارای نشانگر‌های LED وضعیت دستگاه (مسلح ، غیر مسلح ، خواب و مقیم ) به صورت جداگانه برای هر پارتیشن می باشد. همچنین این کیپد شماره زون باز ، توسط روشن شدن چراغ دکمه ها را نمایش می دهد. K10V پارادوکس دارای LED های مسلح سازی، اسلیپ، ثابت و خاموش مجزا در هر پارتیشن می باشد.

کی پد K10V دارای یک ورودی زون صفحه کلید می باشد. تنظیم زون های صدادار به صورت مجزا از ویژگی های کی پد K10V می باشد. کی پد K10V دارای 7 دکمه ی عملیاتی تک لمسی می باشد. همچنین  دارای 3 آلارم پانیک فعال شده توسط کیپد و با قابلیت اتصال به گذرگاه ارتباط 4 سیمه می باشد.

 

مشخصات فنی کیپد پارادوکس k10v

کی پد دزدگیر پارادوکس K10V با صفحه کلید LED و 10 زون

• پشتیبانی‌ از حالت StayD

• نمایش وضعیت ۱۰ زون توسط چراغ‌های LED

• نشانگر‌های LED وضعیت دستگاه (مسلح ، غیر مسلح ، خواب و مقیم ) به صورت جداگانه برای هر پارتیشن

• نمایش شماره زون باز ، توسط روشن شدن چراغ دکمه ها

• سازگار با کنترل پنل‌های MG5000 ، MG5050 و سری SP

 

 قیمت کیپد k10v پارادکس

برای دریافت خرید و قیمت محصولات دزدگیر پارادوکس کانادا با 4 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش و دریافت مشاوره فنی، شرکت فراحفاظ آموت نماینده پارادوکس کانادا در ایران در خدمت شماست .

 

آموت

 

نوع سیستم:
امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر