کیستون Nexans Cat6a

دسته بندی: تجهیزات زیر ساخت / اتصالات
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

کیستون cat6 یک قطعه کوچک است که رابط بین پریز شبکه و کابل شبکه cat6 و در نهایت کامپیوتر است. معمولا روی تمام کیستون های cat6 جدول رنگ وجود دارد و باید برای اتصال کابل شبکه مطابق با جدول رنگ عمل کرد.

انواع KEYSTONE یا پریز شبکه ، در شبکه های داخلی ( LAN )، مورد استفاده قرار می گیرد و از انواع KEYSTONE جهت برقرای ارتباط بین کابل شبکه و سایر تجهیزات آن مثل ؛ سوئیچ ها، روترها، سرورها و یا کیس کامپیوتر استفاده می شود.

کیستون از چند منظر قابل بررسی و طبقه بندی می باشد:

تقسیم بندی براساس محل نصب و به کارگیری کیستون ، پچ پنل ، باکس روکار جهت نصب روی دیوار ، باکس های توکار جهت نصب داخل دیوار ، باکس های کف خواب ، فیس پلیت جهت نصب روی ترانکینگ

ذکر این نکته ضروری است که در هنگام استفاده از هر یک از انواع KEY STONE ،  باید به نوع محل دقت شده و از کیستون مناسب برای آن محل استفاده کنید . اگر نوع کیستون درست انتخاب نشود ، نصب تجهیزات شبکه مختل خواهند شد .

ذکر این نکته ضروری است که در هنگام عبور کابل شبکه از کنار کابل برق ، حتما باید از کیستون های فلزی استفاده نمود تا سیم ارت کابل شبکه به بدنه فلزی کیستون متصل شده و مسیر عبور جریانات القایی تا چاه ارت کامل شود. برروی کیستون یک جدول رنگی که شامل دو ردیف class A و class B می باشد ، وجود دارد . این کابل های رنگی کمک می کنند که اتصال کابل شبکه روی کیستون به راحتی انجام شود .

 

کیستون نگزنس Nexans N420.666

کیستون Nexans SFTP با کد کالای N420-666 دارای استانداردطبقه بندی Cat 6 با پشتیانی سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ یعنی یک گیگابیت بر ثانیه . زمانی میتوانیم از این سرعت ، پهنای باند و خاصیت ضد نویز آن استفاده کنیم که تمامی تجهیزات ما از طبقه بندی CAT 6 و نوع SF-UTP, SF-FTP,F-UTP,F-FTP پشتیبانی کند.

مزایا

قیمت مناسب
تاییده تستر فلوک با هد روم بالا
بدنه استیل با قابلیت ضد نویز
قابل نصب بر روی پچ پنل نگزنس

 

جهت دریافت مشاوره فنی و بهترین قیمت تجهیزات پسیو شبکه   فروشگاه آموت در خدمت شماست .

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر