سیستم اعلام سرقت


شرکت پارادوکس (paradox) یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات امنیتی ، سیستم های اعلام سرقت ( دزدگیر اماکن ) در جهان می باشد. این کمپانی با تولید محصولات متنوع در زمینه تجهیزات حفاظتی و اعلام سرقت (دزدگیر ) توانسته سهم زیادی از بازار دزدگیر اماکن و منازل را تصاحب کند. کمپانی پارادوکس (paradox) محصولات خود را در 3 خانواده اسپکترا (Spectra) ، ماژلان (MAGELAN)، دیجیپلکس (Digiplex) تولید می کند که نسبت به حجم پروژه می توان از هر کدام از خانواده های ذکر شده استفاده کرد. کمپانی پارادوکس (paradox) کار خود را در سال 1980 میلادی آغاز کرد و با سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و توسعه توانست در سال 1989 میلادی با تولید سنسورهای حرکتی (Motion Sensor) انقلابی در این صنعت ایجاد کند. در سال 1996 شروع به تولید سیستم های اعلام سرقت و امنیتی دیجیپلکس (Digiplex) نمود که توانست سهم زیادی از بازار سیستم های دزدگیر و کنترل تردد را از آن خود کند . در سال 2001 میلادی شرکت پارادوکس طیف گسترده ای از سیستم های بی سیم به نام ماژلان را با کیفیت بالا تولید و روانه بازار کرد . این کمپانی از سال 2007 همه محصولات خود را در 3 خانواده اسپکترا ( Spectra ) ، ماژلان ( MAGELAN ) و دیجیپلکس (Digiplex) تولید می کند. سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) Paradox دارای استانداردها ایزو 9001: 2008 و گواهینامه بین المللی (CL، EN، ETL، UL) می باشد . کمپانی پارادوکس (paradox) دزدگیر و سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) خود رادر بیش از ۱۰۰ کشوردر دنیا توزیع میکند که این محصولات در فضاهای شهری و صنعتی به فروش می رسد . • سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) سری SPECTRA SP شرکت پارادوکس کانادا(PARADOX)


 • سری دزدگیر اسپکترا SPECTRA ترکیبی از خصوصیتهای ابداعی و باس ارتباطی پیشرفته برای یک سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) قابل توسعه است . از طریق باس ارتباطی این سیستم می توان ماژولهای توسعه سیم کشی و بی سیم و تجهیزات جانبی را به آن اضافه کرد . سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) اسپکترا با تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان ، توسعه انعطاف پذیر و صفحه کلیدهای زیبا ، یک سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) ایده آل برای نصب در منازل و مکانهای تجاری است که به 32 زون برای حفاظت نیاز دارد . با معرفی سری های دزدگیر SP اسپکترا SPECTRA و توسعۀ عملکرد پنلهای اسپکترا ، از امکانات بیشتری نظیر StayD ، تعداد بیشتری PGM روی دستگاه ( قابل توسعه تا 16 تا ) و همخوانی با شماره گیر صوتی جدید (VDMP3) و ماژول اینترنت (IP100) ، برخوردار خواهید شد .
 •  با قابلیت ارتقاء سخت افزار داخلی ، سری های دزدگیر SP اسپکترا SPECTRA، نصابها را بدون دردسر ، سریع و بسیار ساده ، قادر به ارتقاء سیستم شان در محل نصب می سازد . برای سهولت در نصبهای بعدی ، هر پنل سری SP اسپکترا می تواند برای برنامه ریزی مبتنی بر منوی آسان ، تنظیم شود .
 •  روشی جدید از زندگی را با StayD در سری های دزدگیر SP اسپکترا SPECTRA تجربه کنید . StayD با حفاظت 24 ساعته در 7 روز هفته ، شما را از غیر مسلح کردن سیستم حتی با ورود به محدودۀ مسلح ، بی نیاز می کند و به زندگی تان امنیت بیشتری می بخشد . StayD همراه شما در زندگی و محافظ شما در هر زمان بوده و حتی لحظه ای از این کار باز نمی ماند و با مسلح کردن دوبارۀ سیستم بصورت اتوماتیک ، شما را از انجام این کار بی نیاز می کند .

 • سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) سری MAGELAN شرکت پارادوکس کانادا (PARADOX)

 • نصب سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) بی سیم ماژلان شرکت پارادوکس (paradox) بدلیل عدم نیاز به سیم کشی بین دستگاه مرکزی و سنسورها بسیار آسان است و دارای امکانات بسیار کارامدی است که براحتی قابل استفاده می باشند . کنترل پنلها و کنسولهای بی سیم 32 زون ماژلان حفاظت مضاعفی را برای هر مکان چه مسکونی و چه تجاری ، فراهم می کند . می توان سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) سری ماژلان را از لحاظ نرم افزاری ارتقاء داد . بنابراین بدون نیاز به تعویض و تغییر برد مرکزی ، دستگاه شما همواره بروز خواهد بود . از دیگر مواردی که کاربری سیستم را آسان و منحصر بفرد می سازد ، برنامه ریزی مبتنی بر دسترسی منوها می باشد . بدین ترتیب می توان براحتی و بدون نیاز به دانستن شماره سکشن ها ، سیستم را برنامه ریزی کرد .
 •  روشی متفاوت از زندگی را با مدل StayD در MG5000 تجربه کنید . StayD با حفاظت 24 ساعته در هفت روز هفته ، حتی لحظه ای سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) را غیر مسلح نمی کند . بدین ترتیب ، زندگی شما را توٲم با آسایش کرده و به آن امنیت می بخشد .StayD همراه شما در زندگی و محافظ شما در تمامی لحظات است ، بدون اینکه حتی لحظه ای از حفاظت دور باشید . چنانچه سیستم اعلام سرقت (دزدگیر) بدلیلی غیر مسلح شود ، StayD با دوباره مسلح کردن سیستم بصورت اتوماتیک ، شما را از انجام این کار بی نیاز می کند .
 •  کنسولهای ماژلان ( MG6160 / MG-6130 ) ، سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) بی سیم جامعی هستند که امکانات خاصی برای کاربر فراهم می کنند مثل مرکز پیغام گیر خانواده و رادیوی FM با کیفیت پخش صدای عالی که شما را با سهولت در استفاده و امنیت همراه کرده و یک سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) با ظاهری متفاوت و زیبا را در اختیارتان قرار می دهند .


 • سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) سری DIGIPLEX EVO شرکت پارادوکس کانادا (PARADOX)


 • سیستم های دیجیپلکس و دیجیپلکس EVO کمپانی پارادوکس(paradox) ، تامین کنندۀ سطح عالی از سیستمهای اعلام سرقت (دزدگیر ) برای بانکها ، اماکن نظامی فوق سری و اماکن دولتی ، منازل مسکونی مجلل و هرجایی که نیاز به حداکثر حفاظت دارد ، می باشد . سیستم اعلام سرقت (دزدگیر) پارادوکس Paradox برای استفاده آسان طراحی شده و راه کار انتخابی ماژولی آن با در برداشتن امکانات بالقوه بسیار ، نصاب را در نصب سریع و آسان سرویس این سیستم ها یاری می کند . سیستم دیجیپلکس خود را با افزودن ماژولها شبیه اتصال یک پریز و دو شاخه ، در هر مسیر و با هر ترکیبی روی خط باس 4 سیم وسعت دهید . ماژولها در بهترین وضعیت به باس ارتباطی4 سیم متصل بوده و ورودیهای زونشان به زون و پارتیشن مورد نظر ، تخصیص می یابند . بعلاوه فقط ورودیهایی در ماژول برنامه ریزی می شوند که می خواهیم آنها را بعنوان زون تعریف کنیم .

 • در یکبار نصب همه ماژولهای باس ارتباطی با دارا بودن شناساگر حرکتی ، می توانند از طریق یک صفحه کلید یا نرم افزار خواندن / نوشتن WinLoad ، حتی از فاصلۀ دور برنامه ریزی شوند .
 • دیجیپلکس و دیجیپلکس EVO ، روشهای کنترل تردد را کامل می کنند . اطلاعات پایه کاربر سیستم آلارم شما را می توان برای کنترل تردد تا 32 درب بکار برد . امکان مانیتورینگ این دربها در هر پارتیشن نیز وجود دارد . از WinLoad و NEware نیز می توان برای کنترل کاربران و دادن مجوز ، استفاده کرد . دیجیپلکس و دیجیپلکس EVO با ترکیب سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) و کنترل تردد ، سطح حفاظت سیستم های حفاظتی را به مقدار قابل توجهی افزایش می دهند .


 • سنسورهای حرکتی (چشمی ) شرکت پارادوکس کانادا(PARADOX)

 • شناساگرهای حرکتی یا همان سنسورهای حرکتی (چشمی ) پارادکس(paradox) طیف وسیعی از انواع سنسورهای حرکتی (چشمی ) دیجیتال برای محیطهای باز و غیر قابل تحریک با حرکت حیوانات و سنسورهای حرکتی (چشمی ) آنالوگ را در بر می گیرند که دارای امکانات پیشرفته و تکنولوژی منحصر بفرد با سطح بالایی از شناسایی و جلوگیری از آلارم خطا هستند .
 •  دیجیگارد ( DG85W , DG75 , DG65 ) ، (DG483) ، دیجیتال ویژن (525D) و سری سنسورهای حرکتی (چشمی ) پارادوم DG466 ، شناسایی حرکتی دیجیتال منحصر بفردی را تأمین می کنند . این طراحی توسعه یافته مدار که برای تجهیزات فوق حفاظتی ، توسعه یافته ، سیستم دیجیتال سیگنالهای سنسورهای PIR را به کمک یک IC میکروپروسسور با سرعت بالا مستقیماً از آنالوگ به دیجیتال تبدیل می کند . اجرای کامل نرم افزار ، تغییرات درست سنسورهای حرکتی (چشمی ) دیجیتال ، تقویت و به جریان انداختن سیگنالهای ضعیف سنسور ، بدون مدار آنالوگ می باشد ( بدون خطای اشباع ذخیره سازی ، از دست دادن اطلاعات و سرو صدا ) . این تکنولوژی بی نظیر دارای دقت بالا ، اعتماد و حفاظت عالی بدون خطای آلارم می باشد . هم اکنون سری های دیجیگارد شامل PIR دو طرفه دیجیتال DG85W با حفاظت بالا در محیطهای باز ( غیر قابل تحریک در برابر حیوانات تا 40 کیلوگرم ) است که با یک طراحی ویژه مقاوم در برابر آسیبهای جوی و تکنولوژی ثابت شده با حفاظت در برابر حیوانات ، ضریب حفاظت را در محیط بیرون افزایش می دهد . با برخورداری از چشمی های منحصر بفرد و تکنولوژی دیجیتال ، شهرت جهانی دیجیگارد DG75 به علت عدم وجود آلارم خطا و محافظت بی نظیر در برابر حیوانات است . جریان سیگنال اتوماتیک منحصر بفرد ، برای تعیین تطابق پیشرفت شناسایی رویداد و شرایط آلارم ، سیگنال انرژی را به یک خروجی پالس تبدیل می کند . انرژی سیگنالها به حداقل میزان قابل اندازه گیری و ذخیره در حافظه می باشند . پردازشگر ، سیگنالهایی را که به شرایط لازم برای ایجاد آلارم نرسیده اند ، نمی پذیرد .
 • این سنسورهای حرکتی (چشمی ) مناسب برای نیازها و فراتر از انتظارات شماست .

 • جهت دریافت کاتالوگ محصولات به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید .

تماس با ما

09198817991