نمایندگی دزدگیر پارادوکس کانادا در ایران

نمایندگی دزدگیر پارادوکس کانادا در ایران

شرکت پارادوکس

Paradox به عنوان یک شرکت تحقیق و توسعه نوآور در سراسر جهان شناخته شده است،این شرکت دارای راه حل های امنیتی پیشرو در صنعت با قیمت های رقابتی است.

 

انواع دزدگیر پارادوکس

دزدگیر سری اسپکترا و کاربرد آن

دزدگیر اماکن پارادوکس Spectra ویژگی های خلاقانه را با یک باس ارتباطی پیشرفته برای یک سیستم امنیتی منحصر به فرد قابل ارتقاء ترکیب می کند. از طریق گذرگاه ارتباطی، Spectra را می توان از طریق ماژول های توسعه بی سیم و سیمی و انواع ماژول های جانبی گسترش داد. دزدگیر اماکن پارادوکس Spectra با فناوری ارتباطی قابل اعتماد، گسترش انعطاف پذیر و صفحه کلیدهای زیبا، یک سیستم امنیتی ایده آل برای هر گونه نصب مسکونی یا تجاری است که به 32 منطقه حفاظتی نیاز دارد.

قابلیت اطمینان فوق العاده دزدگیر پارادوکس سری Spectra SP به راحتی گسترش مییابد تا ویژگیهای بیشتری مانند StayD، مناطق بیشتر روی برد (قابل ارتقا تا 32)، PGMهای بیشتر روی برد (قابل ارتقا تا 16) و پشتیبانی از ماژولهای سلولی را در اختیار شما قرار دهد. (سری PCS)، شماره گیر صوتی پلاگین (VDMP3) و ماژول اینترنت (IP150+). سری Spectra SP با قابلیت ارتقاء سخت افزار درونی خود، به نصب کنندگان اجازه می دهد تا سیستم خود را بدون دردسر، به سرعت و به راحتی ارتقا دهند. و برای ساده تر کردن نصب، هر پنل دزدگیر پارادوکس Spectra را میتوان با استفاده از منوهای برنامه با قابلیت دنبال کردن آسان از طریق صفحه کلید یا از راه دور از طریق نرم افزار رایانه شخصی BabyWare پیکربندی کرد.

دزدگیر پارادوکس sp4000

 

دزدگیر سری ماژلان پارادوکس

روش جدیدی از زندگی را با StayD که در دزدگیر پارادوکس MG5000 و دزدگیر پارادوکس MG5050 ارائه شده است، تجربه کنید. StayD با محافظت از شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته بدون نیاز خاموشی سیستم، حتی در هنگام ورود به یک منطقه مسلح، زندگی شما را ساده‌تر و ایمن‌تر می‌کند. StayD با شما زندگی می کند و همیشه از شما محافظت می کند، بدون هیچ دوره ای محافظت نشده، و در حالی که به طور خودکار سیستم را دوباره روشن می کند تا مجبور نباشید این کار را به خاطر بسپارید. خط دزدگیر اماکن پارادوکس MAGELLAN از سیستم های امنیتی بی سیم دو طرفه ترکیبی از امنیت، راحتی بی‌سیم، نصب آسان و ویژگی‌های جذاب مصرف‌کننده برای هر نصب مسکونی یا تجاری کوچک مناسب است. خط MAGELLAN با قابلیت ارتقاء سخت‌افزار داخلی، به نصب‌کنندگان اجازه می‌دهد تا سیستم خود را بدون دردسر - سریع، آسان و در محل ارتقا دهند. و برای تسهیل بیشتر نصب، هر پنل MAGELLAN را می توان با استفاده از برنامه نویسی منو محور پیکربندی کرد. کنسول های MAGELLAN (MG6250) سیستم های امنیتی بی سیم یکپارچه هستند که ویژگی های منحصر به فرد مصرف کننده مانند مرکز پیام خانواده و FM را ترکیب می کنند. رادیو با صدای با کیفیت بالا، با سهولت استفاده، امنیت بالا و ظاهری طراح که شاید هرگز آن را با امنیت مرتبط نکرده باشید.

سیستمهای امنیتی بیسیم دو طرفه ماژلان دزدگیر پارادوکس ترکیبی از امنیت، راحتی بیسیم، نصب آسان و ویژگیهای جذاب مصرف کننده را برای هر تاسیسات مسکونی یا تجاری کوچک به شما ارائه میدهند. خط ماژلان با قابلیت ارتقاء سخت افزار در میدان خود، به نصب کنندگان اجازه میدهد تا سیستم ها را بدون دردسر، به سرعت و آسانی ارتقاء دهند. و برای ساده تر کردن نصب، هر پنل دزدگیر پارادوکس ماژلان را میتوان با استفاده از منوهای برنامه های که به راحتی قابل پیگیری هستند از طریق صفحه کلید یا از راه دور از طریق نرم افزار رایانه شخصی BabyWare پیکربندی کرد.

کنسول MG6250 Magellan یک سیستم امنیتی بی سیم همه کاره است که ویژگی های مورد تقاضای مصرف کننده امروزی را با سهولت استفاده، امنیت بالا و ظاهری عالی ترکیب می کند.

 

 

دزدگیر سری دیجیپلکس پاردوکس

دزدگیرهای سری دیجیپلکس Digiplex و Digiplex EVO بالاترین سطح حفاظت را برای بانک‌ها، سایت‌های نظامی و دولتی با امنیت بالا، خانه‌های مسکونی مجلل و هر مکانی که حداکثر امنیت ضروری است، ارائه می‌کنند. این دزدگیر ها به گونه ای طراحی شده اند که استفاده آسانی داشته باشند و مفهوم ماژولار این سیستم ها ویژگی های صرفه جویی در کار را در اختیار نصاب ها قرار می دهد که توسعه، نصب و سرویس این سیستم ها را سریع و راحت می کند. سیستم خود را با افزودن ماژول های توسعه plug-and-play در هر کجا و در هر ترکیبی در ترکیب 4 سیم. ماژول ها در راحت ترین مکان به کمبوس متصل می شوند و سپس ورودی های زون آن ها به ناحیه و پارتیشن مورد نظر اختصاص می یابد. همچنین، تنها ورودی های استفاده شده یک ماژول به مناطق در سیستم اختصاص داده می شود. کلید سوئیچ ها، کنترل از راه دور و ورودی های ماژول استفاده نشده از مناطق استفاده نمی کنند. پس از نصب، همه ماژول‌های ترکیبی، از جمله آشکارسازهای حرکت، می‌توانند از راه دور از طریق صفحه‌ کلید، نرم‌افزار WinLoad Installer Upload/Download یا از طریق BabyWare PC Software برنامه‌ ریزی شوند. Digiplex و Digiplex EVO راه‌ حل‌های کنترل دسترسی را ادغام می‌کنند. پایگاه داده کاربران سیستم دزدگیر شما می تواند برای مدیریت دسترسی به 32 درب مورد استفاده قرار گیرد و نظارت بر این درب ها می تواند در هر پارتیشن گنجانده شود. همچنین می توانید از Winload و NEware برای مدیریت کاربران و دسترسی به مجوزها استفاده کنید. با ادغام امنیت و کنترل دسترسی، Digiplex و Digiplex EVO سطح حفاظت ارائه شده توسط سیستم های امنیتی را به سطح جدیدی افزایش می دهند.

 

اجزای دزدگیر پارادوکس

اکسس کنترل

سیستم کنترل تردد یک تکنیک امنیتی است که تنظیم می کند چه کسی یا چه کسی می تواند منابع را در یک محیط محاسباتی مشاهده یا استفاده کند. این یک مفهوم اساسی در امنیت است که خطر را برای کسب و کار یا سازمان به حداقل می رساند.

دو نوع اکسس کنترل وجود دارد: فیزیکی و منطقی. اکسس کنترل فیزیکی دسترسی به دانشگاه ها، ساختمان ها، اتاق ها و دارایی های فیزیکی IT را محدود می کند. اکسس کنترل منطقی اتصالات به شبکه های کامپیوتری، فایل های سیستم و داده ها را محدود می کند.

برای ایمن سازی یک تسهیلات، سازمان‌ها از سیستم‌های کنترل دسترسی الکترونیکی استفاده می‌کنند که به اعتبار کاربر، کارت‌خوان‌های دسترسی، حسابرسی و گزارش‌ها برای ردیابی دسترسی کارکنان به مکان‌های تجاری محدود و مناطق اختصاصی، مانند مراکز داده، متکی هستند. برخی از این سیستم‌ها دارای کنترل پنل دسترسی برای محدود کردن ورود به اتاق‌ها و ساختمان‌ها و همچنین هشدارها و قابلیت‌های قفل برای جلوگیری از دسترسی یا عملیات غیرمجاز هستند.

سیستم‌های کنترل دسترسی، احراز هویت و مجوز کاربران و نهادها را با ارزیابی اعتبارنامه‌های لازم برای ورود انجام می‌دهند که می‌تواند شامل رمزهای عبور، شماره‌های شناسایی شخصی ( (PIN، اسکن‌های بیومتریک، نشانه‌های امنیتی یا سایر عوامل احراز هویت باشد. احراز هویت چند عاملی (MFA)، که به دو یا چند عامل احراز هویت نیاز دارد، اغلب بخش مهمی از دفاع لایه‌ای برای محافظت از سیستم‌های کنترل دسترسی است.

پارادوکس کنترل پنل MG5050 را تولید می کند که به طور خاص برای بازار داخلی طراحی شده است. این کنترل پنل هشدار دقیقاً از باکس با قابلیت بی سیم بیرون می آید زیرا حاوی یک گیرنده داخلی است. افزودن حسگرهای بی سیم PIR به حسگرهای فضای باز یا کنتاکت درب به لطف برنامه نویسی USB Paradox به یک کار ساده تبدیل می شود. فقط شماره سریال دستگاه خود را وارد کنید، تنظیمات را آپلود کنید و عملکرد آن را تماشا کنید! می توانید حسگرها را به هر کجا که بخواهید حرکت دهید.

 

سنسور چشمی

سنسورهای تشخیص حرکت یا آشکار سازهای مادون قرمز از ارکان اصلی سیستم های امنیتی به شمار میروند دلیل آن هم بسیار ساده است وقتی که شما در منزل و یا محیط تحت پوشش نیستید این سنسور چشمی دزدگیر حرکتی هستند که فرمان آلارم را به کنترل کننده مرکزی می دهند. وظیفه اصلی آشکار ساز حرکتی، تشخیص ورود فرد مزاحم به محیط و ارسال پالس هشدار به سیستم مرکزی است. کارکرد مهم و اصلی این تجهیزات در زمان عدم حضور شما در محیط است.

سنسور چشمی دزدگیر پارادوکس

 

ریموت کنترل

محافظت از محل خود در برابر سرقت و خرابکاری برای رفاه کسب و کار شما مهم است و هیچ راهی بهتر از اطمینان از هشدار کامل آن وجود ندارد. سیستم‌های هشدار از راه دور راه‌حل مناسبی را ارائه می‌دهند و به اموال شما اجازه می‌دهند تا به طور کامل توسط ARC (مرکز دریافت زنگ هشدار) به صورت شبانه روزی، با پاسخ‌گویی 24 ساعته در صورت بروز حادثه، کنترل شود .

استفاده از کنترل از راه دور Paradox Rem 2 با سیستم هشدار شما امکان ارتباط دو طرفه با LED وضعیت داخلی را فراهم می کند. این بدان معنی است که تنها شخصی که دارای کنترل از راه دور است می تواند از وضعیت آلارم مطلع شود.

 

کیپد پارادوکس

کیپد یا پانل هشدار، پایه اصلی سیستم امنیتی شما است. این یک رابط بین شما و دستگاه های امنیتی نصب شده در سراسر خانه شما است. صفحه کلید یک نمای کلی از کل سیستم امنیتی خانه را به شما می دهد و به شما امکان می دهد زنگ هشدار را مسلح یا غیرفعال کنید.

چه چیزی پانل هشدار دزدگیر پارادوکس را متمایز می کند؟

پارادوکس واقعاً برای یک سیستم امنیتی کامل طراحی شده است تا کاربر بتواند به راحتی سیستم هشدار خود را با لمس یک دکمه مسلح/خلع سلاح کرده و کنترل کند.

صفحه کلید لمسی TM50 به کاربر اجازه می دهد تا کنترل بسیار بیشتری نسبت به یک صفحه کلید معمولی داشته باشد. 

 

ماژول پارادکس

ماژول های پارادوکس قطعاتی هستند که با دستگاه پارادوکس یا دیگر دستگاه اعلام سرقت ارتباط برقرار می کنند و یا کسری های دستگاه را جبران می کنند.

اگر می‌خواهید زنگ هشداری برای شما ارسال کند، Paradox یک ماژول استثنایی ایجاد کرده است که امکان ارتباط SMS یا GPRS با سیستم هشدار را فراهم می‌کند. این عملکرد به این معنی است که شما می توانید از راه دور کل سیستم امنیتی خود را از طریق دستورات sms کنترل کنید.

امکانات ارائه شده توسط این سیستم نامحدود است و تا جایی که امنیت و دانش اولیه کامپیوتر شما اجازه دهد قابل گسترش است.

 

آژیر فلاشر

آژیر اعلام سرقت، جزیی از سیستم دزدگیر است که بصورت صوتی عمل می کند و به صورت متناوب صدا تولید می کند. در واقع آژیر در سیستم اعلام سرقت به منزله اعلام کننده صوتی عمل می کند و صاحب ساختمان یا به طور کلی اماکن را را از خطر موجود، آگاه می کند. آژیر فلاشر دزدگیر ها در صداهای مختلف تولید شده و در بازار موجود هستند، آن چه که اهمیت دارد، بلند بودن و گیرا بودن صدای آن است. آژیر ها در ولتاژ های 9v – 12v – 24v در دسترس هستند.

 

 

نحوه افزایش کارایی دزدگیر منزل با پارادوکس

پارادوکس با تجهیزات جانبی زنگ امنیتی سیمی موجود شما سازگار است و با اضافه شدن یک ماژول توسعه بی سیم می توانید تا 32 دستگاه بی سیم را متصل کنید. اگر دستگاه‌های Optex PIR موجود دارید، لوازم جانبی بی‌سیم Paradox مناطق خارجی سیم‌کشی شده را ارائه می‌کنند که به شما امکان می‌دهد بیشتر هر وسیله جانبی سیمی/بی‌سیمی را به کل سیستم هشدار خانه خود متصل کنید.

 

مزایای دزدگیر پارادوکس

خیالتان راحت باشد که بدانید سیستم های دزدگیر پارادوکس کانادا دارای 2سال ضمانت سازنده و پشتیبانی عالی هستند که تضمین می کند سیستم دزدگیر خانه شما نه تنها از شما محافظت می کند، بلکه برای دوام ساخته شده است.

برای سیستم هشدار خود به کمک نیاز دارید؟ اگر می‌خواهید درباره محدوده امنیتی Paradox و اینکه چگونه می‌تواند به نیازهای امنیتی شما کمک کند، با شرکت فنی مهندسی آموت تماس بگیرید.

 

نحوه عملکرد دزدگیر پارادوکس

کنترل پنل سیستم هشدار به‌عنوان مغز اصلی سیستم حفاظتی و امنیتی پارادوکس عمل می‌کند و تمامی برنامه‌ها، شناسایی کاربر و رمزهای عبور را ذخیره می‌کند، در حالی که صفحه‌کلیدهای کنترلی برای تعامل با سیستم هشدار برای فعال کردن آلارم‌های وحشت، مسلح کردن/غیر مسلح کردن سیستم و غیره است. با حسگرهایی مانند حسگرهای حرکتی و آشکارسازهای شکستگی شیشه همراه با ارتباطات از طریق خط تلفن، شماره گیرهای بی سیم سیار و وسایل دیگر، سیستم هشدار پارادوکس برای محافظت از خانه شما بسیار کارآمد است. هنگامی که سنسورها فعال می شوند، کنترل کننده سیستم هشدار، هشدار داده می شود و ماشه را به ایستگاه های نظارت یا شماره تلفن همراه گزارش می دهد.

جهت اطلاع از قیمت دزدگیر پارادوکس با شرکت فراحفاظ آموت تماس بگیرید.