ویدئو دتکتور سیگنی فایر

ویدئو دتکتور سیگنی فایر
ویدئو دتکتور سیگنی فایر

ویدئو دتکتور سیگنی فایر(SiginiFire) دارای استاندارد UL و FM از انواع دتکتورهای آنالیز کننده ی تصاویر دریافتی است که قابلیت تشخیص شعله، دود و بازتابش نور شعله را دارا می باشد. این دوربین با آنالیز نقاط ثابت و متحرک دریافتی و مقایسه آنها با الگوریتم های از پیش تعیین شده می تواند حریق را تشخیص دهد. قابلیت تشخیص شعله، دود و بازتابش نور شعله در 4 سطح مختلف حساسیت قابل تنظیم است.

دوربین سیگنی فایر از طریق کابل شبکه/LAN به شبکه داخلی (درصورت وجود در محل بهره برداری) متصل می شود و به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد، هرچند که این دوربین می تواند به عنوان جایگزین دوربین های امنیتی، در شبکه دوربین مدار بسته نیز نصب شود. رله های خروجی مختلف این دوربین در زمان بروز ایراد فنی (Fault) و یا حریق (Fire) می توانند کاربر را از بروز شرایط غیرمعمول، آگاه سازد.

 

با نصب این دوربین در اماکنی که دارای سقف های مرتفع هستند می توان هم در هزینه های نصب و راه اندازی و هم در هزینه های سرویس و نگهداری صرفه جویی فراوانی کرد. این دوربین ها را می توان در نقاط مرتفع که عملا امکان نصب دتکتورهای نقطه ای و بیم دتکتورها وجود ندارد، نصب و استفاده کرد.

تماس با ما

09198817991