دزدگیر سیم کارتی-دزدگیر

دزدگیر سیم کارتی-دزدگیر


دزدگیر های سیم کارتی به دزدگیر هایی اطلاق میشود که با استفاده از سیمکارت که در داخل دستگاه نصب میشود در زمان اعلام خط دزدگیر مرکزی از طریق سیمکارت تعبیه شده در داخل دستگاه شروع به ارسال SMS و یا تماس با شماره های ثبت شده در حافظه دستگاه مینماید
دزدگیرهای سیم کارتی یکی از جدیدترین و به روز ترین سیستم های امنیتی ضد سرقت است. مردم از این سیستم در منازل، دفاتر کار و مغازه ها به طور گسترده استفاده می کنند. از طرفی قابلیت نصب سیم کارت و امکان برقراری تماس تلفنی با صاحب کار بدون نیاز به سیم تلفن ثابت شهری در انتخاب نوع دزدگیر بسیار حائز اهمیت می باشد .
چراکه سارقان معمولا با آگاهی از نحوه کار سیستم های قدیمی و بدون سیم کارت، ابتدا سیم تلفن را قطع کرده و سپس اقدام به سرقت خواهند کرد. بنابراین انواع دزدگیرهای سیم کارتی با قابلیت تماس با فرد بدون نیاز به تلفن ثابت طراحی و اجرا شده است. البته موضوعاتی مانند نحوه خط دهی سیم کارت و قدرت اتصال با شبکه مخابرات در عملکرد سیستم و نصب دزدگیر سیم کارتی بسیار مهم است.

دزدگیر سیم کارتی

خیلی از کسانی که می خواهند به کاربران سیستم اعلام سرقت اماکن اضافه گردند یکی از دغدغه هایشان این می باشد که زمانی که دزدگیر خود را نصب و راه اندازی کردند، زمانی که در آن محیط نباشند و این دزدگیر شروع به آژیر کشیدن کند چگونه میتوان آن را بدون حضور در محل نصب شده دزدگیر قطع کرد؟
در پاسخ به این سؤال می توان به علت طراحی سیم کارت دزدگیر اماکن پی برد، ولی پیش از آن باید به روشی که قبل از استفاده از سیم کارت دزدگیر اماکن به کار گرفته می شد اشاره کوچکی کنیم. با توجه به وجود راه ارتباطی تلفن ثابت که سالهای زیادی هست که بکار گرفته می شود
سازندگان دزدگیرهای اماکن این امکان را ایجاد کرده بودند که دزدگیر اماکن به تلفن ثابت (شهری) وصل گردد و بعد از فعال شدن سیستم و به هر دلیل به صدا درآمدن آژیر سیستم، دستگاه به طور خودکار تلفنهایی که در حافظه خود دارد را شماره گیری کند و اطلاع رسانی از وضعیت آن مکان را انجام دهد.


انواع دزدگیر سیم کارتی


قابلیت های دزدگیرها در انتخاب و نصب دزدگیر مورد توجه خریداران است. شاید بعد از کیفیت موضوع قیمت و ارزش پرداختی برای کالا از نظر مشتریان مهم شمرده شود. دزدگیرها را بر اساس امکاناتی که دارند به انواع مختلف بی سیم و متصل به تلفن ثابت طبقه بندی می کنند. امروزه برخی از دزدگیرها هر دو قابلیت را پیدا نموده اند. ضمنا می توانند به صورت هوشمند با چند نفر تماس تلفنی برقرار نمایند و پیام خودکار ضبط شده را در مواقع هشدار پخش کنند.
از نظر دیگر دزدگیرها به دو نوع تصویری و ساده طبقه بندی می شوند. نوع تصویری آن کاربردی مشابه آیفون تصویری و دوربین مدار بسته دارد ضمن آنکه قابلیت های هشدار و آژیر سرقت نیز به آن اضافه گشته اند و نوع ساده با قابلیت های ضد سرقت و هشدار صوتی و تماس تلفنی بهینه شده است.


منابع تغذیه دزدگیر سیم کارتی


معمولا دزدگیرها از برق اماکن تغذیه می شوند، این موضوع خطر بالقوه ای برای نصب دزدگیر و راه اندازی انواع آن در اماکن به حساب می آید. بنابراین دزدگیری شاخص است که مدت زمان بیشتری بتواند توسط باطری شارژ خود را نگه دارد و به مصرف کل سیستم برساند. در نتیجه منبع تغذیه انواع دزدگیرها و مدت زمان حفظ انرژی برق دو نکته مهم در انتخاب و نصب دزدگیر اماکن است.


مزیت های انواع دزدگیر سیم کارتی


دزگیرهای سیم کارتی انواع مختلفی دارند ولی مزیت های دزدگیر سیم کارتی در ارتباط راحت، سریع و با کیفیت آن از طریق تماس تلفنی با صاحب خانه است. از مهم ترین مزیت های دزدگیرهای سیم کارتی گارانتی طولانی مدت آن و نصب ساده آن ها است. هوشمند سازی اماکن هم که یکی از مهم ترین مزیت های دزدگیرهای سیم کارتی به شمار می روند.


قیمت پک دزدگیر سیم کارتی


قیمت این پکیج دزدگیر اماکن متناسب با هر نوع سلیقه و بودجه ای است. از طرفی با خرید یک دزدگیر ایرانی با کیفیت، در دراز مدت هیچ هزینه ای به شما تحمیل نخواهد شد.

مطالب مرتبط در سایت آموت


تماس با ما

09198817991