اعلام حریق هوچیکی

اعلام حریق هوچیکی

شرکت اعلام حریق هوچیکی

اعلام حریق هوچیکی یک گروه کاملاً مستقل، چند ملیتی و فهرست شده از شرکت‌های عمومی است که بیش از 2000 کارمند در شش کارخانه تولیدی، 38 دفتر فروش و 14 شرکت تابعه مشغول به کار هستند.

برای 100 سال شرکت هوچیکی در طراحی و تولید کننده راه حل های نوآورانه ایمنی زندگی پیشرو بوده است. سیستم‌ها و محصولات ایمنی زندگی تجاری و صنعتی پیشرو آن به عنوان معیاری برای یکپارچگی بالا و قابلیت اطمینان طولانی مدت، مقبولیت جهانی کسب کرده‌اند.

 

شرکت اعلام حریق هوچیکی آمریکا

در سال 1972 هوچیکی شرکت هوچیکی آمریکا را به منظور تامین تقاضای رو به رشد در بازار آمریکا تاسیس کرد.

هوچیکی آمریکا اکنون بیش از 100 کارمند، یک کارخانه کاملاً عملیاتی، تأسیسات فروش و پشتیبانی فنی دارد. هوچیکی آمریکا پس از گسترش کارخانه خود در کالیفرنیا در اواخر دهه 1980، محصولات مورد تایید UL و FM را تولید می کند.

 

اعلام حریق هوچیکی اروپا

دفتر مرکزی هوچیکی در اروپا در سال 1993 در بریتانیا تأسیس شد. این کسب‌وکار که زیر نظر Hochiki Europe کار می‌کند، سیستم‌های پیشرفته تشخیص آتش و روشنایی اضطراری را در سراسر بریتانیا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا و هند ارائه می‌کند.

در حال حاضر، هوچیکی اروپا سالانه بیش از 700000 آشکارساز و لوازم جانبی معمولی و هوشمند را در تاسیسات تولیدی خود می‌سازد.

 

چرا سیستم اعلام حریق هوچیکی Hochiki را انتخاب کنید؟

Hochiki Systems Partners در صدر بازی خود هستند و با برخی از بزرگترین برندهای جهان کار می کنند. در اینجا خلاصه ای از تمام مزایای کار با یک شریک سیستم Hochiki آورده شده است.

 

آخرین فن آوری

شرکای سیستم Hochiki دسترسی انحصاری به برخی از پیشرفته ترین راه حل های تکنولوژیکی ما دارند. از جمله HFP، [email protected] و FIREscape+. ترکیبی از فناوری پیشرو بازار هوچیکی و تخصص و مهارت های شرکای سیستم، تضمین می کند که کاربران نهایی هر بار راه حلی انعطاف پذیر، قابل اعتماد و مقرون به صرفه دریافت می کنند.

محدوده تجهیزات تشخیص حریق HFP بسیار متنوع است، در حالی که به طور همزمان قابلیت اطمینان بی نظیر و کمترین هزینه کل مالکیت را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر از صفحه HFP ما دیدن کنید.

[email protected] در خط مقدم نوآوری قرار دارد و از جدیدترین سخت افزار و نرم افزار برای تولید یک سیستم کنترل و نشانگر استفاده می کند که قدرتمند و پیچیده و در عین حال ساده و قابل درک است.

FIREscape+ انقلابی را در راه حل های ایمنی زندگی رهبری می کند. تشخیص حریق، روشنایی اضطراری و فناوری راهیابی را در یک حلقه ترکیب می کند و توسط یک پنل واحد اداره می شود. این سیستم منحصر به فرد، مقرون به صرفه، انرژی کارآمد، کاملا سازگار، روشنایی اضطراری و سیستم تشخیص حریق، طراحی شده است تا بهترین فرصت را برای ساکنان ساختمان فراهم کند، حتی اگر با چیدمان ساختمان آشنا نباشند.

 

یک توقفگاه

شرکای سیستم اعلام حریق هوچیکی می توانند یک راه حل رقابتی متناسب با هر پروژه ارائه دهند. ارائه مشاوره، طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری مداوم. به این ترتیب، آنها می توانند شما و پروژه شما را از ابتدای شروع به کار تا تحویل نهایی و پس از آن، پشتیبانی کنند و یک راه حل خدمات کامل، بدون دردسر و بدون دردسر ارائه دهند.

 

برندهای برتر

محصولات هوچیکی با هماهنگی نزدیک با شرکای سیستم، در چندین ساختمان با مشخصات بالا در تعدادی از بخش‌های کلیدی نصب شده‌اند. از جمله ساخت و ساز، بهداشت، آموزش، اوقات فراغت، خرده فروشی، حمل و نقل و غیره. نمونه ای از آن دانشگاه Teesside است. این پروژه بزرگ که بیش از 13000 دانش آموز را در خود جای داده است در چند فاز طراحی و نصب شده است.

 

مشارکت واقعی

هوچیکی به طور مداوم به توسعه شرکای سیستم ما با برنامه منظم آموزش محصول و سیستم، فعالیت های بازاریابی مشترک و سمینارهای CPD کمک می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها در بخش خود بهترین عملکرد را دارند. این فعالیت توسط خدمات پشتیبانی فنی کامل هوچیکی از جمله مشاوره رایگان در محل در صورت لزوم پشتیبانی می‌شود که به کاربر نهایی آرامش بیشتری می‌دهد.

 

کیفیت، عملکرد و قابلیت اطمینان

در Hochiki Europe (UK) Limited اعلام حریق هوچیکی دارای گواهینامه ISO 9001 هستیم که شناخته شده ترین استاندارد مدیریت کیفیت در جهان است و راه های دستیابی، و همچنین معیار، عملکرد و خدمات ثابت را مشخص می کند.

مسئولیت زیست محیطی

در Hochiki Europe (UK) Limited، شرکت اعلام حریق هوچیکی دارای گواهینامه ISO 14001 هستیم که یک استاندارد پذیرفته شده بین‌المللی است که چارچوبی را ارائه می‌دهد تا به ما امکان می‌دهد انتظارات مشتریان را به طور فزاینده‌ای از مسئولیت شرکت و الزامات قانونی یا نظارتی برآورده کنیم. ما معتقدیم که کسب‌وکارها باید پایداری را در اولویت قرار دهند، به همین دلیل است که تلاش می‌کنیم ردپای محیطی خود را کاهش دهیم و به مشتریان، شرکا و کاربران نهایی خود کمک کنیم تا ردپای خود را کاهش دهند.

بهداشت و ایمنی

ما در Hochiki Europe (UK) Limited وظایف خود را بر اساس قوانین سلامت و ایمنی فعلی می شناسیم و تلاش خواهیم کرد تا الزامات این قانون را برآورده کنیم و محیط کاری ایمن و سالم را حفظ کنیم. مدیران و سرپرستان ما از مسئولیت‌های خود مطلع می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که تمام اقدامات احتیاطی معقول را انجام می‌دهند تا از ایمنی، سلامت و رفاه کسانی که احتمالاً تحت تأثیر عملکرد تجارت ما قرار می‌گیرند، اطمینان حاصل کنند.

تعهد هوچیکی به الزامات RoHS و WEEE

هوچیکی اروپا متعهد به رعایت کلیه الزامات دستورالعمل های WEEE (ضایعات تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی) و RoHS (محدودیت استفاده از برخی مواد خطرناک در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی) است. این دستورالعمل ها مستلزم استراتژی هایی برای مدیریت زباله و طراحی محصول برای محیط زیست تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی فروخته شده در کشورهای اتحادیه اروپا است.

محصولات برچسب خورده با نماد WEEE (سطل زباله خط خورده) نشان می دهد که کاربر نهایی نباید این محصول را همراه با سایر زباله های خانگی دور بیندازد، بلکه باید به طور جداگانه جمع آوری و درمان شود.

باتری های صنعتی

شرکت هوچیکی به عنوان یک تولید کننده باتری های صنعتی تحت مقررات باتری های ضایعاتی و آکومولاتورها در سال 2009، Hochiki Europe (UK) Limited باتری های قابل شارژ لیتیوم پلیمری تولید می کند.

شرکت هوچیکی موظف است باتری های صنعتی ضایعاتی را که برای تصفیه و بازیافت در اختیار کاربر نهایی قرار داده است را به صورت رایگان پس بگیرد و ملزم به انجام این کار در هر سال تقویمی است که باتری های صنعتی جدیدی را در بازار عرضه می کند.

علامت گذاری UKCA و CE پس از برگزیت

دولت بریتانیا دستورالعملی را برای قرار دادن کالاها در بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی از اول ژانویه 2021 منتشر کرده است.

معرفی علامت UKCA [بررسی انطباق بریتانیا] یک علامت جدید محصول بریتانیا است که برای کالاهایی که در بازار بریتانیا قرار می گیرند استفاده می شود. علامت UKCA به تنهایی نمی تواند برای کالاهایی که در بازار ایرلند شمالی قرار می گیرند استفاده شود، که نیاز به نشان CE یا نشان UKNI دارد.

کالاهایی که با علامت "CE" چسبانده شده اند و به تعهدات مربوط به مقررات محصولات ساختمانی اتحادیه اروپا عمل می کنند، همچنان می توانند تا 1 ژانویه 2022 در بازار بریتانیا قرار بگیرند. از 1 ژانویه 2022 علامت "CE" در بریتانیا برای مناطق تحت پوشش به رسمیت شناخته نخواهد شد. هدایت دولت با این حال، محصولاتی که دارای علامت «CE» هستند، همچنان برای فروش در بریتانیا معتبر خواهند بود، تا زمانی که دارای علامت UKCA باشند و با دستورالعمل‌های مربوطه بریتانیا در مورد انطباق مطابقت داشته باشند.

هوچیکی اروپا از الزامات آگاه است و اقدامات لازم را با نهادهای مورد تایید بریتانیا انجام می دهد تا از انطباق با الزامات بریتانیا اطمینان حاصل کند و بر این اساس به مشتریان خود توصیه می کند. به منظور انتقال موفقیت آمیز به الزامات جدید که تا تاریخ 1 ژانویه 2022 مورد نیاز است، هوچیکی در اسرع وقت شروع به به روز رسانی برچسب های محصولات آسیب دیده خواهد کرد. با این حال، در برخی موارد، برخی از محصولات ممکن است تا مهلت رسمی 1 ژانویه 2022 نشان UKCA را نداشته باشند، اما در طول این دوره انتقالی با استفاده از علامت CE در بازار بریتانیا عرضه خواهند شد.