نمایشگاه ISC WEST 2018 1397/01/27


نمایشگاه ISC WEST 2018 نمایشگاه ISC WEST 2018 بزرگترین رویداد صنعت امنیت در آمریکا، ۱۱-۱۳ آوریل بابیش از ۳۰۰۰۰ محصول و تکنولوژی امنیتی جدید، از سیستمهای کنترل تردد تا ماشینهای خودران، برگزار شد.
در نمایشگاه ISC2018، کمپانی بوش باایجاد یک شوروم شبیه یک فروشگاه در کنار غرفه، راهکارهای خرده فروشی خود (برای مشتری و مدیریت فروشگاه) را برای درک هرچه بهتر بازدیدکنندگان بنمایش گذاشته بود.
کمپانی Avigilon محصولات جدید خود شامل پلتفرم خدمات ابر سیستمهای نظارت تصویری، مرکز کنترل، موتورهای جستجوگر تشخیص ظاهر افراد و سری دوربینهای جدید H4 خود را در نمایشگاه ISC2018، بنمایش گذاشت.
PoC یا انتقال انرژی الکتریکی از طریق کابل کواکسیال بیش از گذشته به همه گیر شدن در صنعت CCTV نزدیک است. حداقل در نمایشگاه ISC West 2017 برندهای بسیاری سعی در تجاری سازی آن کرده اند. شرکت Techpoint که سازنده چیپستهای مورد استفاده هایک ویژن و برندهایی از این دست است نمونه ای از محصولات PoC بکار رفته در هایک ویژن را نشان می دهد و LTS هم نمونه تجاری PoC خود را در غرفه نمایش می داد. بنظر می آید محصولات با سازگاری PoC در نیمه دوم سال 2017 (سه ماهه سوم) به بازارهای دوربین مداربسته عرضه می شوند.
یادگیری عمیق یا آموزش ماشینی و هوش مصنوعی (AI) همگی کلماتی هستند که با نسل بعدی تحلیلگران ویدئویی (Video Analytics) مانوس خواهند بود. در طبقه همکف نمایشگاه، بیشتر این حس به تماشاگران منتقل می شد.
دمویی که جلب توجه می کرد به سیستم راه اندازی شده داهوا در طبقه همکف بر می گشت که جریان رافت و آمد بازدیدکنندگان را زیر نظر می گرفت.
با سلطه بیشتر دوربین های مدار بسته در این سالها، یادگیری عمیق و Drone ها(پهبادها) و روباتها تجربه استفاده از این تکنولوژیها را بهتر از باقی بازارها داشته و رشد روز افزونی دارند.
دوربین مدار بسته 100 مگاپیکسلی یکی از محصولات جالب، Aqueti که استارت آپی آمریکایی است و از 5 سال گذشته پایه گذاری شده، با بازگشت مجدد به بازار سیستم نظارت تصویری در نمایشگاه حضور داشت.
بهترین حرکت بازاریابی  این بود که مردم و بازدیدکنندگان در تمام محوطه همکف بسته های حمل بروشوری داشتند که عبارت "نظارت تصویری مدار بسته" با فونتی بزرگ داشت.مردم با این بسته ها و کیسه ها به اطراف می رفتند و این حرکت باعث افزایش تبلیغات شرکت حامی می شد.تماس با ما

09198817991