کنترل پنل متعارف گلوبال فایر سری آریون مینی (ORION Mini)

برند: اعلام حریق گلوبال فایر
دسته بندی: قیمت سیستم اعلام حریق / قیمت سیستم اعلام حریق متعارف / کنترل پنل اعلام حریق متعارف
رنگ:
سایز:
وضعیت: تماس بگیرید
تومان
تومان تومان
توضیحات

پانل کنترل اعلام حریق معمولی Global Fire Orion Mini 1 Zone

کنترل پنل اعلام حریق متعارف ORION MINI 1 & 2 Zone، راه حلی خلاقانه و زیباشناختی را برای پروژه های کوچکتر و مقرون به صرفه ارائه می دهد که به سادگی کار را می طلبد. ویژگی های قابل برنامه ریزی موجود در این پنل عبارتند از: تاخیر زمانی قابل برنامه ریزی و حالت روز/شب. عملکرد بسیار شهودی است، کنترل ساده و امکانات غیرفعال کردن یک دکمه و همچنین حالت تست یک نفره را ارائه می دهد که آزمایش ساده و کارآمد سیستم را ارائه می دهد.

ORION MINI-REP V2 کنترل پنل اعلام حریق متعارف از راه دور و وضعیت نمایش سیستم را از چندین مکان به یک سیستم اعلام حریق مبتنی بر ORION ارائه می دهد. همه شرایط آتش، خطا، تست و غیرفعال نمایش داده می شود. کاربر می تواند تمام عملکردها را در سطوح دسترسی 1 و 2 کنترل کند. دسترسی به سطح 2 از طریق همان کد چهار رقمی مورد استفاده در ORION V2 است.

آن ابعاد کاهش یافته آن را برای نصب در قسمت های پذیرش یا غرفه های امنیتی که نصب یک کنترل پنل در اندازه کامل غیرعملی و جذاب است، ایده آل می کند. این پنل تکرار کننده را می توان با استفاده از 4 فناوری ارتباطی مختلف به پنل اصلی متصل کرد: RS232، RS485، فیبر نوری و TCP/IP * . این دستگاه به صورت استاندارد با رابط RS232 ارائه می شود. برق ORION MINI-REP V2 را می توان از خروجی برق کمکی پانل کنترل یا در صورت نیاز از منبع تغذیه خارجی 24 ولت DC تامین کرد.

 

ویژگی های کلیدی کنترل پنل گلوبال فایر:

حداکثر 32 آشکارساز دود و/یا حرارت معمولی در هر منطقه

نظارت فعال پایان خط

تایمر قابل برنامه ریزی روشن/خاموش و حالت روز/شب

تست یک نفره

1 مدار صداگیر تحت نظارت/ نظارت

کاملاً مطابق با EN54 -2 و EN54-4

 

امتیاز شما به محصول:
افزودن نظر