کابل اعلام حریق مورد تائید آتش نشانی

کابل اعلام حریق مورد تائید آتش نشانی

سیستم اعلام حریق برای هر کسب و کار، مدرسه، تاسیسات، خانه و بسیاری موارد دیگر بسیار مهم هستند. آن‌ها هنگام بروز هشدار از ما محافظت می‌کنند و اعلان تهدید و آسیب احتمالی را ارائه می‌کنند. در وبلاگ های قبلی، نحوه عملکرد سیستم های تشخیص حریق و تفاوت بین سیستم های اعلام حریق معمولی و آدرس پذیر را مورد بحث قرار داده ایم.

جهت خرید کابل اعلام حریق نسوز با شرکت آموت تماس بگیرید.

امروز به بررسی انواع کابل های اعلام حریق با کابل های اعلام حریق محدود و غیر توان محدود می پردازیم. بنابراین، بیایید شروع کنیم ...

کابل کویسل ساخت شرکت گابل سازی کویسل می باشد. این شرکت در ایتالیا می باشد و از سال 1950 میلادی فعالیت خود را در زمینه کابل سازی شروع کرده و از سال 1975 با تلاش و افزایش کیفیت محصول در صنعت کابل های با کیفیت جایگاه مناسبی را در صنعت خود اکتساب کرده است.

شرکت کویسل با استفاده از تحقیقات تخصصی با افراد متخصص، تقویت تکنولوژی و فناوری، توجه به نیازهای بازار و کیفیت محصول برای جلب رضایت مشتری بیش از صد هزار مدل کابل را تولید و در کشورهای مختلف توزیع کرده است.

شرکت کویسل مجهز به آزمایشگاه هایی با کارشناسان متخصص می باشد تا در این آزمایشگاه مقاومت کابل حریق در برابر حریق و آب،ضربات مکانیکی،میزان تراکم دود،میزان گاز متصاعد شده در طول حریق و ... جهت بهبود کیفیت کابل ضد حریق مورد آزمایش قرار گیرد.

جهت خرید کابل اعلام حریق نسوز با شرکت آموت تماس بگیرید.

کابل اعلام حریق کویسل

ویژگی و مزایای کابل ضد حریق کویسل

کابل ضد حریق کویسل به عنوان کابل تخصصی یکی از بهترین و معروفترین کابل شرکت cavicel در ایتالیا می باشد. ازویژگی های بارز کابل ضد حریق کویسل در صورت بروز حریق دود کم و بدون گاز های سمی و کشنده می باشد که موجب امنیت بیشتر سایر تجهیزات اعلام حریق و دعم کمک به اشتعال بیشتر می شود.

کاربرد کابل های ضد حریق کویسل

امروزه با توجه به افزایش آمار حریق در ایران و جهان نصب سیستم اعلام حریق و کابل های ضد حریق در صنایع،کارخانجات،اماکن مسکونی،ادارات،اصناف و ... ضروری می باشد.

آموت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش،پخش و اجرای پروژه های سیستم حفاظتی و امنیتی(پروژه سیستم اعلام سرقت،سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق) و نمایندگی اختصاصی در این صنعت با حضور متخصصان حرفه ای و تیم پشتیبانی، محصولاتی را به مشتریان خود معرفی می کند که خدماتی از قبیل قابلیت اطمینان و کاربری، دارای اینترفیس کاربر، سهولت استفاده و نصب، طراحی خارجی منحصر به فرد، پشتیبانی مستند و محلی سازی و ترجمه مستندات را داشته باشد.فروش کابل نسوز کویسل از خدمات ویزه شرکت فنی مهندسی آموت می باشد.

 

کابل های اعلام حریق با قدرت محدود

1) FPL که یک کابل رایزر اعلام حریق با قدرت محدود است. معمولاً کم هزینه ترین است زیرا ابتدایی ترین نوع کابل اعلام حریق است و همچنین توسط NEC (کد ملی برق) به رسمیت شناخته شده است. کابل های FPLR برای استفاده در مسیر عمودی از طریق شفت یا از طبقه به طبقه در داخل ساختمان مناسب هستند.

2) FPLR Shielded یک کابل محافظ اعلام حریق با محدودیت قدرت است، دارای همان اجزای استاندارد FPLR است، اما شامل یک محافظ فویل آلومینیومی پلی استر و سیم تخلیه برای محافظت در برابر تداخل خارجی است.

3) FPLP که یک کابل پلنوم محدود با قدرت است و توسط NEC برای استفاده در کانال های هوا و فضاهای پلنوم و هر فضای دیگری که برای جریان هوای محیط استفاده می شود شناخته شده است. این کابل ها به دلیل مهندسی و حفاظت اضافی که ارائه می دهند کمی گران تر هستند. تمام کابل‌های FPLP دارای ویژگی‌های کافی مقاوم در برابر آتش و تولید دود کم نیز هستند.

4) کابل‌های محافظ FPLP، کابل‌های اعلام حریق پلنوم محدود با قدرت با یک محافظ فویل آلومینیومی پلی‌استر و سیم تخلیه برای جلوگیری از تداخل اضافی در کابل هستند.

 

کابل های اعلام حریق غیر توان محدود

1) کابل‌های اعلام حریق NPLF یا بدون قدرت محدود توسط NEC شناسایی شده‌اند و برای همه استفاده‌های عمومی از کابل‌های اعلام حریق مناسب هستند. با این حال، آنها را نمی توان در رایزر، کانال ها یا فضاهای پلنوم که برای جریان هوای محیطی استفاده می شود، استفاده کرد، مگر اینکه به درستی در یک مجرا نصب شده باشند.

2) NPLFP کابل‌های اعلام حریق بدون قدرت محدود هستند که توسط NEC نیز شناخته می‌شوند، اما این کابل‌ها برای نصب در کانال‌ها، پلنوم‌ها و سایر فضاهایی که هوای محیطی در آن جریان دارد، مناسب هستند.

 

سایر مقالات مرتبط: کابل اعلام حریق نسوز

قیمت سیستم اعلام حریق

آموت