سیستم اعلام حریق سایان

سیستم اعلام حریق سایان

سیستم اعلام حریق سایان پیشرفت های روز افزون تکنولوژی، طی سال های اخیر بسیاری از خطرات و ریسک های گذشته ساختمان ها را قابل پیش بینی و کنترل نموده است.چنانچه خوشبختانه در سایه تجهیزات مدرن اعلام و اطفای حریق آمار خسارات جانی و مالی ناشی از آتش سوزی در کشورهای پیشرفته نزدیک به صفر است.

سیستم اعلام حریق و بدنبال آن اطفاء حریق از جمله مواردی است که به موضوع پیشگیری از بروز حریق در ساختمان می پردازد. استفاده از تجهیزات مدرن تولید شده توسط شرکت های معتبر امکان پیش بینی و عکس العمل به هر نوع حریق احتمالی در فضاهای مختلف را ممکن می نماید.

سایان یک برند معتبر و امن در این خصوص می باشد که تمامی تجهیزات اعلام حریق را با کیفیت مطلوب و با توجه به اهمیت حفظ و حراست از جان و دارایی ها در مقابل آتش سوزی، پوشش داده است.
طراحی این محصولات با کیفیت و کارایی منحصر به فرد تلاشی سازنده در راستای تعالی ایمنی می باشد. گستردگی تنوع محصولات این مجموعه شامل نشت یاب گاز , دتکتور دود , دتکتور حرارت , آژیر فلاشر , شستی برگشت پذیر , ریموت اندیکاتور , مرکز اعلام حریق و …. می باشد .

سیستم اعلام حریق سایان دارای نشان استاندارد ملی ایران و تاییدیه آتش نشانی استان البرز و دیگر گواهی نامه های بین المللی لازم برای محصولات تولیدی خود شده است و بر آن است که همچنان در مسیر رشد پایدار خود ثابت قدم مانده و در جهت ارتقاء روز افزون سطح کیفیت محصولات خود با مناسب ترین قیمت تلاش کند . تا جایی که تمامی استان های کشور عزیزمان ایران از این کیفیت بهره مند شده اند.
 
بخش مهندسی طراحی و R & D این کمپانی ، طراحی دقیق با اخرین فن آوری روز ، User-Friendly و تطبیق با استاندارد های تخصصی معتبر اروپایی و ملی ایران را برای محصولات این مجموعه به ارمغان آورده است و باعث شده تا برند سایان در مدت زمان اندکی به یک نام آشنا در این صنعت تبدیل شود.


محصولات سیستم اعلام حریق سایان


محصولات سیستم اعلام حریق سایان شامل نشت یاب گاز , دتکتور دود , دتکتور حرارت , آژیر فلاشر , شستی برگشت پذیر , ریموت اندیکاتور , مرکز اعلام حریق و …. می باشد .ویژگیهای محصولات اعلام حریق سایان:


•    مقاوم در برابر تداخل های الکترومغناطیسی و تخلیه الکتریسیته ساکن
•    مقاوم در برابر زنگ زدگی
•    حذف ناپایداری های زود گذر
•    دارای مدارات بهینه شده با تکنولوژی SMD و متالیزه
•    دارای بدنه محکم و مقاوم در برابر ضربه و ارتعاش
•    دارای 2 سال گارانتی
•    دارای لوازم جانبی یدکی و دفترچه فنی و راهنمای نصب در داخل دستگاهتجهیزات اعلام حریق سایان


1.    مرکز کنترل اعلام حریق کانونشنال سایان

دکتور سایان

2.    دتکتور دودی فتوالکتریک سایان

اعلام حریق سایان3.    دتکتور حرارت دمای افزایشی سایان


اعلام حریق سایان
4.    شستی اعلام حریق برگشت پذیر


اعلام حریق سایان


5.    آژیر فلاشر سایان

اعلام حریق سایان

6.    دتکتور حرارت دمای ثابت سایان


اعلام حریق سایان


7.    نشت یاب گاز سایان

اعلام حریق سایان


9.    ریموت اندیکاتور سایان


اعلام حریق سایانمطالب مرتبط در سایت آموت

تماس با ما

09198817991